Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witajcie wszyscy. C:
Jestem Artur, pochodzę z Lublina, lat mam 15, a MLP interesuję się od stosunkowo niedawna, bo od jakiegoś 1,5 roku - 2 lat - wcześniej zdarzało mi się co prawda oglądać odcinki na wyrywki, jednak "na poważnie" zacząłem moją przygodę właśnie wtedy.
Moją ulubioną postacią jest Discord, z kucyków natomiast RD i Twilight oraz Luna. Choć prawdę mówiąc uwielbiam całe Main 6. (: 

Zainteresowań mam trochę, między innymi pisarstwo, urban exploring, uniwersum Stalkera, czy Metra, historia, militaria, motoryzacja, kinematografia, fantastyka...No w każdym razie bardzo dużo czytam, oglądam i słucham. ^^
Wcześniej przeglądałem to forum, jestem nieco nieśmiały, ale w końcu postanowiłem założyć tutaj konto. Mam nadzieję, że uda mi się nawiązać fajne znajomości i dobrze się bawić. :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Slarvaan napisał:

Witajcie wszyscy. C:
Jestem Artur, pochodzę z Lublina, lat mam 15, a MLP interesuję się od stosunkowo niedawna, bo od jakiegoś 1,5 roku - 2 lat - wcześniej zdarzało mi się co prawda oglądać odcinki na wyrywki, jednak "na poważnie" zacząłem moją przygodę właśnie wtedy.
Moją ulubioną postacią jest Discord, z kucyków natomiast RD i Twilight oraz Luna. Choć prawdę mówiąc uwielbiam całe Main 6. (: 

Zainteresowań mam trochę, między innymi pisarstwo, urban exploring, uniwersum Stalkera, czy Metra, historia, militaria, motoryzacja, kinematografia, fantastyka...No w każdym razie bardzo dużo czytam, oglądam i słucham. ^^
Wcześniej przeglądałem to forum, jestem nieco nieśmiały, ale w końcu postanowiłem założyć tutaj konto. Mam nadzieję, że uda mi się nawiązać fajne znajomości i dobrze się bawić. :D 

Cześć :D  

Nie ma się czego bać, jest tu bardzo przyjazna atmosfera. Jak coś to możesz śmiało pisać, widzę ,że mamy dosyć podobne zainteresowania. Przede wszystkim załóż osobny temat w powitaniach, wtedy dotrzesz do większego grona. Jeśli przeglądasz forum, pewnie wiesz jak to wygląda.

Życzę dobrej zabawy na forum :)

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Założyłam przed chwilą konto i postanowiłam się przedstawić.Jestem Karolina i mieszkam w Częstochowie.Mam 15 lat i kucykami interesuje się właściwie od samego początku serialu,ale fandomem zainteresowałam się jakieś 8 miesięcy temu.Długo zastanawiałam się czy założyć konto,bo jestem bardzo nieśmiała ,ale jednak przełamałam się.

Moją ulubioną jest Luna.Uwielbiam także Twilight,Fluttershy,Rarity i Discorda.Przeczytałam dużą ilość fanfików i obejrzałam mase fanartów.Forum już długo obserwuję.Moją pasją jest rysowanie,mam bardzo dużo rysunków z kucykami i nie tylko.Lubię również czytać,słuchać muzyki(metal/rock) i grać w piłkę nożną.Sądzę ,że znajdę tu osoby o podobnych zainteresowaniach, i że będę mogła z kimś w końcu pogadać o kucykach:twilight2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

2 godziny temu Czaka napisał:

Długo zastanawiałam się czy założyć konto,bo jestem bardzo nieśmiała ,ale jednak przełamałam się.

Już kilka takich osób było i chyba nie żałują, że tu są.

 

2 godziny temu Czaka napisał:

słuchać muzyki(metal/rock)

Już Cię lubię :)

Teraz poproszę o ulubione zespoły :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się przedstawię ! Jestem Konrad i mam 18 lat. Lubię grafikę komputerową, kino, publicystykę, książki oraz wszelakie kreskówki i anime. MLP oglądam od 5 lat czyli praktycznie od początku [kiedy w TV kończył się pierwszy sezon]. Lubię każdego kucyka z M6 na swój sposób ale najbardziej Pinkie Pie ! Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego :v Muzyka jest ważna ! Słucham rocka/metalu/rapu. Lubię The Offspiring i Tenacious D. A rap tylko Trzeci Wymiar. Ale słucham też bardzo dużo muzyki fandomowej. Już nie jestem tak zajarany mlp jak kiedyś ale mimo to cały czas mnie to interesuje i uwielbiam kucusie :D Lubię też czasem poklikać w jakieś gierki ^^. Jestem fanem serii Gothic i Wiedźmin [Wiedźmina to jestem fanem całego uniwersum] Jeśli chodzi o sieciówki to gram w Osu! i do niedawna grałem w Ligę Legend ale przestałem bo za dużo czasu na to traciłem. Nooo i jestem za legalizacją konopi :D 

Chyba tyle .^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Vezz napisał:

Muzyka jest ważna ! Słucham rocka/metalu/rapu. Lubię The Offspiring i Tenacious D.

Chyba się dogadamy :)

 

4 godziny temu Vezz napisał:

Nooo i jestem za legalizacją konopi :D 

Serio?

 

4 godziny temu Vezz napisał:

A rap tylko Trzeci Wymiar. Ale słucham też bardzo dużo muzyki fandomowej

Podobnie u mnie. Rapu trochę słucham, ale mało. Muzykę fandomową lubię, dość często słucham, ale jakoś specjalnie wykonawców nie znam, podałbyś jakichś?

 

Zapomniałem, że się nie przywitałem, tak więc witaj i życzę miłej zabawy na forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Vezz napisał:

 Jestem fanem serii Gothic i Wiedźmin.

