Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

No to taki temacik też się chyba przyda, chyba każdy wie o co kaman ;p

Dobra, to ja mam na imię Adrian, mieszkam w Kraśniku (woj.lubelskie), interesuję się informatyką, moje hobby to granie na kompie xD, lubię pomidorową, i oczywiście jestem fanem My Little Pony Friendship Is Magic, moja ulubienica to Fluttershy. To chyba tyle o mnie, w razie czego to pytać ^^.

To co, Witam po tym jak straciłem większość znajomych i przyjaciół w realu szukam nowych tutaj, na forum, i mam nikłą jak znam siebie nadzieje, że właśnie tu ich znajdę.

Rocznik 98 woj. dolnośląskie Wrocław, jestem 'emo' a mój kuc mocy to TRIXIE :trixie:

P.S Nie jestem dobry z tego typu powitań :/ ale mam nadzieje, że to starczy. Sorry za poprzednie błędy ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techno ^.^, nie czuję się emo ja nim jestem, dosłownie, w stylu i duszy :brohoof:


Też mam taką nadzieje ^.- myślę jednak, ze po tym jak okazało się, że moi przyjaciele i znajomi głownie mają mnie w 'pupie' to nie za szybko się polubimy, niestety :brohoof:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz (dla kumpli Mathew). Jestem z Niepołomic (niedaleko Krakowa [woj. Małopolskie]). Słucham tego co mi przypadnie do gustu. Nagrywam filmy na Youtube (nie podam nazwy kanału żeby nie było problemu z reklamowaniem:D) gdyż sprawia mi to radochę. Lubię czytać książki więc łatwo można wywnioskować kto jest moim ulubionym kucykiem:). //edit. Lubię serię The Walking Dead

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! :D btw .O stary ja też tak miałem, ale teraz to mam normalnie schizy w nocy . Cienie przeobrażają się w postaci, potrafię sobie wyobrazić kogoś lub coś w Ciemności . Pamiętaj ( U Wieja to pisze ) w ciemności czai się zło . Jeszcze brakuję abym dostał paraliżu podczas świadomego Koszmaru, nie czytajcie jak śnić świadomie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...