Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witajcie. Ze względu na ciągły brak czasu raczej nie będę tutaj gościć zbyt często, jednak skoro już się zarejestrowałam to warto byłoby się przywitać. A więc mam 28 lat co już czyni mnie nieco zbyt starą jak na średnią wieku osób na tym forum, jednak zapewniam was, jestem młoda duchem ;) Moje hobby to filmy i książki a ulubiona postać z serialu to Fluttershy.

 

Kolejna starsza osoba na forum :). Skąd jesteś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

      Hejka, jestem Staszek lat 17 bez 16 dni (z grubsza szary nudny człowiek). Interesuje się mechatroniką, grafiką komuterową, wszystkim na co starczy mi forsy (niezbyt się ona mnie trzyma). Po swoim avatarku wnioskuję, iż jestem fanem Fluttershy. Raczej nie musze pisać równierz że jestem fanem MLP ( to wynika z mojego specyficznego gustu (bardzo specyficznego)). Gram na gitarze, trenuje jazde konną (raczej spadaniem z kunia bym to nazwał), i dodam jeszcze że lubie naleśniki z nutellą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bartek rocznik 2002. Interesuje się modelarstwem, wargamingiem, zwykłym gamingiem i oczywiście My little pony.

Zamieszkuję okolice Wrocławia (takie zadupie ,że i tak nikt nie skojarzy :P ) a ulubiona postać to Pinki Pie i chyba Twillight.

 

A jeśli wolno spytać, jakimi grami się interesujesz? Czy wśród nich nie znajduje się może Warhamer 40000?

 

Za Imperatora! Za Imperium! Mój wewnętrzny nerd przeżywa ekstazę za każdym razem, gdy pomyślę o tej grze i tym cudownym uniwersum.

Tak znam i gram, prowadząc do boju moich kosmicznych marines. Poza tym niedawno zacząłem także, grać w Bolt Action, dziejący się w czasie drugiej Wojny Światowej

  • 0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dano mi imię Jacek. Muzyka?... Celtycka (głównie Adrian von Zingeler) i "trailerowa" (Thomas Bergersen). Jestem z Poznania, z Suchego Lasu. Ulubiona postać?... Brak (każda ma wady i zalety). Zainteresowania?... Głównie Fantasy. Wiek?... 15 lat.

Edytowano przez Ego Draconis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chamska kopia z mojego tematu

 

   Na imię mi Krzysztof. Mam 16 lat i pochodzę z północnej części woj. lubelskiego. Mieszkam na wsi. Bronym jestem jakoś od 2 lat natomiast pierwszy rok był raczej okresem kryptobroniactwa. Zaczęło się od przeróbek StalinaCWHC. Po obejrzeniu jego filmów stwierdziłem, że obadam co to za kreskówka. Skończyło się na tym, że jednego dnia obejrzałem cały 1 sezon,
  

Moją pasją są noże oraz broń palna. Z zamiłowania jestem knifemakerem. Knifemaker jest osobą zajmującą się ręczną produkcją noży. Posiadam mały kanał na YT m.in. o nożach. Interesuję się również preppingiem i bushcraftem. Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest dubstep, szczególnie fandomowy.  Książki: postapokalipsa (Metro 2033 i inne). Filmy: dramaty wojenne, akcja i chore komedie. Dużą przyjemność sprawia mi majsterkowanie. Nie mam talentu pisarskiego ani rysowniczego więc nie udzielam się w fanowskiej twórczości. Niepoprawny politycznie wariat  :)

 

 

Ulubione postacie z M6: Twi/AJ

  Ulubione backgroundowe postacie: Vinyl/Tavi/Lyra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko :D Mam 21 lat, obecnie studiuję. Mlp oglądam namiętnie od jakiś dwóch lat. Dla mnie wszystko zaczęło się od Doctora Who. Buszowałam po Internecie i przeglądając fora DW wpadłam na Doctora Whoovesa. Takich rzeczy jak kucykowe wcielenie Władcy Czasu się nie ignoruje, także zaczęłam drążyć temat. Potem poszło już gładko. Z każdy odcinkiem nie mogłam się przestać dziwić, że naprawdę nie potrafię się oderwać od ekranu z powodu bajki, którą ogląda moja pięcioletnia kuzynka. Cóż, dzisiaj już się nie dziwię :P Moje ulubione postacie to oczywiście Doktorek, Discord, Pinkie Pie i perfekcyjna panna Sparkle. Nie jestem zbyt aktywna w fandomie, nie byłam nigdy na żadnym ponymeecie. 

Nie będę zbyt oryginalna, gdy napiszę, że przepadam za książkami i filmami  sci-fi i fantasy. Nie pogardzę także dobrą gierką, ale jestem raczej niedzielnym graczem i nie mam zbyt wyrafinowanego gustu, znane mi są głównie proste i przyjemne pozycje. Okazyjnie robię na drutach. Co tu jeszcze napisać... czasem pogrywam z kumplami w gry fabularne, super sprawa, ale dopiero zaczynam opanowywać tę zajebistość. Z zajęć bardziej aktywnych to ostatnimi czasy wciągnęłam się w geocaching. Dobra, na początek wystarczy chyba. 

