Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Właśnie teraz EmilySparkE napisał:

Oł yeah, Pegasister, co też lubi rysowanie!

Pokażesz jakies prace? ^^

Oczywiście że mogę pokazać, ale muszę zaczekać na światło dzienne żeby cokolwiek było widać. Mój aparat niestety najwyższych lotów nie jest D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
25.01.2017 at 01:18 Chip napisał:

@Downhill dash Witaj mój imienniku i rówieśniku zarazem. A już myślałem że jestem jednym z najstarszych userów na tym forum...

@ChipJesteś z monolitu? Ostatnio przypominam sobie trylogie STALKER i ta lekko podstarzała grafika nadaję jej specyficznego uroku a sama gra jest jak wino szlachetnieje z wiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów i panie, oraz wszelkie inne miśki pyśki. Przedstawiać się nie będę - po lewej stronie widać wszak mój nick, a avatar powie wam, że jestem człowiekiem ze średniowiecza.

Co do powodu rejestracji na tym forum: są to w dużej mierze opowiadania fanowskie, które lubię sobie od czasu do czasu przeczytać i wypowiedzieć się na ich temat: czy to w formie pochwały czy lekkiej konstruktywnej krytyki. Jeżeli chodzi o pierwsze będzie występowało często - gęsto, a w przypadku drugiego już nie, bo jestem raczej cierpliwym i mniej wymagającym od autora czytelnikiem.

Sam też kultywuję sztukę pisania opowiadań - raz gorszych raz lepszych. Temu też postaram się opublikować swe wypociny jak tylko je dokończę. Może się spodobają, może mnie zlinczujecie. Czas pokaże.
Co do mojego zapału względem serialu to zdecydowanie nie jestem radykalnym przedstawicielem fandomu, a raczej takim szarym zjadaczem chleba, który uważa, że MLP jest miłe, lekkie w przekazie i dobre do relaksu po pracy. Do tego z całkiem ciekawym universum - dość otwartym i gotowym na wszelkie modyfikacje - co sprawia, że ktoś potrafi urodzić całkiem fajne opowiadanie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Oksana, w fandomie (szczególnie w 3brony) jestem znana jako Gołąb. Jestem ruda i rucham tzn. spotykam się z spierdolinką tzn.@Siper. <3 Mam 15 lat, a kucyki oglądam od około 2012 (?), lubię czytać książki (głównie fantasy), słuchać muzyki, jeść i spać. Lubię meme, szczególnie z Schopenhauerem i o zabiciu sb. W wolnych chwilach szkaluję Wyklętych, PiS, Katoli i Nacjololo. 

 

lubię cycki

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobry wam wszystkim o/

Jestem Zuza (Choć wolę, jak zwą mnie Elion), lat 16. W sumie w fandomie siedzę od jakiegoś 2012/11, ale tam nigdy na forach specjalnie się nie udzielałam. No, chyba, że wliczacie World of Equestria (Ktoś pamięta takie PBF?), tam noulaifiłam przez dłuuugi czas, puki nie zamknęli strony xd... nawet jak potem przywrócili na chwilę, to nie było to samo. Więc zawsze jestem chętna na wszelkie RP, bo to moje życie, pisać jak ktoś zechce. Lubię też wykonywać arty, zwłaszcza dla innych osób (Wyzwania mile widziane), ktoś ma ciekawego OC'etka do narysowania? x3 

A w fandomie najbliższym mi nickiem jest FireDust.

