Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

6 godzin temu, Littlepip 02 brony napisał:

Kopycio i Pozdrawiam wszystkich fanów mlp : ) Wiec tak w fandomie  MLP FiM  jestem od roku moja ulubiona twórczość fandomowa to są  klimaty FoE  i uwielbiam słuchać dużo muzyki kucykowej  jest kucostyczna : ) a pozatym mam 26 lat i jestem chłopakiem  z woj łódzkiego a dokładnie ze Szczercowa a drugim mojm hoby są  statre samochody   mam Fiata 125p którym codzienie prawie jeżdzę : ) I love mlp .

 

Witaj :squee:  Baw się dobrze na naszym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Konto sobie jakoś w 2015 założyłam, ale mi się – jak zwykle – zapomniało, że w ogóle istnieje, więc proszę bardzo – kolejna próba jego odkopania. :woops:
Servus! Pochodzę sobie ze stolicy woj. lubelskiego i wciąż tam mieszkam, wciąż się tam kiszę. Tylko czekam aż będę mogła z niego zwiać gdzieś na peryferia i tam przygarniać koty do swojej kociej armii. :soawesome: Ostatnio ponownie próbuję przerzucić się z internetowych opowiadać na papierowe książki – na razie skończyłam tylko jedną, nie trafiając przy tym na chłam, więc węszę kolejnego, idealnego cosia, powiększając niebezpiecznie wirtualną listę do przeczytania. :giggle: MLP:FiM już dawno nie śledzę, więc mam duże braki (i nagle już wiem, skąd ten mój brak nieaktywności tutaj i ogółem w fandomie :v). Lubię też pisać. Wprawdzie najczęściej kończy się na zarysie fabuły i/lub okładce i/lub opisie, ale i tak lubię. Udało mi się ostatnio skończyć serial (a właściwie tylko jeden sezon, więc drugi pewnie też tknę kiedyś tam) i planuję poszukać innych. Jeśli miałby ktoś jakieś książki czy filmy/seriale polecić, bardzo chętnie przyjmę! A tak w skrócie: herbata, koty, książki, opowiadania, filmy i seriali, spacery, amatorskie pstrykanie zdjęć, pisanie i aktorstwo.
Pozdrawiam! :>

Edytowano przez Katze
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć, jestem Dawid, 15 lat minęło jak jeden dzień no ale trudno, mieszkam na północ od Krakowa. Lubię geografię, chodzić po górach, jeździć na rowerze, grać na komputerze i  oczywiście najważniejsze:  uwielbiam MLP i Lyrę Heartlings.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BlueWolf napisał:

Witajcie! Mam na imię Marcin, mam 13 lat i mieszkam w województwie lubelskim (wolę nie podawać miasta). Lubię komputery a zwłaszcza programowanie i uwielbiam pisać fanfiki. TYLE Xd.

Lubisz pisać? Pochwal się jakimś w dziale opowiadań :) Miłego pobytu na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam jestem nowy na forum, mlp oglądam już od dłuższego czasu. Po szperaniu w necie odkryłem tą stronę i postanowiłem założyć konto.

mój youtube- https://www.youtube.com/channel/UCmrUeOH24SpeNJxcNqZmTlg

facebook- https://www.facebook.com/

jestem przyjacielski i mam nadzieje, że zostanę tak samo przyjacielsko przyjęty.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , nazywam się Marcin , w maju ukończyłem 17 lat . Lubię grać w piłkę nożną , co nie oznacza  , że potrafię :D , lubię grać na komputerze , no i oczywiście uwielbiam oglądać kucyki <3<3

 

P.S. No i jestem z Wejherowa (woj.pomorskie)

Edytowano przez Elantir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Orsiro napisał:

Kiedy się zaczęła Twoja przygoda z MLP?

Moja przygoda na poważnie zaczęła się w te wakacje , pierwszy raz kiedy w ogóle miałem styczność z MLP FiM miałem 10 lat jeśli dobrze pamiętam oglądałem na minimini pierwszy sezon , potem było cicho , aż do teraz pod koniec czerwca chciałem sobie obejrzeć coś wieczorem większość animowanych filmów z dub obejrzałem i natrafiłem na MLP EG film pełnometrażowy , następnego dnia obejrzałem MLP The Movie . I tak teraz skończyłem na etapie końca odcinków z dubbingiem i zastanawiam się czy dzisiaj sobie nie pooglądać z napisami :) .

27 minut temu, Orsiro napisał:

Która postać jest Twoją ulubioną?

 

 

 Moją ulubioną postacią jest Księżniczka Luna , a poza nią to najbardziej lubię Rainbow Dash oraz Rarity , nie żebym nie lubił innych kucyków . :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...