Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Joł banda, kopytko wszystkim /)

Jestę Międzysam. Urodziłem się i mieszkam na zachodnich Mazurach, mam 16 lat. Uwielbiam historię, pisanie wierszy, animowane kucyki* dla małych dziewczynek i Wiedźmina. Kiedyś strzelałem z łuku, zamierzam w najbliższej przyszłości wrócić do tego zajęcia. Zajmuję się polityką (na razie tylko amatorsko). Gram w TF2 i gry z serii Total War. Kultura jest dla mnie ważna, toteż kojarzę i oglądam większość polskich twórców z YT.

Moją pracą są kuce, w wolnych chwilach podbijam świat.

*Rainbow Dash to mój ulubiony kucyk. Chrysalis to mój ulubiony czarny charakter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[...]mam 16 lat. Uwielbiam historię, pisanie wierszy, animowane kucyki* dla małych dziewczynek i Wiedźmina. Kiedyś strzelałem z łuku, zamierzam w najbliższej przyszłości wrócić do tego zajęcia. Zajmuję się polityką (na razie tylko amatorsko). Gram w TF2 i gry z serii Total War.

 

Bratnia dusza?

 

Wychodzi na to, że mamy podobne upodobania, jeszcze tylko "zarażony" ani-mai oraz krasnoludami brakuje do ideału. :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej  :pinkiehappy:

Nazywam się Natalia i mam 19 lat.Mieszkam w takiej wiosce,o której nikt nie słyszał.Interesuję się projektowaniem ubrań,grami RPG i kucykami.Lubię też rysować.

Moim ulubionym kucykiem jest Rarity,księżniczką Celestia,a z CMC Sweetie Belle.

Nie umiem pisać ładnie i dlatego to coś na górze jest takie nudne,krótkie,głupie i dziwne.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej  :pinkiehappy:

Nazywam się Natalia i mam 19 lat.Mieszkam w takiej wiosce,o której nikt nie słyszał.Interesuję się projektowaniem ubrań,grami RPG i kucykami.Lubię też rysować.

Moim ulubionym kucykiem jest Rarity,księżniczką Celestia,a z CMC Sweetie Belle.

Nie umiem pisać ładnie i dlatego to coś na górze jest takie nudne,krótkie,głupie i dziwne.

 

 

Witaj, widzę że nie tylko ja aktualnie mieszkam w małej wiosce w lubelskim heh. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ola z tej strony :). Rocznik '94, zamieszkała w Gdańsku.
Jestem maniakiem właściwie większości rzeczy związanych z jeździectwem i końmi - jest to jedna z rzeczy, która przyciągnęła mnie do kucyków :). Rysuję na potęgę (kiedy czas i wena pozwolą), staram się zabrać za pisanie, ale powstrzymuje mnie wewnętrzny Pan Leń. Lubię też projektować postaci i gdybym nie powstrzymywała wyobraźni zaczęłyby wyskakiwać z każdego kąta :). Jestem osobą trochę aspołeczną i ciężko mi czasem odezwać się pierwszej do ludzi.
Ulubioną postacią z MLP jest ewidentnie Discord, znienawidzoną - Pinkie Pie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam na imię Julka, lat mam 11, a mieszkam w Warszawie. Uwielbiem MLP:FiM, moja ulubiona bohaterka to Twilight :giggle:  Ale lubię też Mangę, Anime itp. Z MLP najbardziej lubię Fanfiki(Snowdrop, Past Sins).

 

 

blogentry-10018-0-60176800-1405921907.pn

Edytowano przez Nightmare_Sunny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Witam was obie bardzo serdecznie w naszych skromnych progach i zapraszam do napisania wątku powitalnego, gdzie będziemy mogli dłużej porozmawiać o was ~  :fluttershy5:  Poza tym życzę wam niezapomnianych wrażeń w naszej społeczności oraz wielu pomysłów do udzielania się w zabawach i dyskusjach~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam kopytka,

Mam ogonek,

A Equestria,

To mój domek.

 

Grzywka krótka,

łysa bródka,

To nic złego,

Mój kolego.

 

Także tego...

 

Zwę się Daniel, Ale zdecydowanie wolę pseudo Ogoniasty. Mieszkam w Warszawie i zajmuje się handlem. Po za tym tańczę, piszę wiersze/opowiadania, i zgrywam wrażliwego człowieka : ). Jakiś czas temu stukneło mi dziewiętnaście wiosen, z czego nie jestem zadowolony, bo z grubsza wolał bym być wiecznie młody. MLP pozwala mi przedłużyć dzieciństwo i zapomnieć o szarości zwykłego dnia. 

