Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Dnia 29.07.2017 o 15:52, AideenDashie napisał:

Hello, Oliwia here. 

Ogółem konto założyłam już dawno...ale je odkopałam, ave. 

No i pozdrawiam z łódzkiego, na takiej pustyni mieszkam więc nie powiem gdzie joł

W takim razie radzę ci założyć nowy temat do przywitania się, zamiast pisać w czyimś. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ZSRRKnight napisał:

Aleś młoda Martynko. Uważaj, żeby te stare wilki cię nie zżarły pewnego wieczorka. Lubią takie młode cielęcinki.

Spoiler

zbok :rainderp:

 

Jak będą się Ciebie czepiać to daj mi znać Martii, razem poradzimy sobie z tymi typami. No wiesz, babska solidarność :rwink:

a tak w ogóle to witaj na forum. Bardzo fajnie się tutaj żyje zazwyczaj,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZSRRKnight napisał:

Aleś młoda Martynko. Uważaj, żeby te stare wilki cię nie zżarły pewnego wieczorka. Lubią takie młode cielęcinki.

Wypraszam sobie :hmpf: 

Spoiler

Wolę wieprzowinę.

 

3 godziny temu, >Martii< napisał:

 No to hejka,nazywam się Martyna,mam 13 lat i mieszkam w Wierzchucinie (wiem,pewnie większość osób nie wie gdzie to jest xD) w województwie Pomorskim. ^^ :fluttershy5:

 

A ja już wiem. Jak się dowiedziałem? Dwa magiczne słowa: google maps :)  Witamy na forum. Dawno nie witałem nowych forumowiczów jakimś utworem. 

 

Wakacyjna, letnia nutka, która ostatnio pojawiła się w reklamie (Coca Cola?). Ostrzegam, wpada w ucho. 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;) Miło mi was wszystkich poznać ^^ Mam na imię Michał, 18 lat, 180 cm, (ponoć przystojny ale mnie chyba w kulki robią xD) Okolice Górnego Śląska (mam manie nie podawania okolic gdzie mieszkam :3 ) Jestem Fanem MLP FIM, lubię Animować, ogółem też jestem na Informatyce 4 rok (zawód). Poza tym lubię Militaria II WŚ ,Lotnictwo oraz Strzelectwo dalekodystansowe. Moja Ulubienica: Luna (w każdej możliwej postaci <3 ) Mój OC: Fiery Lightning (mam go na awatarze)=> Pegaz (w pewnej historii którą tworzę na koniec Alicorn) => 22 Lata => Praca - Specjalne Siły Powietrzne Lunar => Myśliwiec/Snajper => Broń - AC AWP CR (skrót od Automatic Celestian Arktic Warefate Police Critical Reload) Mk.XV "NIGHT" (czyli AWP (to z CS na przykład) podrasowane, złote, półautomatyczne 20-milimetrowe) => Kocha się w Lunie (od zawsze) => Ma małego kotka Szyszkę co ma każdy kolor na swoim Futerku (takiego mam też w relau ^^). Jeśli ktoś chce zamienić słówko czy coś to Snapa mam podanego poza tym TS, Skype zawsze u mnie odpalone (przymus członkostwa w grze War Thunder w Dywizjonie ACEpl - 10-15 Miejsce w Europie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lightning napisał:

Cześć ;) Miło mi was wszystkich poznać ^^ Mam na imię Michał, 18 lat, 180 cm, (ponoć przystojny ale mnie chyba w kulki robią xD) Okolice Górnego Śląska (mam manie nie podawania okolic gdzie mieszkam :3 ) Jestem Fanem MLP FIM, lubię Animować, ogółem też jestem na Informatyce 4 rok (zawód). Poza tym lubię Militaria II WŚ ,Lotnictwo oraz Strzelectwo dalekodystansowe. Moja Ulubienica: Luna (w każdej możliwej postaci <3 ) Mój OC: Fiery Lightning (mam go na awatarze)=> Pegaz (w pewnej historii którą tworzę na koniec Alicorn) => 22 Lata => Praca - Specjalne Siły Powietrzne Lunar => Myśliwiec/Snajper => Broń - AC AWP CR (skrót od Automatic Celestian Arktic Warefate Police Critical Reload) Mk.XV "NIGHT" (czyli AWP (to z CS na przykład) podrasowane, złote, półautomatyczne 20-milimetrowe) => Kocha się w Lunie (od zawsze) => Ma małego kotka Szyszkę co ma każdy kolor na swoim Futerku (takiego mam też w relau ^^). Jeśli ktoś chce zamienić słówko czy coś to Snapa mam podanego poza tym TS, Skype zawsze u mnie odpalone (przymus członkostwa w grze War Thunder w Dywizjonie ACEpl - 10-15 Miejsce w Europie)

Omg alicorn w dodatku zabujany w Lunie :rdderp: dostaniesz niezły ochrzan jak odważysz się udostępnić gdzieś tę historię. Dobra, nieważne. Takie powitanie jest niefajne, więc zacznę od początku.

