Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Cześć jestem Weronika. Mieszkam tu i tam xd w Kępnie ;) Interesuje sie literaturą, zwierzętami. Ogólnie przyrodą. Na forum możecie mi mówić Bon albo jak chcecie BB :) jestem tak jakby nowa.

Na co dzień jest ok. Ale UWAGA! xd Czasem odbija mi głupota :D Ja też zaraziłam sie kucykami od przyjaciółki xd. To dobra. Trzymajta sie :*

Edytowano przez Bon Bon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześc i czołem, spytacie skąd się wziąłem? Otóż z zabitej dechami wsi zwanej Sidziną, ale na ogół mówię, że z pobliskiego miasta Jordanowa. Jest to właściwie już moje drugie konto tutaj, gdyż do starego zapomniałem hasła, a jak chciałem, żeby mi przesłano nowe na e-mail to nie dochodziło. Pod wszystkimi papierami podpisuję się Jakub Jan (za niedługo będzie jeszcze Piotr), a nazwiska nie chcę podawac. Interesuję się głównie historią, grami i fantastyką. Lecz nie chcę się do tego ograniczac, uwielbiam zdobywac nową wiedzę, zwłaszcza przez rozmowę z innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, tutaj Adrian pisze sprzed pięciu minut komputera. 20 lat, student informatyki z kujawsko-pomorskiego. Lubię poczytać sobie dobrą książkę (niekoniecznie fantasy, a co!), interesuję się techniką oraz astronomią, fascynuje mnie wszechświat ( w końcu istnieje już 14 miliardów lat, taka sytuacja). Ciekawią mnie także zjawiska paranormalne w stylu UFO, duchów oraz znikajacych skarpetek. Nie cierpię czosnku.

W fandomie siedzę już od trzech lat z kawałkiem (nie pamiętam już dokładnie), wcześniej koczowałem na FGE.

 

Lubimyj kuń? Rarity.

 

Piszę na forum, gdyż zbliża się sesja i powinienem się prokrastynować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny avek :v

Czyli nie jestem jedynym który spami cos o komputerach ^^ UFO to skrut od "niezydentifikowny obiekt latający" czyli interesujesz sie arabami spadającymi na ludzi samolotem? Fajnie :v

Witaj na forum.

Ave luna i zapraszam na 6pony.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię Wojtek, pochodzę ze Zgorzelca. Kucykami interesuję się od jakiegoś czasu. Zaraził mnie brat i koleżanka. Interesuję się mangą, animkami. Do tego czasami coś napiszę i wychodzi mi całkiem nieźle (przynajmniej tak słyszałem). Lat mam 19 w tym roku. Ulubiony kuc: Big Macintosh.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć jestem Oliwia i mam 14 lat (rocznikowo). Interesuję się zjawiskami paranormalnymi, psychologią, informatyką, grafiką komputerową i programowaniem stron (tak amatorsko) oraz zwierzętami (moja największa pasja). Mieszkam w woj. śląskim tak dokładnie to w Rybniku. Moim ulubionym kucem jest Fluttershy. Jeśli chodzi o charakter to jestem mieszanką Pinkie Pie i Rainbow Dash. Lubię rozmawiać i poznawać nowych ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, rocznik 97, zamieszkały w Brąchnowie niedaleko Torunia.

Obecnie uczęszczam do Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu.

Lubię rysować, prowadzę własnego deviantARTa.

Nie pogardzę dobrą książką, moją ulubioną jest "Autostopem Przez Galaktykę", Douglasa Adamsa.

Moim ulubionym malarzem jest René Magritte.

Ulubionym kucem Pinkie Pie.

Ulubioną piosenką z serialu - Fluttershy Training Montage. 

I to chyba było by na tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam na imie Szymon mieszkam w Polsce Ełku na ulicy Nektarowej 1. moje hobby no ee graci na kompie :giggle:  moja ulubienica to oczywiście :cheese::twilight2::twilight6:  ale moja mniej ulubiona postaci to :grumpybloom::spin::grumpybloom: pamientajcie nie zmarnujcie szansy na bycia bronies i  nie doprowadcie do smutku :pinkieo:  ZE nie chcecie się z nią zaprzyjaznici.

Edytowano przez madgod221222
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem Wstęgą Deszczu, gram na pianinie (aktualnie tyram do dyplonu z I stopnia) czytam masę ksiąźek, piszę książki i nie za dobrze rysuję (cośtam bazgrzę). Zapewne i tak nie doczytacie do 204 strony, więc po co się wysilać? I jak to Ponydziałek? Dobra, dostaję głupawki, spdam stąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Wstęgą Deszczu, gram na pianinie (aktualnie tyram do dyplonu z I stopnia) czytam masę ksiąźek, piszę książki i nie za dobrze rysuję (cośtam bazgrzę). Zapewne i tak nie doczytacie do 204 strony, więc po co się wysilać? I jak to Ponydziałek? Dobra, dostaję głupawki, spdam stąd.