 

Moim wzorem do naśladowania jest Rainbow Dash, w której się 'Zakochałem' już po pierwszym odcinku tej przecudownej bajki. Chciałbym się z wami zaprzyjaźnić, tworzyć i godnie reprezentować kulturę 'Brony'

 

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie,

 

Ogoniasty.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bronies i pegaz sister. Mam na imię Patryk, za chwilę stuknię 15 wiosna. Kuce oglądam od 1-1,5 roku, jednak po pierwszym sezonie zamiast oglądać, zacząłem tak naprawdę czytać fandomowę dzieła. Ulubionego kuca nie mam (z grubsza), a zainteresowania to wszystko na 5 minut. Mam nadzieje że nie tylko będę w fandomie jeszcze długo, ale też może się przydam (póki co to wstyd, lenistwo i brak umiejętności mnie ograniczały)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu chyba kiedyś pisałam, ale nie pamiętam, plus dość długo nie odwiedzałam forum.

Ale do rzeczy - na imię mi Kornelia, aktualnie mam za sobą czternaście wiosen. Oczywiście ulubieńcem moim jest stare dobre Różowe Ciasto :')

Poza tym uwielbiam czytać książki (i je wręcz kolekcjonować). Dużo rysuję, ale głównie ołówkiem, kredek albo farb za Chiny nie tknę - kilka razy eksperymentowałam i, powiedzmy, nie wyszło to zbyt dobrze.

Chyba tyle.

Właśnie! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku :')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem Tricsy- Ola interesuję się grafiką i rysowaniem. Mieszkam w Bytomiu na śląsku mam 12 lat (prawie równo 18 grudnia mam urodziny) oczywiście interesuję się MLP. Moją ulubienicą jest Trixie, tak powstał mój obecny nick bardzo lubię też robić swoje OC'ki do rp, ale nie wiem czy na forum jest taka kategoria. Szukam osoby chętnej do rozowy.

Edytowano przez Zegarmistrz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Sebek z tej strony. Mam już tyle lat, że liczba je określająca nie kończy się na -ście. Dołączyłem do tej grupy by w końcu pokazać fandomowi, co nabazgrałem, pomiędzy nawrotami chronicznego lenistwa.

Co po za tym? Interesuje się figurkowymi grami bitewnymi, oraz RPG (Takie gry bez prądu, na wyobraźnie dla niewiedzących) no i oczywiście MLP. Nie mam ulubionego kucyka. Wszystkie są zbyt super, by wybierać pomędzy nimi :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jak by tu zacząć. A więc nazywam się Paweł, interesuje się grami komputerowymi(głównie CS:GO, serią Gothic oraz grami typu Soldiers:Ludzie Honoru) mam 13 lat, ale nie zachowuje się jak typowy GIMBUS wręcz przeciwnie nie którzy myślą że mam więcej lat dopóki im nie powiem:D.

PS:Bym zapomniał moją ulubienicą jest RD :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nowy nick, nowy start na forum to co mi szkodzi się przywitać :D

Mam na imię Jakub/Kuba (jak kto woli)

Mam 13 lat

Interesuję się Muzyką, Informatyką, Grami komputerowymi no i oczywiście MLP.

Z Mane 6 najbardziej lubię Dashie, ale VINYL IS THE BEST PONY EVAH!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No cześć! Nazywam się Iza, mam 12 lat. Mieszkam w Niemodlinie ( małe miasteczko koło Opola). Lubię rysować, lepić z modeliny, serial "Mixele" (nikt pewnie nie kojarzy) i oczywiście MLP :twilight2:  Moje ulubione kucyki to Twilight, Rarity i Fluttershy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Marta, lat dwanaście ( :rarity4: ), mieszkam w Ostrowie Wielkpolskim. W wolnym czasie edytuję grafikę, filmy oraz muzykę. I oczywiście uwielbiam MLP.  :pinkie4:

 Mój ulubiony kucyk to.. właściwie nie mam ulubionego. Moja lista mogłaby się ciągnąć w nieskończoność, gdyż w właściwie każdym bohaterze potrafię dorzeć coś, za co można go polubić. XD

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam na imię Marcel i mam 15 lat. Mieszkam w Romanowie Dolnym koło Piły (jak ktoś dalej nie kojarzy to jest koło POZNANIA :bemused:).

Interesuje się muzyką, grami (strategia, RTS, FPS, sandbox, RPG, czasami horrory), rysowaniem no i MLP. :rd11:  

Moimi ulubionymi kucykami są Twilight :twilight2:  , Pinke :pinkie4: i Spikea :twitch: .

Edytowano przez Mixsior
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ze względu na ciągły brak czasu raczej nie będę tutaj gościć zbyt często, jednak skoro już się zarejestrowałam to warto byłoby się przywitać. A więc mam 28 lat co już czyni mnie nieco zbyt starą jak na średnią wieku osób na tym forum, jednak zapewniam was, jestem młoda duchem ;) Moje hobby to filmy i książki a ulubiona postać z serialu to Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...