Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

2 godziny temu, Jakubas18 napisał:

Cześć wszystkim! Jestem tu nowy i chcę tu dołączyć jako fan MLP, na imię mam Jakub Sobczyk i mam 18 lat. Po raz pierwszy dowiedziałem się od znajomych z Blueblura czyli od fanów Sonica którym również jestem. Moimi ulubioymi postaciami są Applejack, Rainbow Dash, Scootaloo, Trixie oraz Zecora.:salut:

Ave.

Witam tu, gdzie nawet orkowie Saurona boją się wchodzić przez stężenie kuców w atmosferze. 

Witam tu, na tej zacnej brzozie internetu.

Witam tu, gdzie pisząc przywitanie do ciebie, popijam herbatkę. 

I w końcu witam tu, gdzie ciągłe trwa „umieranie fandomu". Jakby nie mógł raz a dobrze umrzeć tylko tak w częściach...  wyczujcie tę ironie tu.

Witam, witam, pozdrawiam, Ziemniak.

 

Edytowano przez Ziemniakford111222
literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to poznajmy się w takim razie ;)

Na początek podstawy. Mam na imię Eryk, niemal 23 wiosny na plecach. Status na facebooku, "żonaty". Do fandomu powracam po niemal 6 latach przerwy, kiedyś znany byłem pod nickiem KeyPony, może ktoś kojarzy, tamtego czasu byłem dość aktywnym członkiem społeczności w wielu dziedzinach. Do tematu jeszcze wrócę, trochę spraw życiowych.

Jestem w trakcie budowy własnego mieszkania na poddaszu o powierzchni ~100m2, gdzie praktycznie wszystko wykonuje sam (multizdolności). W ciągu 3 miesięcy będę wylewał posadzkę ;).

Pracuję w gałęzi chłodnictwa przemysłowego, klimatyzacji a także pomp ciepła. Poboczne zajęcia zarobkowe to programowanie sterowników PLC, sieci monitoringów urządzeń przemysłowych, naprawa PC. Po godzinach dłubię przy mieszkaniu lub leniuchuję przy PC. Co wchodzi w skład leniuchowania przy PC? Tworzenie i manipulacja bardzo szeroko pojętej grafiki 2D oraz 3D a także tworzenie stron internetowych.

Najważniejsze hobby to kreacja światów gier tekstowych RPG. Mam w tym wieloletnie doświadczenie w bardzo wielu gatunkach. Chociaż ostatnio zabrakło ludzi do gry, mimo wszystko z "nałogu" kreuje kolejne pomysły do sesji RPG ;).

 

Co do mojej wcześniejszej historii w społeczności MLP. Były to bardzo dobre czasy i miło je wspominam. Wiele nowych znajomości, zainteresowań i tematów do rozmowy. Byłem wiceadministratorem forum ponland.pl, swego czasu konkurencja dla mlppolska.pl, jednak tak to widział główny administrator, dla mnie po prostu była to fajna okazja do zbudowania sobie renomy, ciężko być zauważonym na zatłoczonych forach. Byłem również głównym opiekunem działu NLR oraz Księżniczki Luny...tak, ubóstwiałem ją...w sumie to dalej tak jest. Wtedy też skleciła się fajna grupa ludzi na kanale IRC, gdzie z czasem jeden ze znajomych stworzył tekstową sesję RPG w czasie rzeczywistym. Niestety, owa osoba dość szybko wyparowała z grupy i tak oto ja przejąłem jej "obowiązki". Od tamtej pory przez niemal 4 lata wciąż z tą samą ekipą ogrywaliśmy coraz to kolejne sesje RPG, oczywiście przez większość tego czasu omijaliśmy szerokim łukiem klimaty kucykowe, jako że wszyscy zrezygnowaliśmy z fandomu. Tworzyłem także wiele artworków, grafik 2D i 3D, webdesignów a także próbowałem sił w fanficach (nawet 3 rozdziały swojej książki zrobiłem xD), wszystko poświęcone MLP. Przez krótki czas współpracowałem także z fge.com.pl, gdzie odpowiadałem za szatę graficzną strony, jednak klimat współpracy mi nie odpowiadał i zakończyliśmy współpracę w zgodzie. Było tego naprawdę dużo, choć już nie wszystkie rzeczy pamiętam. 

 

Mam nadzieję że tak jak kiedyś przysłużę się społeczności na wiele sposobów, chociaż nie ukrywam że przydałaby się niewielka pomoc w tym, nie jest łatwo wrócić do starych nawyków ;).

Taka moja historia, ściana tekstu ale po to jest ten temat, a gdzieś trzeba zacząć skrobać te posty :D. Jeśli macie pytania to chętnie odpowiem na nie ;).