Ściskam wszystkich mocarnie ;)

Oh! Jeszcze jedno. Mam cztery świnki morskie. Bardzo lubię świnki morskie :D

Edytowano przez Sidrat
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się dla towarzystwa Konrad i mam szesnaście lat. Pochodzę z Góry Kalwarii, ale wolę, gdy inni mówią, że z Warszawy. Zostałem Bronym w raz z premierą drugiego sezonu. Moje zainteresowania: Historia Polski z mocnym naciskiem na szesnasty wiek i Drugą Wojnę Światową. Jestem fanem Doctora Who, lubię rysować i czytać książki. Ulubiona muzyka: nie mam.

Edytowano przez Gatrin
Gah, teraz tekst wygląda lepiej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Ziemowit

Mam na imię Ziemowit, mam 11 lat, a więc chodzę do czwartej klasy. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną. Jestem fanem MLP. Najbardziej lubię Fluttershy, Pinkie Pie i Big Maca.

Bardzo lubię pisać opowiadania i powieści. Jestem autorem bloga http://kocifootball.blogspot.com/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum! :)

Jestem tu nowa,i chcialabym sie przywitac :)Mam na imie Oliwia,mam 10 lat i moimi ulubionymi kucykami z serialu sa:  :fluttershy4: i :rd9::D Jakby co,to mieszkam w Niemczech,i nie mam polskiej klawiatury ale w srode prawdopodobnie bede miala :D (bo jade we wtorek do polski xD)

Pozdrawiam :rd6:  :fluttershy5:

Edytowano przez FluttyAlicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam
Na imię mi Joachim. Jestem z okolic Poznania. Mam 19 lat i obecnie studiuję. Poniaczami interesuję się od jakiegoś miesiąca. 
Z postaci szczególnie lubię Fluttershy i Applejack.
Poza MLP interesuję się też Historią i Sportem  :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Ewelina. Mam 15 lat, w grudniu kończę 16 ;)

MLP oglądam od roku, a interesuję się od niedawna :P

Słucham rocka, metalu oraz muzyki klasycznej. :)

Interesuję się gotykiem, minionymi eonami, literaturą grozy, pisaniem, wampiryzmem oraz, oczywiście, MLP. :)

Moimi ulubionymi postaciami są Fluttershy i Discord, a shipping Fluttercord jest moim ulubionym (aktualnie jestem w trakcie pisania fanfic'a o Fluttercord'zie i być może niebawem pojawi się na forum :P ).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hello everypony! Nazywam się Jarosław, pochodzę z Wrocławia (mojej ukochanej stolicy Dolnego Śląska), mam 16 lat. Interesuję się programistyką, czyli m.in. pisanie w różnorakich językach by powstał jakiś program albo inne dzieło oraz troszkę polityką, ale od czasu kiedy Korwin wyłapał mniej niż 5% to przestałem się angażować. MLP interesuje się już od kilku lat, nie chce skłamać ale chyba od jakiś 2/3 lat. Byłem na VII Wrocławskim Ponymeecie i zamierzam być na następnym. Co do muzyki, to nie mam ulubionej, słucham ogólnie wszystkiego co mi przypadnie do gustu. Mojej ulubionej postaci nie mam, jaram się ogólnie wszystkimi kucami. Jestem otwarty na nowe znajomości więc jakby ktoś chciał się ze mną skontaktować to zapraszam. (Skype: nikoyo6) Nie będę się aż tak rozpisywać, sądze że omówiłem już wszystkie najważniejsze kwestie. A więc, Ciao!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

jestem Maks, mieszkam blisko Golczewa (woj. Zachodniopomorskie)interesuję się gotowaniem, moja ulubiona potrawa to kopytka, uwielbiam MLP, a moja ulubienica: Applejack, słucham techno rock pop, lubię sport, ale uprawiam go dla przyjemności, sledze czy są nowe odcinki 5 sezonu MLP :)    

post-7845-0,20853100-1437379612_thumb.gi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć! Moje imię jest w nicku, mam 25 lat. Zastawiałem się, dlaczego nie mogłem pisać komentarzy, dopiero teraz coś odblokowało. Mogę o sobie powiedzieć tyle, że ja tą kreskówkę poznawałem w zupełnie innym trybie, niż większość z was. Nawet nie wiem, który odcinek był moim pierwszym, ale to musiabyć jakiś z 2. czy 3. serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Patryk. Mieszkam w Złocieńcu (woj.Zachodniopomorskie) jak ktoś nie wie poszukać w google :D. no więc lubie spaghetti i zupę ogórkową :P. Jestem największym fanem My Little Pony Friendship Is Magic moje ulubienice Princess Luna,Rainbow Dash i Pinkie Pie. i to by było na tyle a i szukam znajomych to pogadania i zagranie w różne gry :D post-2987-0,06681900-1439588661_thumb.jp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...