Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Helloł everypony. To ja tak pokrótce, bo i tak nikt tego nie czyta :P

Stary, zazdroszczę. Powiem prosto- trzeba mieć jaja i dystans do siebie, żeby wkręcić innych do MLP. Szacun dla brata :)

Dzięki, to ja jestem w/w bratem ^ ^ Jak na razie oprócz brata, wkręciłem w to 3 kolegów i 2 koleżanki, więc nie jest źle, życz mi szczęścia w dalszym werbowaniu Bronych.

A co do mnie, to nazywam się Marcin, mam 17 lat, chodzę do liceum, profil lingwistyczny ble ble ble. Miasto i dom ten sam co Vandal ; >

Coś więcej? Kocham grać na gitarze (głównie elektrycznej, mam już miano miastowego wymiatacza :P), poza tym coś tam umiem na perkusji, pianinie, basie, flecie prostym :P, harmonijce (ale nie tak jak brat). No i w sumie śpiewać też potrafię. So, music is my live. Słucham wszystkiego prócz techno/jebstepu/wujwieczego i rapu. Nagrałem nawet parę coverów piosenek z MLP + jestem w trakcie nagrywania Winter Wrap Up meets Rock, jak skończę to na pewno wrzucę na forum.

Co do reszty zainteresowań to pozwolę sobie je wkleić z innego forum, nie chce mi się pisać :P: Muzyka, Giery, Gitara, Komputery, Parkour, survival, AirSoft, MTB, Świadome Śnienie, piwo i dziewczyny ; > Tak mniej więcej.

O MLP:FiM dowiedziałem się już parę miesięcy temu, z forum o Mass Effect 2. Jakiś koleś wrzucił PMV Pony Effect 2, głównie ze względu na grę. Jednak moją uwagę zwróciły właśnie kucyki. Strasznie mnie zaintrygowały, było w nich coś uzależniającego. 5 min szukania na YT pierwszego odcinka i w pół godziny odkryłem swoje nowe powołanie ^ ^ W trzy dni obejrzałem cały sezon, po tygodniu każdy odcinek znałem na pamięć. Teraz moim celem jest zarażenie tym fenomenem jak największej ilości osób, na razie raczej z powodzeniem ;)

Co do ulubionego kucyka, to od razu moje serce podbiła Fluttershy... Aż mi się ciepło robi jak ją widzę ^ ^ Jednak w tej chwili ciężko mi wyłonić mojego faworyta, każda postać jest unikalna, i to właśnie kocham w tej bajce.

Zazdroszczę wolnego czasu tym, którzy naprawdę to czytają ; >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tutaj Damian z rocznika 1998. Chyba jestem dość młody w porównaniu do innych. Jednak nie przeszkadza mi to. Nie będę się rozpisywał bo jak widze i tak mało ludzi to czyta. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej takie zadupie mało znane. (woj. śląskie, katowice). Dokładniej ul. Strzemieszycka jakby się ktoś znalazł z moich rejonów pisać bo u mnie w szkole, mieście żadnych Bronies nie widziałem. Co najwyżej małe dziewczynki bawiące się w Pinkie Pie O_o. Tutaj się rozpisze dla tych co się nudzą. Swoją przygodę z MLP zacząłem w trochę dziwny sposób bo byłem na wsi. Mam tam kilku znajomych to jest 170km ode mnie więc nie mamy kiedy pogadać tylko przez skype (damian98526 nie spamić) lub steamie (siewcawiatru13). Jak nigdy nic idę do nich, a tu patrze biegają po polu z koszulkami MLP (nie wiem skąd je mają żałuję, że nie zapytałem) z pewnym fioletowym kucem i podobnego koloru jaszczurką !? Drugi za to miał Niebieskiego kuca ze skrzydłami i tęczowymi włosami. Pobiegłem do nich się przywitać. Ave Ave. Po czym ja what the fuck is this !? Oni do mnie. Troll czy Bronies. Bronies ??? Na pewno nie jestem trollem ani hejterem, ale Bronies nie wiedziałem o co chodzi. Ja mówię, a co to Bronies ? Zabrali mnie do domu Pawła po czym zobaczyłem na ścianie żółtego kuca z różowymi włosami i pełno plagatów z inną nie zliczoną ilością ich. Tak samo było na tapecie. Wyskoczyłem z tekstem. Co wam jest ? Kuce oglądać ? Przecież to jest bajka dla małych dziewczynek OMG. Jednak oni zamiast mi odpowiedzieć dosłownie przywiązali mnie do fotela liną i odtworzyli odcinek z gonitwą liści. Najpierw mówiłem żeby rozwiązali mnie i wyłączyli ten shit. Ale po około 5 minutach tak się wciągnąłem, że zapomniałem, która godzina i rodzicie mnie musieli wyciągać od nich o 23. Oglądałem to z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie myślałem, że taka bajka może okazać się hitem. Gdy wróciłem do domu pokazałem to kumplom jednak oni mnie wyśmiali. Chyba nie są osobami na bronies. Po 3 miesiącach dowiedziałem się co to w końcu jest te bronies. I od tam tej pory czytam na okrągło FGE i EQ i oglądam kuce, a od dwóch dni pisze na tym forum. Jak nie chciało ci się tego czytać to: Miło mi wszystkich poznać i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome!