Witaj panie Michale mój rówieśniku z okolic Górnego Śląska. Wprawdzie wszystkie Twoje zainteresowania (oprócz mlp) to dla mnie kosmos, ale wydajesz się być spoko człowiekiem. Życzę miłego pobytu na forum :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dairinn napisał:

Omg alicorn w dodatku zabujany w Lunie :rdderp: dostaniesz niezły ochrzan jak odważysz się udostępnić gdzieś tę historię. Dobra, nieważne. Takie powitanie jest niefajne, więc zacznę od początku.

Witaj panie Michale mój rówieśniku z okolic Górnego Śląska. Wprawdzie wszystkie Twoje zainteresowania (oprócz mlp) to dla mnie kosmos, ale wydajesz się być spoko człowiekiem. Życzę miłego pobytu na forum :enjoy:

No właśnie Alicorn tylko pod sam koniec (dosłownie ostanie kilka zdań) poza tym to pegaz ;) Ta Historia co piszę jest całkowitym obrębem od jego prawdziwej historii. ON istnieje już... 4-5 lat. A kochać się w księżniczce może każdy ^^ Poza tym moja fantazja w animacji to już całkiem inna bajka xD Taka z czarna dziurą

Edytowano przez Lightning
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
14 godzin temu, PonyPegsis napisał:

Siema! ;) pochodzę z województwa lubelskiego, gram na gitarze, interesuje się jezdziectwem i rysunkiem 

 

Hej! Ja też jestem z lubelskiego :bronies:

Co najczęściej rysujesz? Twoja ulubiona postać? Niech zgadnę, Rainbow Dash? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo nazywam się Aron mam 17 lat i jestem z Warszawy. Uwielbiam MLP moja ulubiona postać to Rainbow Dash i Luna. Lubię słuchać muzyki wszelkiego rodzaju, oglądać filmy ( akcji, komedie, przygodowe i animowane). Dołączyłem do Forum aby poznać ciekawych ludzi no i oczywiście pogadać o MLP. Jak ma ktoś ochotę do mnie napisać to śmiało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rainbow_Dash17 napisał:

Hejo nazywam się Aron mam 17 lat i jestem z Warszawy. Uwielbiam MLP moja ulubiona postać to Rainbow Dash i Luna. Lubię słuchać muzyki wszelkiego rodzaju, oglądać filmy ( akcji, komedie, przygodowe i animowane). Dołączyłem do Forum aby poznać ciekawych ludzi no i oczywiście pogadać o MLP. Jak ma ktoś ochotę do mnie napisać to śmiało :)

Spoiler

4hTqKRf.gif

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2017 o 10:13, Dairinn napisał:

Hej! Ja też jestem z lubelskiego :bronies:

Co najczęściej rysujesz? Twoja ulubiona postać? Niech zgadnę, Rainbow Dash? :D

:bronies: Hejka najczęściej rysuję fanarty najczęściej postaci z filmów animowanych i sławnych osób.:luna2:. A co do ulubionej postaci to jasne że dashie :rbd:ale luna i applejack też spoko :aj5:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2017 o 19:48, PonyPegsis napisał:

Siema! ;) pochodzę z województwa lubelskiego, gram na gitarze, interesuje się jezdziectwem i rysunkiem 

 

Cześć /). Gitara klasyczna / akustyczna / elektryczna? Jakie kawałki głównie grasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zexel napisał:

Cześć /). Gitara klasyczna / akustyczna / elektryczna? Jakie kawałki głównie grasz?

Narazie klasyczna, a kawałki... No cóż Narazie jestem początkująca, ale w przyszłości planuję grać na elektrycznej a może nawet założyć zespół :luna2:

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, gloria and victis!

Długa historia z tym powitaniem XD.

Mniejsza. Jestem ziemniakiem i kurczakiem. Niektórzy ze szkoły mówią na mnie bochenek... to krótka historia. Mieszkam gdzieś w gminie Rozogi.

Interesuje się trochę informatyko, grafiko, pisaniem, muzyko, grami komputerowymi i innymi mniej lub bardziej ciekawymi rzeczami. No i oczywiście MLP:FiM :).

To wszystko, z tych ważniejszych.

W razie czego, jestem i istnieje. Co jest w moim przypadku pozytywnym stwierdzeniem...

Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...