Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Cóż... Jak mus, to mus. I ja również jako iż jestem tu nową istotą przywitam się z waszą społecznością .u. Jestem dziwną duszyczką, którą ozwali prostym imieniem - Ulą. Żadnych Urszulek z Zakonu Urszulanek mi tu na nie sprowadzać. Wolę zwykłą formę czyli Ulka, wśród osób które otaczam magią przyjaźni mówić mi Lusia. Mówią, iż nie ma tu barier wiekowych, a więc wyduszę to z siebie. Mam 12 lat i mogę się przed wami chować. Nawet się nie zaliczam się do prawdziwego grona pegasis w tym przypadku. Interesuję się instrumentami smyczkowymi (pomijam fakt, iż moja wiolonczela najwidoczniej do początku roku szkolnego będzie zbierać kurze) i klawiszowymi, wszelkimi formami rysunku, fandubem (tzn. bardziej fandubowym śpiewem [?] niż resztą) i grafiką komputerową. No i wieloma innymi rzeczami, ale nie ma się tu nad czym rozwodzić. Jeszcze raz posyłam w waszą stronę nieśmiałe "Hej" :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, iż nie ma tu barier wiekowych, a więc wyduszę to z siebie.

Mam 12 lat i mogę się przed wami chować. Nawet się nie zaliczam się do prawdziwego grona pegasis w tym przypadku.

Co ty mówisz! Jak ja się tu rejestrowałem, miałem lat 13 :) i nikt nie miał mi tego za złe. Łap powitalne uściski od Flu :fshug: Podoba mi się, że się przełamałaś :rolleyes:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu niedawno odbytych kolonii wszystko traktuję jak mus. Zapamiętam sobie na zawsze, żeby to nie być razem w domku, pokoju, lub co tam Bóg wymyśli, z fanatykami czystości. Aghr, te ich nikczemne rozkazy; sam Discord może się pod ławkę schować :3 Twórcze połączenie? Z jednej strony tak, z drugiej... nie tknęłam jeszcze ani jednego instrumentu od początku wakacji. Ach te lenistwo .u. Nawet porzuciłam dotychczasową lekturę o nich, to samo stało się z grafiką. A może... może pasja powoli zanika? Chociaż nie mogłabym do tego dopuścić... Napomknę jeszcze, że od dość dawna piszę. Ogólnie próbuję zabrać się za napisanie jakiegoś fanficu, ale znalezienie tematu to jak igła w stogu siana :c Hah, czasami łatwo przychodzi mi wyjawienie kim jestem, czasami trudno. Zależy czy mam w tym czasie chociaż krztę odwagi. Dziękuję za tak miłe przyjęcie :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz! Jak ja się tu rejestrowałem, miałem lat 13 :) i nikt nie miał mi tego za złe. Łap powitalne uściski od Flu :fshug: Podoba mi się, że się przełamałaś :rolleyes:

Dokładnie :) Na tym forum wiek nie ma znaczenia, uwierz mi :pinkiesmile:

No i oczywiście - witam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Przemku miło ze kult Luny się rozprzestrzenia, Stalin ma to do siebie ze ściągnął na drogę MLP 50% polskich bronies XD. baw się dobrze na forum. witaj Aniu bardzo miło cie poznać. ja tam zwierząt się boje :derp: ale kota siostry wytresowałem tak ze mnie nigdy nie zaatakuje :D . mam nadzieje ze pokarzesz nam swoje prace oraz ze na forum znajdziesz dużo przyjaciół. yo Marta, masz dosyć "interesujący" nick. kolejna wykształcona a osoba doda temu forum trochę "smaczku". mam nadzieje ze często będzie mi dane czytać twoje posty. miłej zabawy. hello Ulu, :yay: kolejna dziwna osoba na forum :derp: nie będę tak osamotniony :) . jeśli szukasz tematu do FF to napisz mi na PW to spróbuje coś wymyślić, sam bym coś napisał lecz nikt mnie nie rozumie :(. tak wiec baw sie tu dobrze dzis zamiast obrazka filmik :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Aniu bardzo miło cie poznać. ja tam zwierząt się boje ale kota siostry wytresowałem tak ze mnie nigdy nie zaatakuje . mam nadzieje ze pokarzesz nam swoje prace oraz ze na forum znajdziesz dużo przyjaciół.

Heh dzięki Bury :derp2:

Faktycznie bardzo chciała bym podzielic się moimi rysunkami jednak nie mam skanera:( Jak naucze się rysowac kucyki na gimpie to może będe wrzucac :rolleyes:

I mam pytanko. Jak się wrzuca filmiki z YT na forum? Bo zawsze gdy próbuje to mi tylko link się pokazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał. lat 15 zamieszkały w Łąkie :D (niedaleko Piły),interesuje się historią,j.angielskim, funkcjonowaniem państwo np. gospodarka,przemysł czy ludność i urbanizacja.Kocham MLP, dobre jedzenie,j. angielski,nic nie robić,gry i żelki.Nienawidze haterów ,stracić coś fajnego(ten ból),pracować fizycznie i jeszcze raz haterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym lubię śpiewać, gotować, koty, picie nie tylko cydru z przyjaciółmi, karaoke, kłócić się z współlokatorką czym jest pyza ;)

Lubisz koty? Już cię lubie:yay: Witaj na naszym forum:P

Musisz przed linkiem napisać a po linku [ /video], tylko bez tej spacji.

A tak poza tym to witaj! Miłej zabawy na naszym forum

Dzięki za pomoc :rd2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...