Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

5.12.2015 at 00:49 Ihnes napisał:

Witam! :D
Bronysław, MLP wciągnęło Cię, a oglądasz od 5 sezonu? Ładnie, ale według mnie to pierwszy i drugi sezon były najlepsze. Polecam się zapoznać :D

Pisząc "od 5. sezonu", miałem na myśli, że zacząłem oglądać nowe odcinki od piątego sezonu. Poprzednie cztery obejrzałem w grudniu zeszłego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Bronysław1994 napisał:

Pisząc "od 5. sezonu", miałem na myśli, że zacząłem oglądać nowe odcinki od piątego sezonu. Poprzednie cztery obejrzałem w grudniu zeszłego roku.

Oooo.... No chyba, że tak :D Tak, czy inaczej - baw się tu dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Więc tak:

Nazywam się Klaudia, mam 16 lat.  Dołączyłam do forum niedawno, więc stwierdziłam, że warto byłoby się przywitać :NjdaT: 

Moje zainteresowania są rozległe, bo jestem człowiekiem renesansu. Głównie interesuję się biologią (szczególnie ekologią), uwielbiam taniec i rysowanie, muzyki mogę słuchać godzinami :djpon3:, lubię grać w różne gierki, kocham przyrodę oraz informatykę xD

Oglądam serial od kiedy pojawił się na antenie MiniMini, a do fandomu wpadłam przypadkiem w 2013 roku, kiedy trwała połowa 3 sezonu. Wtedy to kucyki ogarnęły całe moje życie :cadancetwi2:Obecnie jestem aktywną pegasister i stara się udzielać na rzecz fandomu :D

Moje ulubione kuce to oczywiście Twilight Sparkle oraz Pani Nocy Księżniczka Luna.

Edytowano przez Magda B
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Siemka :pinkie4:. Nazywam się Michał, lat siedemnaście, broniacz od 2013 roku. Mam odrobinę doświadczenia w fandomie (swego czasu udzielałem się na polskiej mlp wiki), a teraz postanowiłem w końcu dołączyć tutaj. Poza kucami interesuję się grami komputerowymi, rysowaniem, muzyką i ASG. Ulubiony kucyk to Pinkie Pie :pinkie:.  Jestem fanem polskiego dubbingu (nawet piosenek! :pinke_tongue:), podobno jestem gadatliwy i mam poczucie humoru, a pochodzę z Podhala.

Edytowano przez TechHunter
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zwą mnie Martyna ale wolę być nazywana Martifort lub też swoim nickiem o tam z boku :fluttershy5:XD
Mam 14 lat, posiadam psa, pucyki (błąd specjalny) oglądam od nie dawna a konto mam od 3-4 dni. Moimi ulubieńcami są Shy, Dashie i Rarity ale nie lubi Twi xd

Mam kilka OC xdd

Edytowano przez Lucky Silver Moon
Zapomnienie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc - witam. Oglądam MLP od pierwszej generacji, ale pegasis jestem od około... roku? Mniej więcej. Interesuję się pisaniem, rysowaniem i trochę graniem. Moją ulubienicą jest Księżniczka Nocy, a ulubionym shippingiem jest Celestia x Discord (nienawidzę Discord x Fluttershy!). Chętnie zapoznam kogoś nowego. O, zapomniałam wspomnieć, w 2016 (w maju) kończę 14 lat.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Tak właściwie witajcie znowu!

