Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Cześć i czołem!

Tak szczerze to troszkę zwlekałem z rejestracją tu, ale coż... w koncu jestem. 

Jestem Szymon, mam 20 lat.... no i mieszkam w Krakowie!

Interesuje sie m. in.Technologią... nawet ostatnio próbuje swych sił jako lektor/aktor głosowy. 

Jeśli chodzi o MLP, no po ogladnięciu paru produkcji StalinaCWHC na YT zaczelo mi się to strasznie podobac.

Zdecydowanie moja ulubienica to Fluttershy, poprostu kocham taki slodki charakter.

W razie czego mozecie sie mnie pytać o co chcecie ;)

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Rainbow Guitar said:

Witaj. 

Jakiej muzyki słuchasz? 

Wierzysz w Boga? 

Ulubiona postać tła?

Zalezy od nastroju... rock, pop, elektornika, klasyczna.., myślę ze w kazdym gatunku się odnajde.

Yup, wierzę w Boga.

hmmm.... Caramel jest całkiem całkiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam na imię Natalia:fluttershy5: mam 16 lat.Mieszkam w Islandii już 13 lat...
Interesuję się Anime/Manga,muzyką i kocham jedzenie (ale tylko te dobre oczywiście) haha~
Lubię sporo bajek...np Gravity Falls,Star vs The Forces of Evil itp.Kocham jak youtuberzy grają w te straszne gry MLP:pinka::crazy:
Pinkie Pie jest trochę straszna,ale to malutki sczegół:ppshrug:
Na PC siedzę cały dzień praktycznie,oglądając Anime/Youtuberów lub grając w gry.Wczoraj spodobało mi się MLP i teraz nie mogę przestać to oglądać.To jest takie urocze^^
Dodam też że lubię Grease xD

Edytowano przez Pegasister
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.10.2016 at 20:51 Rainbow Guitar napisał:

Ale ładne :)

Co na szyi Shadie robi pentagram? Po prostu muszę wiedzieć :D

Haha x3 za to ja (Teoś) to typowy katol :P nie ważne w co wierzysz ważne byś umiał/ła sprawiać uśmiech na ustach innych ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
godzinę temu Teo & Shadie napisał:

nie ważne w co wierzysz

Ważne, nie mam zamiaru przyjaźnić się z kimś, który ma jakieś poyebane wyznanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu Ziemowit napisał:

Ważne, nie mam zamiaru przyjaźnić się z kimś, który ma jakieś poyebane wyznanie.

Tak, ale człowiek religijny, który nawet codziennie chodzi do kościoła, może być gorszy niż satanista (nie ten co czci Szatana, ten co ani w Boga ani w diabła nie wierzy) czy ateista, a nawet muzułmanin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Rainbow Guitar napisał:

Tak, ale człowiek religijny, który nawet codziennie chodzi do kościoła, może być gorszy niż satanista (nie ten co czci Szatana, ten co ani w Boga ani w diabła nie wierzy) czy ateista, a nawet muzułmanin.

Spoiler

LyjDFG5.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka jestem Paweł z Mościejewa , okolice Poznania (woj.Wielkopolskie). Interesuje się bronią i rzeczami związanymi z nimi. Moje hobby to zbieranie noży. Mam lat 16. Uwielbiam serial MLP i moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy. Tak samo lubię sobie pograć na komputerze lub Xboxsie w jakieś strategie lub gry akcji a nawet horrory :P. Jestem wielkim fanem Linkin Park i Green Day (ogólnie lubię każdy odłam metaliki i rocka)

Edytowano przez Arkon.fallout
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cichy z Zielonej Góry (lubuskie). Interesuję się postapo, serią Metro i S.T.A.L.K.E.R. oraz Airsoftem. 17 lat, od czasu do czasu popiszę jakiegoś fika, ale kończy się zazwyczaj na 10 rozdziale. Lepiej mi idzie ich tłumaczenie z angielskiego xD . Muzyka to zazwyczaj kawałki Kina, Kultu, Debauchery i Rammstein.

Miło was poznać ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Monolitowiec Cichy napisał:

Witam. Cichy z Zielonej Góry (lubuskie). Interesuję się postapo, serią Metro i S.T.A.L.K.E.R. oraz Airsoftem. 17 lat, od czasu do czasu popiszę jakiegoś fika, ale kończy się zazwyczaj na 10 rozdziale. Lepiej mi idzie ich tłumaczenie z angielskiego xD . Muzyka to zazwyczaj kawałki Kina, Kultu, Debauchery i Rammstein.

Miło was poznać ;p

Czołem, Wolność czy Powinność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...