A jakie to książki piszesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imie mam Kuba, mam 14 lat, jestem z bardzo miłego miasta - Ostrowa Wielkopolskiego (Województwo wielkopolskie ) - gdzie chyba nie ma żadnych Bronych/Pegasis.

Moje hobby to... niewiem, ale bardzo lubie grać w koszykówke, grać na kompie i na nerwach ;> Uwielbiam czytać i interesuje się psychologią. Mam swój własny Wonderland.

Moje 3 ulubione kuce to: Vinyl Scratch, Twilight i Octavia, ale mam ich więcej.

Uwielbiam tez słuchać muzyki: wszelka muzyka elektroniczna i muzyka klasyczna.

Mój ulubiony instrument muzyczny to - skrzypce - jednym z moich marzeń to nauczyć się na nich grać ;D

Co by tu jeszcze... aha! Mój ulubiony kolor to jaskrawy zielony.

Edytowano przez SWAGGER aka JakubPonyStep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Na tym forum przyjmuję niniejszym "imię" Razorhead.

Jeżeli chodzi o moje zainteresowanie serialem oraz rzeczami z nim związanymi można by rzec, że powodem była ciekawość, jak zresztą w przypadku wielu osób zapewne. Jednak, co może wydać się odrobinkę odmienne ("Albo nie"), moja przygoda z koniowatymi zaczęła się nie od oglądania, a od czytania. Opowiadanie (zawierające kuce) mi się spodobało, to zaś doprowadziło do tego, że do tematu "My Little Pony: Friendship Is Magic", odnośnie którego nie miałem wcześniej tak naprawdę wyrobionego zdania, zacząłem podchodzić z ciągle rosnącą fascynacją pewnego rodzaju, którego ścisłe określenie przyjdzie mi jednak z pewnym trudem. Na jej fali przeczytałem jeszcze bodajże trzy opowiadania, i zacząłem wkrótce pochłaniać również czwarte. Równolegle z pożeraniem treści "numeru cztery", uzmysłowiłem sobie, że "Niech to, to mi się podoba!", i zacząłem oglądać również serial. Było to w kwietniu bieżącego roku, a zakończyło się (jak na razie, rzecz jasna, tak jak i wielu z Was zapewne, czekam na piątą serię) nieco po emisji ostatnich dwóch odcinków serii czwartej.

Jednakże, pomimo mego wielkiego zainteresowania tematyką, której poświęcone jest to forum, muszę przyznać, że nadal sam jestem tą fascynacją trochę zaskoczony. Tu być może dla wyjaśnienia powinienem dodać, że wśród moich zainteresowań są między innymi twórczość niektórych zespołów grających, dajmy na przykład, metal, różne ciekawe (mym zdaniem przynajmniej) monstra i inne stwory (na przykład filmowy Predator), wikingowie, oraz parę innych, które, powiedzmy, że raczej z kolorowymi opowieściami o przyjaźni raczej nie mają za wiele wspólnego. Domyślam się, co prawda, jak wielce zróżnicowane bywają pola zainteresowań innych osób w tej społeczności, ale po prostu wciąż nie potrafię przestać się dziwić samemu sobie. Ale jestem jednak zadowolony, z tej mojej nowej "przynależności".

Jeśli zaś chodzi o inne zamiłowania, to nieco czasem rysuję, przepadam za nieco staromodnym i nieraz obszernym stylem wysławiania się, troszkę znam się również na teorii muzyki klasycznej, gram, oraz uczę się wciąż grać, na organach i fortepianie. Z wielką chęcią zagłębię się też w ciekawe lektury.

I choć dopiero dziś zaczynam pisanie komunikatów na "swoim" pierwszym forum, to muszę przyznać, że temu konkretnemu przyglądałem się już od dłuższego czasu "Z dużą ciekawością". Żywię zatem nadzieję, że czas, który spędzę tu, wśród Was, innych użytkowników, będzie czasem mile spędzonym.

 

Zatem, koniec owej tekstu ścianie już dając, a przesłanie podsumowawszy,

 

Witajcie!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bronies, jestem Witaj Vitaj (wiem, dziwna ksywka ale mam ją z lasertagu) Bronym jestem od początku Lipca. Lubię sztukę digital a w przyszłości chciałbym zostać grafikiem koncepcyjnym do gier komputerowych. Uwielbiam społeczność Bronies tak samo jak My Little Pony FIM... bardzo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...