Nie było mnie na tym forum ho ho! Ile czasu. Miałam swego rodzaju wypalenie jak pewnie wiele innych osób miewa czasem. Ostatnio jednak odczówam brak MLP:FIM. Coraz częściej wracam do odcinków, coraz częściej myślę o tym co stworzyłam, co mogłabym stworzyć, z jaką ilością wspaniałych ludzików mogłabym na luzie pogadać. Zapomniałam jaka to była frajda dla mnie i jak dzięki temu fandomowi moje losy potoczyły się dalej. Teraz jestem hobbistyczną artystką i odrobinę pisarką. Oprócz fandomu MLP:FIM jestem również w kilku innych: 

  • FNAF
  • Undertale
  • Disney Animations
  • Dreamorks Animations

Dużo osób najbardziej pamięta mnie przedtem jako Breeze albo Blacky lub Cynamonka. Tak wiem, często zmieniałam nick, mam do tego tendencje. Dlaczego tak postanowiłam zaczęć wszystko od zera? Może to po prostu impuls. Czułam, że wracając chciałabym mieć czystą kartkę i od początku zacząć przygodę na forum. Poza tym bardzo się zmieniłam od tamtego czasu i to na lepsze tak myślę. Wcześniej często byłam ponura i zatroskana, a teraz tryskam energią i zarażam innych optymizmem. Często porównuje siebie do Pinkie i/lub Papyrusa z Undertale. Pasuje mi taki styl życia. Od zawsze w środku czułam, że prawdziwa ja tak naprawdę jest towarzyskim Sangwinikiem a nie Perfekcyjnym Melancholikiem. Jeśli chodzi o krótkie opisanie genezy mojego poznania MLP:FIM, cóż... po prostu chciałam się pośmiać i obejrzałam jedną parodię od StalinCWHC. A tak ogólnie to od zawsze jestem dziecinna i nie wtydzę się tego. Pochłaniam bajki jak płatki na śniadanie :wrWgR: Nie chcę robić jeszcze dłuższej ściany tekstu, bo mam tendencje do tego. Po prostu... chcesz do mnie zagadać, śmiało wal! Naprawdę jestem otwarta na nowe przyjaźnie :pinkiehug:*hug*

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam o tym i chciałam skasować tamto konto, ale... nie widzę nigdzie takiej opcji ^^' 

Na tamte konto i tak nie mam zamiaru się logować, ale jeśli chodzi o to i komuś ma to przeszkadzać to mogę ewentualnie zapytać admina o usunięcie starego. 

EDIT: Sprawa załatwiona. Przepraszam za problemy. 

Edytowano przez SłodkoSłodka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 

 

Jestem Przemek i od nowego roku stałem fanem mlp. Nie będę się przyznawał ile mam lat bo trochę wstyd. Nigdy nie sądziłem że tak "dziecinna" bajka może mi się spodobać, no ale cóż, widocznie czegoś mi brakuje i musiałem wrócić do bajek typowo dziecinnych a jednocześnie szalonych;)

No ale mniejsza, interesuje się historią II wojny, militariami,poszukiwaniami z wykrywaczem. trochę grami, muzyką a ostatnio też do moich zainteresowań doszły kucyki.

Jakoś żadna z głównych postaci specjalnie mi do gustu nie przypadła, ale w odcinku 100, niebieskowłosa/grzywa Vinyl scrach w duecie z Octavią,  swoim mixem na ślub Craunkiego, totalnie mnie zniszczyły :D także ulubionym kucykiem została Vinyl. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Witam wszystkich. Mam na imię Kuba mam 17lat a 31 lipca skończę 18 chodzę do I technikum informatycznego, mieszkam w woj. Kujawsko Pomorskie. Interesuje się różnymi rzeczami związane z technologią takie jak procesory, karty graficzne, telefony, gry na komputery, xbox itp. Newsami z zakresu technologii kolekcjonuje i zbieram gazetki komputer świat razem z płytami. Interesuje się także motoryzacją samochodową, a także również motorami. Zawsze jestem na czasie. Kucykami interesuje się odkąd je tylko zobaczyłem w telewizji na minimini+ najbardziej lubię Rainbow dash, Rarity, Twilight sparkle i Fluttershy. Wrazie czego to można się pytać.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

 

Zapomniałem też wspomnieć, że gram też w grę my little pony na androida mam już 69 level.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...