Czy mi się wydaje, czy średnia wieku bronich się systematycznie obniża? Czy to tylko na tym forum? Pamiętam, że różne artykuły mówią o przedziale 20-35 :P To by znaczyło, że magia przyjaźni nie zna granic :D

Tzn. przeważnie Ci "starsi" bo oni to potrafią zaakceptowac, a młodziaki 13 lat ( tak też mam 13 lat ale ja to nie inni ) nadal biegają za transformersami, ałtkami itp. a kucyki i wszystko co różowe to zUo. ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bery, jestem Paweł z Mysłowic (koło Katowic) mam 18 lat, Brony od jakiś 3/4 miesięcy, mój ulubiony kucyk to Apple Bloom z orginalnych postaci i Ditzy z fanowskich. Lubię rpg, w tym papierowe, d&d, savages worlds, cyber punk 2030 itp. jestem również zapalonym larpowcem (fantazjada <3), prócz tego strzelam się asg i zaliczam tyle koncertów ile potrafię ( słucham takich zespołów jak tides from nebula, Misfits, Electric wizard, orange goblin czy Bad Religion i Dezerter) Brohoof.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka! Tutaj Bartek z Gdanska obecie mieszkajacy i pracujacy w Edynburgu, lat mam 22. Brony zostalem jakis miesiac temu, wczesniej bylem jednym z hejterów kuców, ale dalem sie przekonac by obejrzec ze 2 odcinki i teraz jestem solidnie uzalerznoiny xD na pytanie który kuc jest najlepszy odpowiem na równi Twilight i Luna potem Pinkie Pie. dodatkowe interesuje sie wh40k,league of legends,i grami karcianymi (legenda pieciu kregów , gra o tron). tak pozatym to ucze sie vectorowac. to tyle! Brohoof!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay. Howdy everypony!

Mam na imię Bartek, mieszkam w Tychach, 19 lat urodzony 13 w piątek. Paradoksalnie nie jestem pechowcem.

Uczę się w technikum na kierunku teleinformatyk i STANOWCZO ODRADZAM KOMUKOLWIEK uczenie się w tym kierunku chyba, że ma zamiar iść na studia zaraz po szkole średniej.

Kocham Lunę, ubóstwiam Fluttershy i uwielbiam Twilight Sparkle. Brony zostałem krótko po moich 19 urodzinach po kilkukrotnym obejrzeniu trailera Ponycraft II. Gdy usłyszałem pierwszy raz opening z FiM od razu pomyślałem "Hej! Ja znam tą melodie! Nawet dość często ją sobie nuciłem!" co chyba czyni mnie brony-hipsterem. I don't care lol.