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, sporo robiłeś, multiumiejętności, dobre. Dziwne tylko, że odszedłeś. Każdy ma swoje powody, ja odpocząłem od fandomu 2 lata. Czasami myślę, że to nie za mało czy za dużo. Tutaj jest tak sobie ludzi, moim zdaniem przynajmniej. Sesje też gramy i życie jakoś tutaj się posuwa. Miło cie poznać, Erik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich! 

Z góry mówię, że nie jestem tu zupełnie nowa, konto mam od jakiegoś już czasu i byłam tu już wcześniej, dawno temu już właściwie pod nickiem Breeze albo BlackyWhiteBreeze, już nie pamiętam dokładnie. Dużo się pozmieniało i szczerze czuję się niemal jak nowa osoba zaglądając tu po takim czasie, stąd powód dla które zaczynam od tego tematu. No ale cóż mogę powiedzieć, jakimś dziwnym trafem wracam ostatnio do fandomu i myślałam, czy nie odświeżyć aktywności w tym miejscu.  

Ogólnie jestem artystyczną duszą, uwielbiam pisać, w przeszłości napisałam jeden fanfic dla tego fandomu, chyba jedyny w całości: "Kindness and Loyalty. Dzisiaj jak na niego patrze, cóż... jest swego rodzaju uroczy, to chyba pierwsza praca jaką odważyłam się publikować gdziekolwiek, więc mam sentyment do niej, ale... raczej uważam ją za słabą na tą chwile, szczególnie chaotyczne wydają mi się wydarzenia i charaktery postaci... albo schematyczne? Ciężko mi to opisać... nie wiem czy będę w stanie ofiarować jakieś nowe fanfiction, ponieważ głównie aktywna artystycznie jestem w fandomie Undertale na tą chwilę, ale jeśli będę miała jakiś konkretny pomysł myślę, że to będzie dobra okazja by trochę poćwiczyć umiejętności. 
Oprócz pisania interesuje się również rysowaniem, nie jestem w stanie określić jak dobrze mi to idzie, jestem z natury krytykiem i perfekcjonistą, więc jeśli zrobię jakiś art, który mi się rzeczywiście podoba to uważam to za sukces. Może dodam parę starych i nowszych prac później do galerii, zobaczę. 

Dodatkowo lubię bardzo język angielski, magii, anime, gry komputerowe i role play'e. 

Pochodzę i mieszkam na czarnej ziemi zwanej Śląsk (górny Śląsk). 

Mam nadzieję na odświeżenie starych znajomości jak i na nawiązanie nowych : ) 
Życzę wszystkim miłego dnia! ^w^

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CelestialCrayons napisał:

Część BiP! 

Myślę, że pamiętam Cię jeszcze z Bytomskiego Meet'a ^w^

Ty prawdopodobnie mnie nie, a może... w sumie nie było tak wiele dziewczyn na meet'cie >w< 

W sumie to bym poszła na jakiś nowy ;w; Brakuje mi tego. 

Czy to nie z tobą gadałem w autobusie, jak jechaliśmy na pizzę z innymi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I don't think so. 

Ja jestem z Bytomia więc żadnymi autobusami nie musiałam się tłuc. 

Byłam tylko na dwóch meet'ach, jeden był z tego co pamiętam w październiku a drugi świąteczny w grudniu. 

Ale pizza była tylko, że na korytarzu w szkole w której był meet organizowany. 

Trzymałam się wtedy z Drzevs'em (jeśli pamiętam dobrze jego nick tutaj) 

Trudno mi określić z jakiego mitu cię kojarzę ale wiem, że kojarzę >w< 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, byłam raz na Pyrkonie i bardzo mi się podobało, jednak koszty noclegów w jakimś normalnym miejscu są ciężkie, nie mówiąc już o tym, że w najbliższych dniach zacznę pewnie jakąś nową robótkę + szkoła zaoczna... jeśli by się ogarnęło jakieś tanie miejsce na nocleg i bym mogła zająć ten jeden długi weekend albo po prostu weekend, wtedy czemu nie? ^w^'' 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musiałabym ogarnąć tylko dni wolne ^w^ Super. 

Mam nadzieję, że mój przyszły pracodawca nie będzie miał nic przeciwko, albo szkoła nie wrzuci mi dni szkolnych na ten weekend, bo niestety ale idę na płatny kierunek (prawdopodobnie) więc żal mi omijać zajęcia ;w; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć kucyki!

:fshug:

Jestem Mumikna:PZnajdziecie mnie na większości gier. Moją pasją jest czytanie książek i granie w gry. I oczywiście tak jak wy wszyscy uwielbiam My Little Pony! Nawet w tej chwili oglądam nasze kucyki. 

Cytat

Zaprzyjaźnijcie się (ze mną) na śmierć, byle szybko

Discord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...