Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Dzień dobry. Byłem dzisiaj na meecie w Katowicach i dostałem cynk o forum, to tworzę konto i jestem :) Student biotechnologii na Politechnice Śląskiej, w czasie wolnym od rzeczy produktywnych i kucyków zajmujący się muzyką (aktywny słuchacz i domorosły gitarzysta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czternastoletnia Bytomianka imieniem Sara. Na forum jestem zarejestrowana od jakiegoś czasu, ale postanowiłam się mocniej wgryźć dopiero niedawno (czytaj: przedwczoraj). Stała bywalczyni katowickich ponymeetów, częściowa pomysłodawczyni pierwszego z nich. Całkiem sporo udzielam się na FGE (komentarzowo, nie autorsko), skrycie pisuję fanficki, jeszcze skryciej rysuję kucyki... Liczę, że wkręcę się w to forum- zwłaszcza w jakiegoś RPGa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie, Saro! Jeżeli chcesz zapisać się do jakiegoś PBFa, to serdecznie zapraszam do mnie (oczywiście nie musisz, Flutteryay także czeka na zapisy). Poza tym - miło czytać o tym, że ktoś piszę fanficki :) Mogę spytać - o czym najczęściej piszesz? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja też się przedstawię :P Jestem Alex, rocznik 97' ( 17 sierpień ). Mieszkam w Dąbrowie Górniczej w Katowicach. Raczej mało piszę, bo wolę czytać. Swoją drogą to forum bardzo fajne, tak ze 20% lepsze od innych. Brony jestem od kilku miesięcy, a zaczęło się od przypadkowego obejrzenia odcinka. Co do ulubionej postaci MLP:FIM, to lubię wszystkie kucyki, ale może trochę bardziej Rainbow Dash :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "pełnym'" Polakiem a przynajmniej do 8 pokoleń wstecz. W zasadzie imię powinno chyba być Aleks, ale ja piszę Alex... w każdym bądź razie miało być 'oryginalnie' ale ksiądz i tak się pomylił i wyszło Aleksy. :P

"Mieszkam w Dąbrowie Górniczej w Katowicach." - To w końcu gdzie? Czy i tam i tam?

To jest wynikiem jedzenia w czasie pisania. :P W Dąbrowie Górniczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi naszymi imionami to same problemy. Ja mam Aleksander, kumple zwą mnie Alek, znajomi na studiach - Olek, rodzina z Kanady - Alex, ojciec cały czas do mnie mówi per Felek. Czasem szlag mnie z tym wszystkim trafia :D. Skoro i tak już tu napisałem to sam mogę się przedstawić: Imię już podałem, więc napiszę coś więcej. Jestem z rocznika 90'. Mieszkam na stałe w Krakowie i tutaj też studiuję na AGH. W mlp wkręciłem się zupełnie przez przypadek poprzez forum warhammera40k i warhammera fantasy battle. Ludzie wrzucali różne połączenia tych systemów z kucykami co mnie zaintrygowało. Potem wkręciłem się w klimaty Republika Lunarna vs Imperium Solarne no i tak mi już zostało. Ulubiony kuc? Zdecydowanie Rainbow Dash. Ale reszta jest również ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się przedstawie, czemu nie... W internecie jestem Józef, na realu wszyscy do mnie mówią Waldek, a w dowodzie mam napisane michał. Nie lubie swojego imienia, ale pocieszam się że był Michał Wołodyjowski. Mieszkam w Kaliszu, najstarszym mieście w Polsce. Jest ono głównie zamieszkiwane przez dresiarzy i stare babcie. No cóż, mam 18 lat i chodzę do szkoły leśnej w Miliczu. W tygodniu mieszkam w internacie, w Miliczu, gdzie walutą są papierosy i gdzie panuje prawo silniejszego. Dlatego nikt prócz innych bronyh (tu w Miliczu i tak ich chyba nie ma) nie wie o mojej małej obsesji, którą jest serial MLP. Moje zainteresowania to: wszystko co jest związane z fantastyką (głownie gry komputerowe i literatura), moją wielką pasją jest gra Roleplay D&D (ci którzy grają w takie erpegi często twierdzą, że D&D jest bardzo "cukierkowym" systemem, ale jest on bardzo uniwersalny, więc wszystko zależy od MG. Tym co nie przepadają za tym systemem polecam przeczytanie "trylogii Cormyru"), muzyka (nie będe się zgłębiał, ponieważ za dużo tego jest), broń czarnoprochowa (spokojnie, strzelam tylko na strzelnicy... zazwyczaj :D posiadam Remington'a i John & Spencer'a ) Wikingowie (kto ich nie lubi? :) Ulubione piwo - Czarny smok Ulubione papierosy - Marlboro złote (chyba tak to się piszę :D ) Ulubiona tabaka - Cherry Ozon O MLP nie wspomne, bo jest to chyba oczywiste. Ale powiem też, iż dzięki kucykom bardzo się zmieniłem. Robiłem wiele rzeczy z których dumny nie jestem, ale teraz już nie zdarza mi się tworzyć konfliktów czy gnębić tych którzy nie mogą sobie poradzić z takim traktowaniem. Zrozumiałem, że nie są gorsi od innych i równie dobrze to ja mógłbym stać na ich miejscu. Niektórzy mogą stwierdzić, że zmiękłem. Nieprawda. Teraz po prostu wiem, że prawdziwy twardziel to nie ten, co słucha się ślepo tych "lubianych", tylko ten co słucha się własnych zasad. Chciałem jeszcze napisać swoje wady... Ale jestem w internacie i tutaj trzeba walczyć o jedzenie, a co dopiero o laptopa. A moja komórka nie pozwoliła mi więcej napisać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...