Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

A więc tak : nazywam się Kala, mam 15 lat. Uwielbiam czytać książki, mangę i oglądać anime. Moje marzenie , tak jak większości otaku, to wyjazd do Japonii. Na forum nie będę się zbyt często udzielać, gdyż dostęp do kompa mam ograniczony. Niestety :c Mam nadzieję, że mimo to przyjmiecie mnie ciepło. P.S. Nie ogarniam tego forum :pbdt:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajże przybyszu w naszym stadzie//Welcome to the herd.. Baw się dobrze! Interesujesz się matematyką? Ehh... Ja jej nie znosze..

Ayos! I kolejny! Ile już ich jest?! Nieważne.. Witaj.

Hippis, maniery...

Oj dobra, no dobra.. Jestem Hippi. Kucyk Hippisa, ale mówią do mnie tak samo jak do mojego opiekuna, czli Hippis.. A teraz chodź do mnie, niech no cię uściskam! :hug2:

I od razu lepiej... Przepraszam, za niego. Ciągle próbuje nauczyć go manier, ale się opiera.. Dobra, na czym my to... A tak! Łapaj cyder! :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem Kuba z Zielonej Góry mam 14 lat. Lubię koszykówkę, komputery, Duel Masters i oczywiście MLP. Ulubiona postać to Fluttershy:fluttershy3:. Słucham Sabatonu. Ostatnio zainteresowałem się też rapem i hiphopem. Często grywam na kompie, we wszystkie rodzaje gier. Pozdrawiam wszystkich! I mam nadzieję na miłą rozmowę i dyskusję na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...