Jedyne słuszne gry jednoosobowe :v. Biorę się za modowanie Gothica 1, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie ;)Jeśli lubisz RolePlay to polecam Gothic Multiplayer. 

5 godzin temu Vezz napisał:

 Jeśli chodzi o sieciówki to gram w Osu! i do niedawna grałem w Ligę Legend ale przestałem bo za dużo czasu na to traciłem.

Osu! to spoko gra, ale myszką ciężko się gra. Ja gram rekreacyjnie na smartfonie w Opsu (nieoficjalny klient). Mam chyba wszystkie piosenki z MLP.

Jeśli zechcesz kiedyś wrócić do MOB to polecam grę HotS (Heroes of the Storm).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Czaka napisał:

Moje ulubione to Nirvana,Metallica,Black Sabbath,AC/DC,Iron Maiden,Skillet,Within Temptation,Pink Floyd i My Chemical Romance.No to chyba tyle:D

O stary, gust po prostu świetny. A z polskich? Dżem na przykład? Albo Lady Pank, Perfect, Budka Suflera, IRA?

Ja już Cię lubię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Czaka napisał:

Polskich za bardzo nie słucham ale kiedyś się bardziej zainteresuję :)

Trzeba się zainteresować teraz, bo to super zespoły. Od siebie polecam Turbo, TSA, Dżem, Lady Pank, Budkę Suflera, Maanam, Elektryczne Gitary itd. Tyle tego jest, że nie chce mi się pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Flaming napisał:

Trzeba się zainteresować teraz, bo to super zespoły. Od siebie polecam Turbo, TSA, Dżem, Lady Pank, Budkę Suflera, Maanam, Elektryczne Gitary itd. Tyle tego jest, że nie chce mi się pisać.

Spoko,na pewno kiedyś posłucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj
5 godzin temu Flaming napisał:

Muzykę fandomową lubię, dość często słucham, ale jakoś specjalnie wykonawców nie znam, podałbyś jakichś?

 

w tym poście wpisałem swoje top5 ale mam całą playlistę z 40 piosenkami więc ciężko teraz tak napisać :P 

Cytuj
5 godzin temu Flaming napisał:

Serio?

Nie znaczy to że od razu jestem jakimś zjaruchem tylko po prostu uważam że człowieka nie powinno się tak ograniczać. Z trawą potrzebny jest rozsądek, tak samo jak w przypadku każdej innej używki. Myślę że wszystko jest OK o ile dobrze i rozsądnie się z tego korzysta :)

 

godzinę temu Flaming napisał:

O stary, gust po prostu świetny. A z polskich? Dżem na przykład? Albo Lady Pank, Perfect, Budka Suflera, IRA?

Ja już Cię lubię :)

No to może ja też się pochwalę zespołami :P Jeśli chodzi o polskie piosenki to bardzo lubię i mam szacunek dla klasyków :) Ale najwięcej słucham tych zespołów : The Offspring, Slipknot, Tenacious D, Skillet, AC/DC, Kiss, Smash Mouth, Rise Against, :T 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Vezz napisał:

 

Muszę poznać wykonawców fandomowych, bo serio zbyt wielu nie znam.

Może to z trawką to faktycznie prawda... Dużo tego palisz?

Slipknota nie lubię. Dużo ludzi słucha Skillet, a ja się o nich dowiedziałem niedawno, bo przeglądałem chrześcijańskie zespoły rockowe i metalowe xD Tenacious D jest spoko, pierwsza piosenka jaką poznałem ich to było "F*ck Her Gently" xD A Megadeth lubicie? Ja mam fazę na nich ostatnio taką, że aż Dystopię kupiłem :D

(I po co ja to wszystko tu napisałem? Chyba ludziom za dużo o sobie gadam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara
10 godzin temu Vezz napisał:

No to ja też się przedstawię ! Jestem Konrad i mam 18 lat.

Ej, chwila... Czy Ty nie przypadkiem nie miałeś nicku Köndzio na zapytaj? D: Jak tak to Cię chyba kojarzę ze starego klubu MLP xD Tak czy owak witaj, baw się dobrze na forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Flaming napisał:

(I po co ja to wszystko tu napisałem? Chyba ludziom za dużo o sobie gadam)

Teraz jesteś nacenzurowany :v właśnie namierzam Twoje aktualne miejsce pobytu i dane osobowe :P 

5 minut temu Flaming napisał:

Tenacious D jest spoko, pierwsza piosenka jaką poznałem ich to było "F*ck Her Gently" xD

Moją pierwszą piosenką było "Classico" :D

 

8 minut temu Flaming napisał:

Dużo tego palisz?

Nie. To jest tak jak z alkoholem, samemu się tego nie używa. Robi się to tylko w określonych sytuacjach z dobrym towarzystwem. No i przede wszystkim to w Polsce jeszcze nie jest legalne .. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Masłolot napisał:

Ej, chwila... Czy Ty nie przypadkiem nie miałeś nicku Köndzio na zapytaj?

O cholera ! Namierzyli mnie xD Po nicku zgaduję że ty jesteś Masło :D Ale ten internet jest mały xd Ja cały czas jestem na zapytaj aktywny ale mam nowe konto o nicku Vzzuu

Edytowano przez Vezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

Yep, dobrze zgadujesz :DWłaśnie patrzyłem ostatnio, co się dzieje w klubie, a tam był Twój komentarz i dziś spojrzałem tu i skojarzyłem jakoś xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

zapytaj.onet.pl, parę lat temu istniał tam dobrze prosperujący klub mlp, ale już jakiś czas temu się wypalił i w zasadzie nikt tu już nie wchodzi :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...