Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie !

Jestem Flash Dusk, zamieszkuję teren w okolicy Poznania :) Oprócz tego, mam około 18-tki i (jak zapewne się domyślacie) interesuję się oglądaniem serialu MLP:FiM. Z innych moich zainteresowań i celów w życiu, mogę wyróżnić chęć podbijania przestworzy (w szybowcu bądź maszynie z napędem silnikowym :P ) oraz fascynację maszynami wojskowymi typu (czołgi, samoloty wojskowe wszelakiego rodzaju, okręty wojenne) tymi nowoczesnymi, jak i z okresu II Wojny Światowej.

Mam nadzieję, że spotkam tutaj wiele zacnych osób/przyjaciół, być może z podobnymi zainteresowaniami ;) 

Życzę Miłego Dnia i niech księżniczka Celestia rozświetla Nam wszystkim naszą "szarą rzeczywistość" :) 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe słowa powitania ;) 

Tak mam jedno pytanko: Skąd brać tego typu ikonki (emotikon ) jak w Twoim powyższym komentarzu. Jest jakaś stronka, czy coś ? 

PS: Wiem, idiotyczne pytanie, ale od czegoś trzeba zacząć :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, czyli to takie proste... No nic, człowiek uczy się całe życie, nawet kosztem strzelenia sobie od czasu soczystego facepalma, jak ja przed sekundą. Mimo to, dzięki za odpowiedź ;) 

A co do Poznania, mieszkasz gdzieś w centrum, czy bardziej na obrzeżach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zachód, 7/8 kilometrów od Ogrodów (gdzie uczęszczam do technikum) :rdblink: Heh, kurczę. A myślałem, że nie mam nigdzie bronych w otoczeniu, a tu proszę :discord2: Jeszcze jakby się okazało, że któryś z bronies mieszka dom dalej to bym się chyba załamał, hehe :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK 

Uwaga Przyjęta ! Skatalogowano i zapisano ! Rozpoczynam procedurę wdrażania wytycznych regulaminu ! Wytyczne wdrożone !

 

Ja za dwa lata będę kończył technikum, będąc upoważnionym do świadomego wyłączania zasilania elektrycznego w całym Poznaniu, hehe :interesting:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, każdy ma prawo się wyspać :TWcU3: Wszak mi także miło Cię poznać. 

Aczkolwiek mam pytanko do Wszystkich tu zgromadzonych. Czy ktoś z Was zajmuje się tworzeniem animacji w programie Source Filmmaker, bądź zna inną osobę z forum, która tym się zajmuje, rozumie działanie tego programu i mogła mi pomóc, bądź poradzić jak się tym posługiwać ? 

Z góry dziękuje za odpowiedź :celgiggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jestem Hania mam 13 lat i kilka miesięcy temu pokochałam MLP! Lubię tworzyć postacie z plasteliny, więc w mojej kolekcji kucyków jest już AppleJack, RainbowDash, BigMac, Flutthershy, Twilght, Scootaloo, Sweetie Belle, i Księżniczka Luna, a kolekcja cały czas rośnie. Moim ulubionym kucykiem jest Flutthershy i AppleBloom :))

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, taki_pierniczek napisał:

Hej! Jestem Hania mam 13 lat i kilka miesięcy temu pokochałam MLP! Lubię tworzyć postacie z plasteliny, więc w mojej kolekcji kucyków jest już AppleJack, RainbowDash, BigMac, Flutthershy, Twilght, Scootaloo, Sweetie Belle, i Księżniczka Luna, a kolekcja cały czas rośnie. Moim ulubionym kucykiem jest Flutthershy i AppleBloom :))

Spoiler

4hTqKRf.gif

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć wszystkim. 

Na forum jestem od niedawna... choć brak czasu sprawił, że dopiero teraz mam chwilkę by się przywitać. Jestem z małopolski i kucykami interesuję się od bardzo dawna, a zaczęło się jeszcze od G1 na kasetach VHS. Po za kucykami interesuję się muzyką, grami komputerowymi, nowinkami technologicznymi, historią, mitologią i papierowym rpg. Z hobby wspomnę o kolekcjonowaniu starych komputerów z oryginalnymi programami. Gdyby ktoś chciał o coś zapytać czy po prostu popisać zapraszam na pw. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Starlight Sparkle napisał:

Cześć wszystkim. 

Na forum jestem od niedawna... choć brak czasu sprawił, że dopiero teraz mam chwilkę by się przywitać. Jestem z małopolski i kucykami interesuję się od bardzo dawna, a zaczęło się jeszcze od G1 na kasetach VHS. Po za kucykami interesuję się muzyką, grami komputerowymi, nowinkami technologicznymi, historią, mitologią i papierowym rpg. Z hobby wspomnę o kolekcjonowaniu starych komputerów z oryginalnymi programami. Gdyby ktoś chciał o coś zapytać czy po prostu popisać zapraszam na pw. 

Witaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:

Cześć wszystkim. 

Na forum jestem od niedawna... choć brak czasu sprawił, że dopiero teraz mam chwilkę by się przywitać. Jestem z małopolski i kucykami interesuję się od bardzo dawna, a zaczęło się jeszcze od G1 na kasetach VHS. Po za kucykami interesuję się muzyką, grami komputerowymi, nowinkami technologicznymi, historią, mitologią i papierowym rpg. Z hobby wspomnę o kolekcjonowaniu starych komputerów z oryginalnymi programami. Gdyby ktoś chciał o coś zapytać czy po prostu popisać zapraszam na pw. 

Cześć! I niech zgadnę, twoje ulubione kuce to Starlot i Twalot?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...