Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Salut!

Mnie znacie, przede wszystkim z niskiej samooceny, ale pomińmy ten aspekt.

Nagrywam na yt (Rainbow 24), rysuję na dA (ScootDash14), pracuję na wielu wikiach, głównie na swojej, dotyczącej "Żółwika Sammy'ego i spółki". Jest to serial, który po prostu pokochałam i nie jestem w stanie go ot tak porzucić. No, kurczę, ja mam 15 lat!

Jeżeli kogoś by to interesowało, na profilu mam mnóstwo linków. Kontakt do Skype'a też xD

Jakby coś, to piszcie, mogę narysować coś na życzenie, mimo, że jakiegoś specjalnego talentu kreślarskiego nie mam, no, ale muszę czymś zapełnić stare zeszyty.

Na yt też mogę nagrać fandub na życzenie, tylko trochę to potrwa, bo na razie uczę się Let it Go po francusku.

No, to chyba tyle ;)

Narka.

 

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.08.2016 at 21:02 Flaming napisał:

Trochę późno się witasz, ale lepiej późno niż wcale :)

Oczywiście witamy serdecznie.

Dziękuję.

Nie mam za bardzo czasu, żeby obczaić tematy z witaniem się, przedstawianiem, itp. 

Nawet nie trafiłam na nie na początku, więc cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hejka jestem Karol, jestem z Wielkopolski. Uwielbiam Fanfiki z tagiem "TCB", moim ulubionym kocykiem jest Twilight, a z equestria girl ulubioną postacią jest Sunset (od drugiej części). Piszę właśnie pierwszego fanfika na portalu wattpad. Lubię czytać, majsterkować, pisać, czytać i od czasu do czasu pograć na kompie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Flaming napisał:

Witaj Karolu!

Może założysz osobny temat w sekcji "Na start"? W ten sposób dotrzesz do większego grona odbiorców.

Na początek trzy pytanka:

1. Ile masz lat?

2. Jakiej muzyki słuchasz (standardowe pytanko)?

3. Wierzący?

Od kwietnia 16 ,rapu (projekt equestria na YT), tak pół na pół. Miło poznać :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minuty temu Krystal Arrow napisał:

Hejka jestem Karol, jestem z Wielkopolski. Uwielbiam Fanfiki z tagiem "TCB", moim ulubionym kocykiem jest Twilight, a z equestria girl ulubioną postacią jest Sunset (od drugiej części). Piszę właśnie pierwszego fanfika na portalu wattpad. Lubię czytać, majsterkować, pisać, czytać i od czasu do czasu pograć na kompie.

Witaj :salut:

Polecam założyć temat na forum "Na start", wtedy więcej osób będzie mogło cię poznać ;)

3 Pytanka ode mnie:

1. Jaki jest twój ulubiony sezon MLP:FiM?

2. Od kiedy oglądasz MLP:FiM?

3. Jak znalazłeś nasze forum?

Twister pozdrawia i życzy miłego spędzonego czasu na forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Krystal Arrow napisał:

Od kwietnia 16 ,rapu (projekt equestria na YT), tak pół na pół. Miło poznać :pinkie4:

Mnie również miło :)

Nie ma pół na pół! Albo wierzysz albo nie! Dawaj, szybka odpowiedź! Tak lub nie!

Nie no, pewnie jesteś wierzący niepraktykujący, albo agnostyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
9 godzin temu Rarity1998 napisał:

Cześć, jestem Ola. Mam 18 lat i interesuję się sportem, latami 70' no i oczywiście serialem My Little Pony ;)

Z dyscyplin sportowych uwielbiam jeździć konno. Mieszkam w Warszawie na śródmieściu południowym. Jestem również fascynatką polskiej motoryzacji.

 

To brzmi jak prank, a Twój nick jakbyś mentalnie utkwiła w 2007 roku :lkBLv:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Znajoma wkręciła mnie w kuce, a więc przybywam!

Mam zamiar spróbować sił w pisaniu opowiadań. Podziwiam ilość opek, jaka tu powstała, serio.

(I mam wewnętrzny żal o to, że ktoś zajął mój stały nick... i nie ma go na forum od 2013 roku... Frustrujące.)

Edytowano przez Karmel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmel Napisz do admina/moderatora z prośbą o przywrócenie nicku, miałem ten sam problem i udało mi się dzięki temu usunięto nie używane konto więc mogłem sobie zmienić nick na obecny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No witam

Mam na imię Paweł 16 lat mam tu konto od dwóch lat ,ale nie chciało mi się nic pisać aż do teraz interesuje się grami komputerowymi a w wolnym czasie gram ,pojeżdżę se na rolkach wyczynowych lub śpię.

Edytowano przez Adresik
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...