Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

A ja, Szymon, lat 15, mieszkający w woj. Kujawsko - Pomorskim, lubiący gry, lola , MLP FiM, interesujący się kosmosem, sportem, bronią oraz wszelkimi sprawami dotyczącymi komputerów, nie zamierzam się wam przedstawiać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remigiusz , Remik , 97 rocznik Fan MLP FiM. W wolnych chwilach przesiaduje na komputerze i oglądam anime, lubię dobrą muzykę (nie słucham tylko HH albo rocka bo to jest mój styl i koniec) ale preferuje reggae :D . Jestem raczej pokojowo nastawiony. Ulubiona postać z MLP - RainbowDash ! ;D . Mieszkam w Pile woj. Wielkopolskie. Gimbus 2 stopnia od września ;) Z natury leniwy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor, także 97 rocznik. Lubię oglądać anime, jestem przyjazny, spokojny, trochę jak Fluttershy. Moja ulubiona postać? Princess Luna . Mieszkam w małej miejscowości w woj. Opolskim. Edit : O kurcze, ja chyba źle się czułem . Miała być Księżniczka Luna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor, także 97 rocznik. Lubię oglądać anime, jestem przyjazny, spokojny, trochę jak Fluttershy. Moja ulubiona postać? Princess Celestia . Mieszkam w małej miejscowości w woj. Opolskim

Nareszcie! Mój druh i przyjaciel na placu boju pośród wszystkich Celestio-trolli! D:

Brohoof, Brony!

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego offtop? Topic "Poznajmy się". Poznajemy swoje miejscowości :D Żeby nie było offtopu. Mam problem z częstym rejdżowaniem na soloQ. No bo co mam zrobić, jak wygrywam topa, a bot 0/4 mi przegrywa grę ;/. A niby na 1600 ludzie powinni mieć mózgi. Teraz już tak nie rejdżuję, bo i tak będzie soft reset elo. Ale nie lubię tak wyzywać. Pomóżcie, Bronies ;c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę daję z siebie wszystko. Uczę się i wyciągam wnioski. Może wolno, ale ja już widzę różnicę pomiędzy moja grą teraz a dobrych kilkanaście gier temu. (moich epic killów pomiędzy dwoma wrogimi turretami na midzie, gdy ktoś musi recall bo nie ma hp z ulti... priceless)

Warmog, Atma.. dobry build, ale spotkałem dziś Pantheona, który szedł full dps. Też MÓGŁBYM tak grac, ale ja zbyt agresywnie atakuję i nie mając tego survi bym padał w team fightach. Dlatego wybrałem warmoga i atmę.

A jak ktoś mi powie, że Black Cleaver jest kiepski dla Pantha, to strzelę facehoofa ;x

atmong hum hum ;d jakoś bardziej wole buty->brutalizer->phage->yommu/BF->BC/IE/BT->sytuacyjne; early game z runami pod ad i brutalizerem jest cudne ;d spam spearami boli

//Pinkie Pie : Od posta kozła do twojego posta jest offtop :D Nie ładnie, nie ładnie :x A sam mnie upominałeś, Tarreth :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...