Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

9 minut temu Orange Marker napisał:

Hmm niestety nie posiadam takiej wiedzy bo nigdy nie byłem dobry z historii harcerstwa. Tylko podstawowe informacje. Ale jeśli tylko się dowiem to na pewno się o tym dowiesz

Ja znam odpowiedź, mogę ci odpowiedzieć jak chcesz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich.
Nie jestem wielkim fanem kucyków ale naprawdę lubię je rysować i tworzyć z nimi różne rzeczy. :D Mój ulubiony kucyk to Rainbow Dash i to na razie tyle o mnie. :)
Jeśli będę aktywna to dowiecie się trochę więcej.

Dziękuje za zaproszenie, Patyczak! :)

W ostanim czasie jak jestem w internecie to tylko na portalu, gdzie można tworzyć gry - kogama. :) Wymaga on jednak wielu poprawek więc na razie wam nic nie pokaże. xD

 

Nie mam polskich liter..... wklejam :(  czy pisanie bez polskich liter jest dozwolone? :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Patryk mieszkam niedaleko Warszawy interesuje się informatyką codziennie przed kompem spędzam 3/4 h jestem fanem My Little Pony Friendship Is Magic  moja ulubiona postać to Rainbow dash mój ulubiony czarny charakter to Nightmare Moon a ulubiona księżniczka to luna :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

AJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Moje imię (to prawdziwe) brzmi Stanisław. Lubię discorda, ziemniaki i MLP.

Lubię fantasy ( książki ) . Chciałbym napisać fanfika, gdyż myślę, że pisanie nieźle mi idzie. Problem jest na razie z fabułą, ale to na pewno przejściowe.

Moje ulubione postacie to 

1DISCORD

2 twilight

3 maud ( maud powinna być księżniczką, a nie twilight, ale CELESTA WIE LEPIEJ.

Mieszkam w mazowieckim i dobrze mi tu.

Są jakieś ponymeety w tym województwie, w najbliższym czasie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przepraszam, że się wtrące, ale też chciałabym z kimś popisać, przywitać się (jestem nowa). A więc tak.. Moją ulubioną postacią jest Fluttershy. Dlaczego? Jest słodka, miła i uczynna, ale umie pokazać swoją drugą twarz. Jestem do niej podobna w sumie.. Lubię śpiewać i nienawidzę rysować ;/ Moją ulubioną księżniczką jest Twilight, ale Cadence też nie pogardzę. Lubię też Starlight, Rainbow, Twilight i wgl XD Wiem, że nie napisałam o sobie zbyt dużo, ale cóż.. Chyba tyle wystarczy :D

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Flutter shy napisał:

Przepraszam, że się wtrące, ale też chciałabym z kimś popisać, przywitać się (jestem nowa). A więc tak.. Moją ulubioną postacią jest Fluttershy. Dlaczego? Jest słodka, miła i uczynna, ale umie pokazać swoją drugą twarz. Jestem do niej podobna w sumie.. Lubię śpiewać i nienawidzę rysować ;/ Moją ulubioną księżniczką jest Twilight, ale Cadence też nie pogardzę. Lubię też Starlight, Rainbow, Twilight i wgl XD Wiem, że nie napisałam o sobie zbyt dużo, ale cóż.. Chyba tyle wystarczy :D

Witaj na forum :bronies: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flutter shy Wszystkiego najlepszego :rainderp: 
Witaj na naszym forum! Mam nadzieję, że miło spędzisz na nim czas i poznasz naprawdę świetnych przyjaciół, z którymi zostaniesz na dłużej, czego Ci ze szczerego serca życzę :)

Baw się dobrze!!!

 

Spoiler

Zawsze możesz napisać ;) xD 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ... Wolę po prostu napisać ,że jestem Diana i mam 17 lat.Z informatyki jestem ciołkiem ale plastyka i rysowanie kucyków idzie mi nieźle.Lubię grać w nogę,słuchać muzyki,tańczyć a i RYSOWAĆ KUCYKI !!!

Moi rodzice mówili mi ,że ja jestem chyba jakaś stuknięta ,że w takim wieku lubię kucyki.No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ? Moim ulubionym bohaterem serialu a raczej bohaterką jest Księżniczka Cadance.Jakoś ją pokochałam.Wszyscy w klasie śmieją się z mojej pasji.Nie mam z nikim o tym gadać :( Napiszcie kto też tak ma.

Pozdro

FH

 

Spoiler

IMG_20170716_155121.jpg

 

Edytowano przez Cahan
Wrzuciłam obrazek w spoiler
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FlurryHeart Witam cię serdecznie na forum. :) Mam nadzieje że będziesz się świetnie bawić :3 P.S. Nie wiem czemu... ale ja jakoś wolę się nie dzielić ze wszystkimi tym że lubię MLP ponieważ ludzie tego nie rozumieją... chyba, że akurat też lubią MLP... a czasem nawet jak lubią, to nie mówią, bo nie maja tyle zaufania bądź po prostu nie chcą tracić "popularności" w klasie zadając się z taka osobą... nie ma co się dzielić swoimi zainteresowaniami z osobami które nie są zaufane... Ale za dużo tego pisania, tu znajdziesz osoby z którymi będziesz mogła sobie popisać, podyskutować i będą cię rozumieć. :) P.S. Przykro mi, że w prawdziwym świecie masz takie niedogodności :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, FlurryHeart napisał:

Ja jestem ... Wolę po prostu napisać ,że jestem Diana i mam 17 lat.Z informatyki jestem ciołkiem ale plastyka i rysowanie kucyków idzie mi nieźle.Lubię grać w nogę,słuchać muzyki,tańczyć a i RYSOWAĆ KUCYKI !!!

Moi rodzice mówili mi ,że ja jestem chyba jakaś stuknięta ,że w takim wieku lubię kucyki.No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ? Moim ulubionym bohaterem serialu a raczej bohaterką jest Księżniczka Cadance.Jakoś ją pokochałam.Wszyscy w klasie śmieją się z mojej pasji.Nie mam z nikim o tym gadać :( Napiszcie kto też tak ma.

Pozdro

FH

Dawno się tutaj nie udzielałem. Świeża krew jest zawsze mile widziana (jak to powiadają wampiry). Nie martw się tym co mówią rodzice, przejdzie im (chyba). Ja mam 31 lat. Początkowo też kręcili nosem, a raczej matula kręciła, ojciec ma na takie rzeczy wygwizdane. Swoją drogą jeśli ktoś miałby się ze mnie śmiać w szkole, to co najwyżej uczniowie.  Aha, jakiej muzyki słuchasz? :twilight8: Może w końcu znajdzie się ktoś, kto na tym forum słucha trance?

 

PS. Po kropce należy dawać odstęp (spację). 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Dawno się tutaj nie udzielałem. Świeża krew jest zawsze mile widziana (jak to powiadają wampiry). Nie martw się tym co mówią rodzice, przejdzie im (chyba). Ja mam 31 lat. Początkowo też kręcili nosem, a raczej matula kręciła, ojciec ma na takie rzeczy wygwizdane. Swoją drogą jeśli ktoś miałby się ze mnie śmiać w szkole, to co najwyżej uczniowie.  Aha, jakiej muzyki słuchasz? :twilight8: Może w końcu znajdzie się ktoś, kto na tym forum słucha trance?

 

PS. Po kropce należy dawać odstęp (spację). 

Dzięki za miłe powitanie.Szczerze też lubię trance.Lubię trance i rozrywkową.Niektóre klasyki po francusku też są niezłe.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...