Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Emmm jakby Ci to powiedzieć. Ja lubię być w ciemności. Fakt czasami mam schizy typu słyszę drapania o ścianę (brat przez sen), a myślę, że to nekromorfy z gry Dead Space ale zazwyczaj się z tego śmieję. "Kiedy jesteś w ciemności inni cię nie dostrzegą ale ty dostrzeżesz ich" Sam Fisher o ile nie przekręciłem nic w tym zdaniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem, tez lubię być w ciemności ^^ Nic nie pisałem, że wolałbym siedzieć zaraz przy Słońcu, ale kurde nie wiem .. Zrąbałem sobie przez ostatnie miesiące psychikę . :) Baj de Łej .. Ktoś z tutaj zebranych jedzie na Konwent w Sierpniu dnia 10-12 ,, Krakon '' Fantastyka i Anime ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią, że jestem porypany. Może jestem taki, bo jak miałem 3 lub 4 lata bracia na dobranoc puszczali mi happy three friends, a jak miałem 8 to puszczali mi horrory:D Oczywiście wyobraźnia dziecka pozwalała mi się nie bać (jakoś) i podpowiadała "to nie krew, to ketchup". Dlatego horrory i krew to dla mnie bajka w wieku 14 lat buahaha. Hmmm. Może pogram w Amnesie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią, że jestem porypany. Może jestem taki, bo jak miałem 3 lub 4 lata bracia na dobranoc puszczali mi happy three friends, a jak miałem 8 to puszczali mi horrory:D Oczywiście wyobraźnia dziecka pozwalała mi się nie bać (jakoś) i podpowiadała "to nie krew, to ketchup". Dlatego horrory i krew to dla mnie bajka w wieku 14 lat buahaha. Hmmm. Może pogram w Amnesie

LOL chłopie, ale miałeś jazdę, nie ma co. Poczytaj, lub pooglądaj Cupcekes, spodoba Ci się.:crazy:

A w temacie tradycyjnie dla nowych

:cydr::muffin::brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'My, my', dużo się beze mnie działo z tego co widzę ^.^ apropo wątku ciemności, nie widzę w tym nic schizowego, skoro lubimy np. przebywać w ciemnościach to po prostu lubimy ciemności tak jak inni lubią słońce. :brohoof: P.S (zero reklamy) polecam pewnego Let's playera a miniejszym "PewDiePie" , gra też w ammnesie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem, tez lubię być w ciemności ^^ Nic nie pisałem, że wolałbym siedzieć zaraz przy Słońcu, ale kurde nie wiem .. Zrąbałem sobie przez ostatnie miesiące psychikę . :)

ty też? Ja ostatnio miałem ochotę zamordować moją rodzinę tasakiem :pinka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deee. Hormony? Co do Cupcakes. Czytałem, oglądałem (I like it). Pamiętam akcję co z bratem oglądaliśmy razem The Walking Dead podczas jedzenia obiadu. Założyliśmy się o 5 dych kto dłużej wytrzyma bez wymiotowania.(on ma 21 lat) Wygrałem po 20 minutach hihihi(ale chłopaczyna nie chciał już nic jeść przez 24 godziny). Co do PewDiePie: też oglądam (zwłaszcza Happy Wheels).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wziąć sztylet. Ale ludzi masz na myśli hejterów tak?

Wiesz co? Hejterzy swoją drogą bo pamiętam jak by to było miesiąc temu sam się śmiałem z kucyków xD No bo ludzie to jest dla małych dziewczynek ! Ale ma to coś, co nie ?

Sorry za Off :)

emm.. Co do tematu to : Welcome to my Toxic City !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho dużo mnie ominęło. tak wiec witam wszystkich nowo przybyłych.

jeśli chodzi o nienawiść do hejterów za to ze nazywają MLP serialem dla małych dziewczynek lub gejów, jestem temu przeciwny. nie zniżajmy się do ich poziomu bo pokonają nas doświadczeniem. musimy nauczyć się stosować zasadę L&T (czasami myślę ze tylko ja to robię ) pomimo tego że jest to trudne.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jestem Dominik 15 lat, moje hobby to grafika komputerowa (I <3 gimp), sport, wiadomo że mlp i lubię leniuchować :pbat:

Ogólnie to mój początek z kucykami zaczął się w te wakacje jak moja siostra oglądała mlp na youtube, a co mi tam? Popatrzę. Minęły 2 odcinki i wszystko stało się jasne... :salut:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Łukasz i mam 14 lat. Lubię grać w tennisa i stawiam pierwsze kroki w rysowaniu. Jestem osobą, która pewnie nie będzie dużo się wypowiadać, ponieważ mam straszne problemy (hmm... Nie wiem jak to opisać) powiedzmy tak: czuje że mój komentarz jest nieważny i nic nie wniesie do rozmowy, ale zakładam to konto między innymi po to, żeby to przełamać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Łukasz na forum :brohoof: widzę że nie tylko ja jestem tu nieśmiały co prawda u mnie mocno to widać w realu niż online ale jednak coraz to więcej staram się wpadać na różne Ponymeety i jakoś to przełamuje :D Baw się dobrze bez wtop i trzymam kciuki że przełamiesz tą nieśmiałość i poznasz tu wielu wspaniałych ludzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...