Interesuje się elektroniką, grami komputerowymi, militariami (albowiem jak każdy doskonale wie 8 dnia Bóg stworzył czołgi), rysowaniem oraz gotowaniem. Nałogowo słucham rocka i hard rocka (AC/DC, Led Zeppelin, The Black Keys) trochę metalu, elektroniki oraz muzyki orkiestralnej/klasyki. No i oczywiście wszystkiego co skomponowali Makkon lub Pinkie Pie Swear.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se myśle: "może w końcu napisz o sobie". To tak:

Na imię mam Michał, w Bytomiu mieszkam,

mam 17 lat i na piłkę wodną uczęszczam,

tytułu mistrza Pl w tym sezonie bronimy

i na mnóstwo wygranych meczy liczymy.

Jestem typem pechowego człowieka,

który nigdy nie wie co go czeka.

Tego roku 3 razy w gipsie miałem rękę

i z torebką stawową u nogi przeżywałem udrękę.

Chodzę do pierwszego I LO im. Smolenia,

profil politechniczny nie od niechcenia.

Z matmą nie mam problemów,

ale bronych nie ma wśród moich kolegów.

Na rolkach jeżdżę, konsolach grywam

rzucam kartami, w kręgle pykam.

Kawy uwielbiam się napić rysując kucyki

i przy tym jakiejś świetnej posłuchać muzyki.

Gatunek jest dla mnie niesprecyzowany,

ale rock i reagge przede wszystkim zachwalany.

Ksywka Versalini po przejściach od Wersalki

nauczycielka źle przeczytała i później już szły sucharki -.-"

Ewentualnie hentai lub futrzak,

ale chyba nie przystoi mi to jednak.

Ulubiona postać jest Zecorą,

a jej rymy w tym poście są dla mnie ostoją.

Show oglądam od końca wakacji

nie żałuję ani minuty tej animacji.

Chyba zacznę rymować na forum.

:D:D:D:D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już parę dni tu jestem, a nie zdążyłam się przedstawić ;o Mam na imie Gosia (nienawidzę tego imienia), mam 15 lat. Mieszkam koło Katowic. Interesuje sie muzyką, uczę się grać na gitarze, troszkę rysuje. Denerwują mnie rzeczy, na które większość osób nawet nie zwraca uwagi. Jestem wielką fanką Rainbow, Fluttershy i oczywiście Pinkie <3 Irytuje mnie Twilight i Rarity ;) to chyba tyle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i pora na mnie abym się przedstawił. Moje imię to Paweł, mieszkam w Katowicach i jak na razie żyje już 18 lat na tejże planecie. Jestem uczniem VIII LO (nazywany również pikiem). Ludzie z klasy wołają na mnie Ziewacz (mam nadzieję, że nie muszę tego tłumaczyć :D). Ulubiona muzyka? Nie mam takowej: po prostu słucham to co mi się spodoba. W wolnym czasie lubię się obijać np. przesiadywać na tym forum, narysować coś na kartce (choć w tym dobry nie jestem ale i tak sprawia mi to przyjemność) i inne tam takie rzeczy. Jak większość lubię też pograć sobie coś od czasu do czasu (bardziej jednak cenię starsze gierki: komp już nie najlepszy ale do takich spraw czy też po prostu przeglądania w internecie w zupełności wystarcza). Z MLP pierwszy kontakt miałem już w Lipcu ale zacząłem dopiero oglądać je w Sierpniu. Od tamtego czasu przyszło jedno zainteresowanie więcej :P. Ulubiony kucyk? Normalnie odpowiedziałbym Rainbow Dash chociaż tak naprawdę lubię wszystkie niemal jednakowo (każda z nich ma ciekawą osobowość). Natomiast z tych "niepierwszoplanowych" najbardziej spodobały mi się Luna oraz Derpy. No to chyba tyle na ten temat. Z opóźnieniem to powiem ale trudno się mówi: witam wszystkich na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...