Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

5 godzin temu, Mumikna napisał:

Cześć kucyki!

:fshug:

Jestem Mumikna:PZnajdziecie mnie na większości gier. Moją pasją jest czytanie książek i granie w gry. I oczywiście tak jak wy wszyscy uwielbiam My Little Pony! Nawet w tej chwili oglądam nasze kucyki. 

Discord

Cześć!

I w sumie dobranoc. Jutro ciężki dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mumikna napisał:

Cześć kucyki!

:fshug:

Jestem Mumikna:PZnajdziecie mnie na większości gier. Moją pasją jest czytanie książek i granie w gry. I oczywiście tak jak wy wszyscy uwielbiam My Little Pony! Nawet w tej chwili oglądam nasze kucyki. 

Discord

Ave Caesar morituri te salutant!

Witam na tym zacnym jak kabel bezprzewodowy forum.

Witam, pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kucyki!
:fshug:
Jestem Mumikna[emoji14]Znajdziecie mnie na większości gier. Moją pasją jest czytanie książek i granie w gry. I oczywiście tak jak wy wszyscy uwielbiam My Little Pony! Nawet w tej chwili oglądam nasze kucyki.



Witaj na forum!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, swinkipinki napisał:

Hej, wszystkim:) jestem na forum od dzisiaj, mam nadzieję że mnie ciepło przyjmiecie :D

kocham książki, szycie, spacery i oczywiście kucyki :) jestem z Lublina.

6ZSmvya.gif

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swinkipinki napisał:

Hej, wszystkim:) jestem na forum od dzisiaj, mam nadzieję że mnie ciepło przyjmiecie :D

kocham książki, szycie, spacery i oczywiście kucyki :) jestem z Lublina.

 

Witam, elo, witam. 

Co by tu jeszcze...

amelynium.

I niech kiszona kapusta zawsze Ci smakuje!

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Kacper. Mieszkam w woj.Dolnośląskim. Mam 15 lat. Jestem dziwnym fanem Mlp, lubię bardziej Equestria Girls niż Friendship is magic! Szukam kogoś do pogadania na Skype, na moim profilu jest nazwa. Lubię grać na laptopie, oglądać skoki narciarskie i piszę powieść z wątkiem Equestria girls.

            

                                                                                                                   Witam wszystkich!

Edytowano przez kapibarapokoju
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Dawid. Mam 18 lat i jestem z Wilna, jednak za 6 miesięcy wyjadę do Europy zachodniej na studia (game software engineering). Lubię podróżować, czytać i rozmawiać o nauce i trochę grać w gry komputerowe.

Edytowano przez ElectricityBill
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ElectricityBill napisał:

Mam na imię Dawid. Mam 18 lat i jestem z Wilna, jednak za 6 miesięcy wyjadę do Europy zachodniej na studia (game software engineering). Lubię podróżować, czytać i rozmawiać o nauce i trochę grać w gry komputerowe.

Witam, a kuce lubisz ? :twilight8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kapibarapokoju napisał:

Jestem Kacper. Mieszkam w woj.Dolnośląskim. Mam 15 lat. Jestem dziwnym fanem Mlp, lubię bardziej Equestria Girls niż Friendship is magic! Szukam kogoś do pogadania na Skype, na moim profilu jest nazwa.

 

Powitać.

4 godziny temu, ElectricityBill napisał:

Mam na imię Dawid. Mam 18 lat i jestem z Wilna, jednak za 6 miesięcy wyjadę do Europy zachodniej na studia (game software engineering). Lubię podróżować, czytać i rozmawiać o nauce i trochę grać w gry komputerowe.

 I powitać.

 

Niech blask naładowanego akumulatorka w smartphonie zawsze wam sprzyja. 

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/7/2018 o 17:50, Mumikna napisał:

Cześć kucyki!

:fshug:

Jestem Mumikna:PZnajdziecie mnie na większości gier. Moją pasją jest czytanie książek i granie w gry. I oczywiście tak jak wy wszyscy uwielbiam My Little Pony! Nawet w tej chwili oglądam nasze kucyki. 

