Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Właśnie teraz Daring Do Muffins napisał:

Dziewczynom jednak więcej rzeczy przystoi niż 30 letnim facetom. Broniacz w takim wieku jest już ostrym ewenementem.

Oj tam czepiasz się szczegółów :)z resztą jak zawsze :) dam sobie rękę uciąć że jest tu więcej ludu +30 tylko nie mówią o swoim wieku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym teraz mamy coś takiego jak równouprawnienie więc nie uważam żeby dziewczynom było można więcej są tak samo hejtowane a może nawet i gorzej, bądź co bądź u dziewczyn w 90% zwraca się uwagę na wygląd bardziej niż u facetów. Ale ja akurat mam TO W GŁĘBOKIM POWAŻANIU CO KTO O MNIE MYSLI ROBIĘ SWOJE!!

Edytowano przez Ratchet
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię  Damian mam 15 lat przyznam że trochę się wahałem  założyć konto na forum i cokolwiek napisać ale się w końcu przełamałem… jak to się zaczęło że tutaj wylądowałem a od tego że na youtubie  jakieś dwa tygodnie temu zobaczyłem film o Bronych.

Zacząłem się zastanawiać jak coś takiego przyciąga tak dużo ludzi i to w takim wieku…

Tego samego dnia na internecie obejrzałem dwa pierwsze odcinki( z miną srającego kota na wietrze)

A następnie samo poszło… aktualnie pisze mojego pierwszego fanfika

A i mam jedno pytanie gdzie mogę na forum umieścić opowiadanie kiedy je skończę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Veon napisał:

A i mam jedno pytanie gdzie mogę na forum umieścić opowiadanie kiedy je skończę ?

Tutaj:

Załóż temat w Na Start, to dostaniesz ode mnie parę pytanek :)

 

8.06.2016 at 16:06 bleflar2 napisał:

a jak później to zrobiłem, to zostałem ostro zhejtowany.

Nie prawda! Przecież nawet kilka zergów już zebrałeś! A może zbierzesz jeszcze więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrota te otwarły się przed tobą i dojrzałeś niezliczoną ilość możliwości...

Witam i życzę dużo zabawy i nowych wspaniałych znajomych :D Na dobry początek proponuję:

 

Miłego pobytu :)

Edytowano przez michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć! Nazywam się Wiktoria, mam 15 lat i pochodzę z Wrocławia. MLP:FiM oglądam od piątej klasy podstawówki (mój ulubiony kucyk to Fluttershy <3). Oprócz MLP mam wiele innych zainteresować m.in.: anime, książki, kreskówki, teorie (głównie dotyczących filmów/anime/książek), rysowanie...i wiele innych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Yoru_Dragon napisał:

Cześć! Nazywam się Wiktoria, mam 15 lat i pochodzę z Wrocławia. MLP:FiM oglądam od piątej klasy podstawówki (mój ulubiony kucyk to Fluttershy <3). Oprócz MLP mam wiele innych zainteresować m.in.: anime, książki, kreskówki, teorie (głównie dotyczących filmów/anime/książek), rysowanie...i wiele innych rzeczy.

Czołem! Niniejszym... nie to zbyt oficjalne. Witam Cię ,Wiktorio, na forum, życzę miłej zabawy i wielu nowych znajomych. Niech rozpocznie się radość!

Muzyczka na dobry początek:

 

 

Edytowano przez Michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nazywam się Sara, mam skończone 14 lat i jestem na ogół bardzo nieśmiała. Mam wiele pasji i zainteresowań, między innymi rysowanie, pisanie, śpiewanie, sztuka, muzyka, książki, astronomia, horrory, creepypasty, teorie spiskowe na różne tematy...Mogłabym tak długo wymieniać. Jeżeli chodzi o serial, to lubię właściwie każdą postać, a lista moich faworytów często się zmienia. MLP:FiM oglądam od końcówki roku 2011. Poprzednie generacje również darzyłam wielkim uwielbieniem. I...jestem otwarta na nowe znajomości ^-^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam na imię Kasia jestem pegasister  mieszkam w Sandomierzu marzy mi się aby pojawił tam się jakiś Ponymeet 

Zaczełam ogl MLP gdy zobaczyłam parodię  StalinaCWHC  

Nagrywam na yt , moją ulubioną postacią jest RD, Luna, i Derpy 

Bardzo lubię anime takie jak Mirainikki :soawesome::derpfly::spitfire:

Edytowano przez rainbowdash41
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu rainbowdash41 napisał:

Mam na imię Kasia jestem pegasister  mieszkam w Sandomierzu marzy mi się aby pojawił tam się jakiś Ponymeet 

Zaczełam ogl MLP gdy zobaczyłam parodię  StalinaCWHC  

Nagrywam na yt , moją ulubioną postacią jest RD, Luna, i Derpy 

Bardzo lubię anime takie jak Mirainikki :soawesome::derpfly::spitfire:

Witaj :salut:

Baw się dobrze na naszym forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.07.2016 at 12:41 Yoru_Dragon napisał:

Oprócz MLP mam wiele innych zainteresować m.in.: anime, książki 

Witaj na forum.

Anime?  Jakie anime oglądasz? 

Ulubiona książka?   

14.07.2016 at 16:33 rainbowdash41 napisał:

Mirainikki 

Yuuki Yuki Yuki yuuuukiiiii 

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...