Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam serdecznie. :3

Lubię pomagać innym w potrzebie i majstrować w samochodach. :)

 

Jeśli ktoś chce się wygadać, ma jakiś problem z rodziną, przyjaciółmi, miłością, życiem itp. albo chce się dowiedzieć o mnie czegoś więcej to serdecznie zapraszam na mój profil i do napisania do mnie. :)

 

Miłego dnia wszystkim! :3http://vignette2.wikia.nocookie.net/mlp-gameloft/images/d/d8/Fluttershy_vector.png/revision/latest?cb=20131128034059

Edytowano przez Cozy Glass
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum(które nie wygląda jak forum, bo administratorzy chcieli je zmienić w facebook'a) Zaq2! :) Załóż temat na przywitanie. :3

                                                                     Cute-Image-fluttershy-26200501-2560-2560

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Witam na forum. Uważaj na forumowe sekty działające w imię parówek i budyniu. Będą udawali przyjaciół, żeby włączyć Cię w swoje szeregi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Maniek napisał:

Witam na forum. Uważaj na forumowe sekty działające w imię parówek i budyniu. Będą udawali przyjaciół, żeby włączyć Cię w swoje szeregi.

Zarówno obydwie są już na wymarciu. Tematy świecą pustkami. Pozatym parówy nikogo na ten moment nie szukają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
9.03.2016 at 15:52 Anoax napisał:

Witam serdecznie. :3

 

Mam na imię Kuba i mam 18 lat. :)

Lubię pomagać innym w potrzebie i majstrować w samochodach. :)

 

Jeśli ktoś chce się wygadać, ma jakiś problem z rodziną, przyjaciółmi, miłością, życiem itp. albo chce się dowiedzieć o mnie czegoś więcej to serdecznie zapraszam na mój profil i do napisania do mnie. :)

 

Miłego dnia wszystkim! :3latest?cb=20131128034059

Siema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
16 godzin temu Thunderbolt7 napisał:

Aloha! Jestem Ania,mam 12 lat(prawie 13).  (Jestem tu nowa jak coś).Kocham MLP,a zwłaszcza Rainbow Dash.  :rdblink: 

Elo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
13.08.2011 at 15:36 Tarreth napisał:

Pozdrowienia z Katowic! Do tej pory z tego co widzę jestem tutaj najstarszy - mam 19 lat :P a na imię mi Mateusz.

To i sie Warszawa dolacza :-) mam na imie Edyta :-) i 30 wiosen juz na karku :-) sorry za brak polskich znakow klawiatura mi posloszenstwa odmawia :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Ratchet :) (RAinbow Dash) napisał:

To i sie Warszawa dolacza :-) mam na imie Edyta :-) i 30 wiosen juz na karku :-) sorry za brak polskich znakow klawiatura mi posloszenstwa odmawia :-)

 

God damnit, już tyle czasu minęło a dalej nie ogarnęłaś klawiatury? :P To już kilka miesięcy będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, 21 lat,skończyłem maturę bez dalszego pomysłu na życie. Oglądam kuce od 2012 roku z dużymi przerwami. Wróciłem teraz, na wiosne 2016 r. gdyż emitują 6 sezon mlp. Podobno na forum i fandomie broniaczy dużo się zmieniło, jakby ktoś był łaskaw zapraszam na priv. Mieszkam w Warszawie, i czasami przychodze na tutejsze ponymeety. No i moim ulubionym kucykiem jest Twilight bez skrzydeł.

Edytowano przez mishka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...