Discord

 

W jakie grasz gry? Szukam kogoś z kim mógłbym pograć w coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam mam na imię Krystian. W tym roku będę miał 26 lat moje zainteresowania to Sport,Muzyka,Filmy bardziej to Horrory i jakieś trylogie 

Chciałbym się tutaj dobrze się bawić. Jestem też niepełnosprawny od urodzenia ale co się zrobi trzeba żyć Ja oglądam MLP od 2017 roku bo właśnie 

ubiegłym roku to zauważyłem że leci taka bajka I jeszcze proszę możecie mi pomóc tutaj co mam robić i czego nie 

pozdrowienia od Krystiana :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kilka osób pytało mnie już parę razy skąd jestem (tudzież gdzie mieszkam); pomyślałem sobie, że czas chyba ich łaskawie oświecić. Jestem dość skryty, więc mam dla nich (oraz oczywiście wszystkich pozostałych) niewielką zagadkę. :) Mieszkam w (i pochodzę z) miasteczku, do którego niedawno (bodajże trzy/cztery dni temu) przyjechała minister Zalewska we własnej osobie, aby pożegnać w tutejszym technikum (i odsłonić pewną tablicę pamiątkową) tegorocznych maturzystów. I tyle. Kto po tych paru słowach już wie, gdzie żyje ("Po prostu) Janusz", ten... Jest fajny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
43 minuty temu, conira napisał:

witam

O, i takie teksty lubię. Krótkie, zwięzłe i na temat. No bo po co opowiadać historie, jak to nasza babcia zobaczyła wybuch II wojny? Na co mi wiedzieć, że wujek lokaja psa ojca naprawia stodoły. Po nic. 

A tak już na poważnie, wypadało by chociaż napisać to z dużej litery :p. 

Ale mniejsza... Witam, niech zupki chińskie zawsze ci smakują.

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, conira napisał:

witam

Jeszcze nigdy nikomu  nie dałem minusa w temacie powitalnym, ale tobie należy się jak psu buda. Nikt nie liczy na autobiografię, ale wypadałoby napisać cokolwiek. :rd10:

 

Wyobraź sobie, że zaczynasz naukę w nowej szkole. Pierwszy września, same nowe twarze. Też wstaniesz, powiesz "witam" i usiądziesz? Bo tak mniej więcej działa ten temat. Powiedz coś o sobie, może znajdziesz kogoś, z kim będziesz dzielić pasję, a może jest tu ktoś z twojej okolicy?  

  • +1 2
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Jeszcze nigdy nikomu  nie dałem minusa w temacie powitalnym, ale tobie należy się jak psu buda. Nikt nie liczy na autobiografię, ale wypadałoby napisać cokolwiek. :rd10:

 

Wyobraź sobie, że zaczynasz naukę w nowej szkole. Pierwszy września, same nowe twarze. Też wstaniesz, powiesz "witam" i usiądziesz? Bo tak mniej więcej działa ten temat. Powiedz coś o sobie, może znajdziesz kogoś, z kim będziesz dzielić pasję, a może jest tu ktoś z twojej okolicy?  

 

A ja uważam, że każdy może się przywitać tak jak mu się podoba. Nie ważne czy napisze coś o sobie, czy nie... byle było to grzeczne. Owszem miło jak ktoś napisze coś o sobie, chociaż kawałek, ale jak nie chce to, po co go zmuszać minusami. Zignoruj... :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Starlight Sparkle napisał:

 

A ja uważam, że każdy może się przywitać tak jak mu się podoba. Nie ważne czy napisze coś o sobie, czy nie... byle było to grzeczne. Owszem miło jak ktoś napisze coś o sobie, chociaż kawałek, ale jak nie chce to, po co go zmuszać minusami. Zignoruj... :squee:

Nie zgodzę się. Nawet w tak luźnym temacie obowiązują jakieś zasady. Nie można ignorować takich rzeczy, a minus to idealna "nagroda" :lyraamuse:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopycio i Pozdrawiam wszystkich fanów mlp : ) Wiec tak w fandomie  MLP FiM  jestem od roku moja ulubiona twórczość fandomowa to są  klimaty FoE  i uwielbiam słuchać dużo muzyki kucykowej  jest kucostyczna : ) a pozatym mam 26 lat i jestem chłopakiem  z woj łódzkiego a dokładnie ze Szczercowa a drugim mojm hoby są  statre samochody   mam Fiata 125p którym codzienie prawie jeżdzę : ) I love mlp .

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...