Edytowano przez Elion_Time001
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elion_Time001Witaj na forum ^^ W innym wątku wyczytałam że lubisz różne kreskówki i gry (chociaż to głównie horrory) więc to już dwa zainteresowania podobne do moich ^^ Szczególnie zwróciła uwagę Twoja sygna, avek, które masz z SU, a ostatnio zaczęłam oglądać tę kreskówkę. Grasz może w jakieś inne gry oprócz horrorów? Zapytam jeszcze jedno: czy homanoidalne OCki też rysujesz? (jeśli tak to w wolnej chwili refki podeśle w Twoim rysunkowym temacie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DerpKapitan *Piąteczka dla fanów SU* 

Tja, Steven jest świetną kreskówką, choć ma trochę problemów z ładnym wplataniem fabuły, zamiast tego robiąc tony filerów (Puki jest jednak Lapis i Peri, to wszystko im wybaczę). A z gierek, oprócz tych RPG horrorów, ostatnio bardzo przypadły mi do gustu gry z Daedalic Entertainment. Mają bardzo ładny artwork i ciekawą fabułę. (Takie point&click) *nie przyznaje się do grania w tysiące otome*

A homoidalne OC też chętnie narysuję, każde wyzwanie jest dobre, więc śmiało się zgłaszaj po arta x3

Edytowano przez Elion_Time001
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim :)

Nazywam się Magda, mam 18 lat, mieszkam kilka minut drogi od Warszawy. Kucykami interesuję się od stycznia. Lubię czytać, chociaż ostatnio nie mam czasu na nic poza lekturami szkolnymi :(  W wolnych chwilach lubię czytać fanfiki, przeglądać Fanarty. Przeglądam wszystkie memy, które tylko dostanę, sama uwielbiam się nimi dzielić :) Lubię rysować, ale nie mam za grosz talentu. Interesuję się kinem, superbohaterami i oczywiście My Little Pony :)

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hej, jestem Zosia, ale mówcie mi Moonlight:vinylhug:. Mieszkam w Zielonej Górze. Jestem therianką, oprócz mlp interesuję się rysunkiem, malarstwem, ssakami (oprócz ludzi), psychologią i tajnikami ludzkiego umysłu (także Telekonferencja i te sprawy) oraz pisaniem. Brony(a właściwie Pegasis) jestem od dość niedawna, ze względu na problemy na religiach i te sprawy, choć kucyki lubię już od paru lat. Mój ulubiony kucyk to Vinyl Scratch:vinylspin: . Tak więc, witajcie!

Edytowano przez Moonlight Flame
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Primeval_Wolf napisał:

Mam na imię Samuel mieszkam blisko Katowic (woj.dolnośląskie) w miejscowości Sławków interesuje się lotnictwem mało siedzę przed komputerem słabo znam się na serialu MLP jestem początkującym 

Każdy kiedyś był... No chyba, że po świecie łazi osoba, której pierwszym słowem było: "Tłajłajt" :crazytwi2:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Triste Cordis napisał:

Każdy kiedyś był... No chyba, że po świecie łazi osoba, której pierwszym słowem było: "Tłajłajt" :crazytwi2:

Na pewno jest takie dziecko jakiejś osoby z fandomu :3 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem Mirek, lat prawie 16. Mieszkam na wsi na Warmii. Lubię dobrą muzykę, jeździectwo, żeglowanie. W wolnym czasie zazwyczaj bawię się z moim psem Chapsiem. Mój ulubiony kucyk to Applejack, bo jest trochę podobna do mojej dziewczyny <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Orange Marker napisał:

Cześć jestem Adam. Mieszkam w okolicach Poznania. Jestem harcerzem i dzięki harcerstwu poznałem MLP.  Oprócz tego interesuje się  sportem i filmami. Moją ulubioną potrawą wszystko co z makaronem. (Nie wiem co jeszcze bo nie lubie się przedstawiać)

Siema ja z Poznania akurat jestem :enjoy: Ja sam harcerzem nie jestem i nie będę już, ale czy jako harcerz wiesz jak nazywał się pierwszy harcerz, który poległ podczas 2 wojny? :lunathink: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu BiP napisał:

Siema ja z Poznania akurat jestem :enjoy: Ja sam harcerzem nie jestem i nie będę już, ale czy jako harcerz wiesz jak nazywał się pierwszy harcerz, który poległ podczas 2 wojny? :lunathink: 

Hmm niestety nie posiadam takiej wiedzy bo nigdy nie byłem dobry z historii harcerstwa. Tylko podstawowe informacje. Ale jeśli tylko się dowiem to na pewno się o tym dowiesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...