Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Milena, 12 lat, mam świnkę morską Pepper, uwielbiam filmy animowane (HTTYD, Rio, Zaplątani, Hotel Transylvania) oraz seriale (MLP FiM, Jeźdźcy smokow, Dolina koni).

Mam młodszego brata i dwie kuzynki dzięki ktorym powróciłam do My little pony.

Uwielbiam kolor mocno różowy i błękitny.

Poza kucykami uwielbiam smoki.

Kilka faktów o mnie:

-Noszę przy czytaniu i przy komputerze okulary

-Nie umiem pływać. Ale wczoraj nauczyłam sie nurkować i poruszać pod wodą.

-Nie lubię wstawiać swoich zdjeć na społeczności, zawsze mam albo kucyka albo smokana awatarze xD

-Jestem jak Fluttershy. Strasznie nieśmiała, wrażliwa i boję się wszystkiego.

-Uwielbiam Cadance!

-Kręcę fanduby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas i na mnie.

 

Nazywam się Nikodem i pochodzę z Radomia. Mam świnkę morską, którą moja młodsza siostra nazwała Derpy (Ma lekkiego zeza na lewym oku.)

Po awatarze i nick'u widać, że jestem fanem krasnoludów. Z MLP:FiM mam styczność od praktycznie początku istnienia, ale dopiero teraz zarejestrowałem się na forum.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Marcin mam 14 lat i mieszkam w Płocku.(Dość spore miasto blisko Warszawy)

Zainteresowałem się MLP po raz pierwszy kiedy zaczynała się generacja 2,potem bardzo długo nie oglądałem aż jakieś dwa miesiące temu obejrzałem przypadkiem jeden odc. i znowu się wciągnąłem

Moimi ulubionymi postaciami są Twilight,Luna oraz Discord.

Teraz może coś o minie,więc w wolnym czasie lubię pływać,grać na kompie i oczywiście oglądać MLP.

Pozdrawiam wszystkich i z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki 4 sezonu!

Edytowano przez Tergos11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zacząłem od muzyki, później skończyłem serial, poczytałem parę fanfików, od niedawna rzucam czasem komentarzem na FGE, czyli czas na forum :yay:

Witam wszystkich, ja jestem Darek i po dniu zastanawiania się postanowiłem założyć konto na tymże forum, co mnie do tego skłoniło? Parę fanfików i chęć przelania moich myśli na "papier" na forum, mimo iż (nawet teraz) słabo mi idzie ich przenoszenie. :flutterblush: Coś o mnie...hmmm, chyba standardowo :fluttershy5: Lubię kucyki, Fluttershy stoi u mnie na szczycie(co potwierdziełem już 3 razy  :fluttershy4: , ehh, cztery), od niedawna czytam róźnojakie fanfiki(mam sporo w planach, ale na ten moment czekam na 2(a przeczytałem z 10)), słucham też czasem muzyki, najczęściej chyba to Orchestral, ale jak coś wpadnie w ucho, to cokolwiek może mi się spodobać. A ze spraw przyziemnych, cóż, mieszkam 50 km od Warszawy do której codziennie zapi...wróć, zasuwam, Bartoszówka, okolice Grodziska Mazowieckiego, a tak to zagrywam się w gry(na ten momeny League Of Legends, World of Tanks/Warplanes i coś co mi się zachce na 2 dni, teraz to Most Wanted 2012 :fluttershy5: ) Lubię jeszcze pokopać piłkę, ale wracając o 18.00 do domu sie nie chce, i przez to marnuję tu czas...a może nie? Zobaczy się :yay:  No i jeszcze libię LEGO jak kolega wyżej, nick mówi sam za siebie, i był bym zapomniał, lat 17 :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka polscy Bronies!

Jestem Andrzej z Krakowa, lubię grać, oglądać i czytać (zwłaszcza fantastykę). Nie mam lubionych fanfików, ale ostatnio bardzo spodobało mi się "Silent Ponyville" i "Bańki". Słucham też broniaczowej muzy np. Mandobrony, Wooden toaster, i The Living Tomstone. 

Pozdrawiam gorąco :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżaczkiem w świecie kucyków, ale odrazu spodobała mi się koncepcja wykreowanego przez autora świata. Lecz osobiście najbardziej lubię creepy pasty i inne mroczne historię. Po za tym raczej jestem normalną osobą lubiącą posiedzieć w zaciszu domu oglądając MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Siemano wszystkim

 

Parę osób zdążyło mnie już poznać na MLK, ale dla tych co mnie nie znają wystarczy prosty opis - Wariat, zakręcony na punkcie samochodów, szeroko pojętej dłubaniny i postapo. A kuce? Jak się nie raz śmieję "Matka mnie na nie skazała, gdy kupiliśmy pierwszy magnetowid w circa-about '90, dostałem dwie kasety Transformers The Movie i My Little Pony The Movie" :) znany też jako "ten z wąsami od "Mały, ale wariat" lub "ten z wąsami w koszulce "Antykonwent Rafineria"

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany. To jest zbiorczy temat powitań. Ależ ja zacofana..mimo, że tak długo tu siedzę xD

 

Witam Cię Agnieszko w naszych skromnych progach~ Cieszę się, że postanowiłaś do nas zajrzeć i mam nadzieję, że wciągniesz się w wir forumowych zabaw, dyskusji i konkursów i będziesz się z nami świetnie bawić  :fluttershy5: 

A tak jeszcze zapytam..czytałaś może Wiedźmina? Albo Siedem Królestw? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaskra to ja wręcz ubóstwiam~ Jakoś tak bardzo mi przypadł do gustu. Zoltan, bo pewnie o tym krasnoludzie mowa, także, ale pomiędzy nim, a Jaskrem jest jeszcze Regis. Po tej trójce Cahir i dopiero Geralt. Yennefer jeszcze jakoś tak w miarę lubię, ale za to nie znoszę Triss >.> A już zwłaszcza w grach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to nie przez moje ubóstwianie go zaczęłaś go lubić? XD

 

Matko Bosko Kochano ty się odezwałaś!  :crazytwi3:

Możliwe. Ale zaczęłam go lubić raczej po przeczytaniu Wiedźmina więc w tej chwili ciężko powiedzieć czy to twój wpływ, czy co innego. Dlatego stwierdziłam, że "jakoś tak" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...