Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Siema wszystkim nowym i starym forumowiczom ! :D Swoją drogą .. Jak niektórzy wiedzą z moich znajomych tutaj nie było mnie dobre 4 (?) dni . Ale uwaga ! Mam na to usprawiedliwienie .. Mianowicie byłem na Krakonie 2012 ( konwent ) i było naprawdę Mega. Poznałem wiele nowych Bronych i Pegasis, naprawdę świetni ludzie umówiłem się już z nimi na kolejny My Little Konwent i tak dalej . :) Jeżeli ktoś z was był to śmiało piszcie mi na PW może się widzieliśmy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jestem Kamil z Krakowa (każdy chyba wie gdzie to jest). Moje hobby to Manga, Anime oraz Informatyka. Lubię pomidorową i pieczonego kurczaka. Oglądam rzecz jasna MLP FiM i jestem zaawansowanym w swoim fachu Bronym. Moja ulubienica to Rainbow Dash oraz Trixie. Nie lubię jak ktoś obraża kucyki nie wiedząc nawet co to jest :twilight9:

Niech tęcza będzie z wami. Pozdrawiam!

________________________________________________________________

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy.Moimi ulubionymi bohaterkami są twilight i fluttershy. Jeśli ktoś jest z łodzi lub okoli proszę o napisanie do mnie bo czuje się samotny i nie mam z kim porozmawiać w takich tematach w pobliżu ode mnie niema żadnego brony a chętnie jakichś poznam i się z nimi spotkam. :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Nazywam się Kacper, mam 20 lat i mieszkam w Poznaniu. Kucykami interesuję się od ponad roku. Moją ulubioną postacią jest Pinkie. Słucham starego Heavy Metalu i wszystkich jego podgatunków, oraz współczesnej elektroniki. Gram w Magic the Gathering, Warhammera 40000, gry RPG, oraz centylion gier video(głównie cRPG, Shooter'y i RTS'y). No, to tyle o mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem- jak łatwo zgadnąć- nowy :bronies: I istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zostanę na tym forum na długo :fluttershy4: Cholera, w sumie zawsze miałem tendencję do ulegania urokowi Fikcyjnych Światów i Fikcyjnych Bohaterów (oraz Uroczych Postaci :fluttershy4:), nareszcie znalazłem miejsce gdzie mogę wyrazić tą szczyptę flaterszajstwa :rd8: Pieprzyć konwenanse, tak jak wy kocham kucyki (tulić Fluttershy!), witam na forum! Mam 16 lat (siedemnaste urodziny za miesiąc, ale mam obsesję na punkcie zaniżania wieku :P), mieszkam w Lublinie, interesuje się: nauką w najszerszym, wręcz filozoficznym znaczeniu, historią i literaturą, muzyką (gitara), grami komputerowymi, fantastyką. Generalnie, same nudne rzeczy : p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Kacper. Nareszcie ktoś z okolicy! Ja i Mac bardzo się cieszymy.

Eyup

Dlatego dostajesz dwa kufle (nie żebym kogoś na forum faworyzował) :cydr: :cydr: , no i Welcome to the Herd!

Witaj i ty Hellbreakerze. W sumie ja skończyłem w styczniu 17. więc jesteśmy rówieśnikami i dlatego również dostajesz dwa kufle. Mam rację Mac?

That's wright!

Welcome to the Herd :cydr: :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...