Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Hmm już trochę mam tutaj konto i zapomniałem tu napisać ^^ A więc. Mam na imię Michał i interesuję się komputerami ^^ MLP interesuję się od marca. Szukałem pewnego dnia w internecie parodii bez ivony i trafiłem na parodię Stalina ^^ Zaintrygowała mnie ta bajka i tak Całą noc oglądałem 1 sezon. Moje kucykowe top 5 to: 1.Luna 2.Scootaloo 3.Rainbow Dash 4.Celestia 5.Lyra/Derpy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ja niemam jeszcze papki zamiast mózgu :D -właśnie że masz -a no racja. Wkońcu piszę sam do siebie :rainderp: Edit: Odkopałem swój post z przywitaniem dla tych których chcą coś o mnie wiedzieć. Jak macie pytania to na PW pisać Witam. Nazywam sie Dominik i mam 15 lat. Mieszkam w Starym Luboszu (niedaleko Kościana który jest pare kilosów od Poznania) w Wielkopolsce. Interesuje sie: Informatyką, troche angielskim, grami (np: Unreal Tournament, Serious Sam, Gothic itp). Muzyka: słucham PMRP (Pony Music Remix Playlist) które założyłem razem z FOXXem. Mamy tam tylko kucykową muze od Dubstepów aż po Electro. My Little Pony Friendship is Magic stało się dla mnie czymś baardzo ważnym od tego rocznej Wielkanocy. Hmmm.... Powiem jeszcze że mój ulubiony kucyk to Rainbow Dash i Twilight Sparkle a ulubiona księżniczka to Celestia. No to chyba wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :D Też niedawno dołączyłem . Nom.... Nazywam się Przemek, już 17 na karku, mieszkam w niezdowie niedaleko lublina , kuce odkryłem 3 miesiące temu, oglądając patatajnie stalina :D . Zainteresowało mnie to i tak w 3 dni obejrzałem wszystkie dostępne odcinki . Po za tym słucham metalu i rocka (trivium, disturbed, dream evil , skillet, andrew WK, Sabaton, kamelot, blind guardian , falconer , rhapsody of fire , lordi , slayer , samael , ogólnie co mi w ręce wpadnie ). Prowadze też sesje w młotka i wiedźmina, więc jak by coś to służe pomocą . :D to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey everypony :) Jestem Ania, mam 18 lat i mieszkam w Iłowej (woj. lubuskie). Kocham zwierzęta (kotki XD), interesuje się informatyką i muzyką. Uwielbiam rysowac (a szczególnie koty i kuce XD), słuchac muzyki, czytac, robic coś tam przy kompie, bawic się z moimi kociakami i oczywiście oglądac kucyki :) Pozdrawiam wszystkich Bronies i Pegasister ^-^ Acha i moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy, a po niej Derpy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelma. Mała Szelma. Choć naprawdę mam na imię Marta. Teoretycznie mam już wyższe wykształcenie, ale mogę je sobie o pośladek rozbić i muszę studiować dalej. Teoretycznie z Kalisza (taka wioska w woj. wlkp.), choć od 3 lat przesiaduje w mieście o.Rydzyka i czekają ją kolejne dwa ;). 22 lata na grzbiecie. Postać? Cóż za pytanie, Pinkie! Choć i Discordem nie pogardzę :pinkiehappy: Poza tym lubię śpiewać, gotować, koty, picie nie tylko cydru z przyjaciółmi, karaoke, kłócić się z współlokatorką czym jest pyza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...