Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Niech będzie paracetamol ci sprzyjał w szpitalach (odnoszę czasem wrażenie, że jest on traktowany jak lekarstwo na raka w szpitalu, dosłownie na wszystko jest podawany, dopiero gdy nie działa to są jakieś poważniejsze kroki, ale to inna sprawa :p) .

Co by tu jeszcze dopowiedzieć...

Nie mam pomysłu.

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, Shadow Storm napisał:

Hej,mam na imię Adrian,mieszkam w Toruniu,moje hobby to gry komputerowe i książki (najczęściej fantasy).Oczywiście jestem fanem my little pony,a moim ulubionym kucykiem jest Luna.

 

Witam, witam, o pierogi pytam. 

Hm, nie mam pomysłu. Chwila... wiem. Długiego pobytu tutaj.

Pozdrawiam... czy inne zupy mleczne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

dobry...

Mam na imię Mikołaj, 15 lat, od dość dawna gram na gitarze i od jakiegoś roku się wspinam (jak na razie to w sumie więcej spadam niż się wspinam). Lubię czytać.

MLP oglądam od pół roku, ulubione kucyki: fluttershy, pinkie, starlight i trixie

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam (i od razu Pozdro z Mazur :) )

Jestem Wiktoria, mam 14 lat. Moim hobby jest rysowanie i śpiew :) MLP interesuje się od 3 lat (z roczną przerwą) i chyba mi się nie znudzi. Posiadam 147 OC (obecne, bowiem zamierzam dobić do 150) w tym 4, które nie są kucykami (bardziej to postacie pojawiające się w serialu, typu kirin i/lub gryfon)

Pozdrawiam wszystkich! 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus!

Do forum sprowadziło mnie stare wydanie Brohoof, które znalazłem w płycie CD Action - a bardziej szczegółowo rzecz ujmując, link do fanfika "Moje Małe ŁAAA: Przyjaźń Jest Orkowa". Całkiem przyjemna okolica!

W MLP interesuję się już od paru dobrych lat, swoje zainteresowanie pielęgnowałem w formie pisania fanfików, czytania ich oraz spędzania czasu na MLP wiki.

Skoro już tutaj przybyłem, mogę od razu przyjrzeć się reszcie forum. Jak co do czego dojdzie, może nawet opublikuję tutaj moje fanfiki. Zanim do tego dojdę, zajmę się jednak zmianą avataru i tła profilu, co, o dziwo, sprawia mi jakieś koszmarne trudności.

 

Wszystkiego dobrego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hej, Mam na imie ekhm... Ban... nie bedę podawał prawdziwego imienia :) . Ogólnie anime interesuje sie od dawna, a MLP pamietetam jak wiekszośc z was jeszcze nie potrafiła mówić. Ogólnie, lubie gry ( wszelkiego rodzaju nawet D&D), muzyka i taklie tam :P tyle o mnie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Cześć wam wszystkim mam na imię Krystian Jurek. Jestem niepełnosprawny trudno mi jest czasami ale muszę z tym żyć mam lat 28. Bardzo lubię oglądać MLP przyjaśń to magia bo przyjaśń jest bardzo ważna dla mnie lubię słuchać muzyki disco polo bardziej, lubię oglądać filmy, podróżować, sport też uprawiam, jestem ogromnym fanem kucyków, mam nadzieje że mnie zaakceptujecie, jestem bardzo miłą osobą nikogo nie obrażam nie lubię się kłócić na co mi to się kłócić czasami jestem nie śmiały czasami. Lubię śpiewać na scenach. Pozdrowienia dla was miłego dnia życzy Krystian, jak chcesz możemy się zakolegować. Trzymajcie się  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hejka. Jestem Marysia i mieszkam w województwie łódzkim. Rocznik 04. Moje zainteresowanie to fotografia, moda, podróże, ale w wolnych chwilach gram także na gitarze.

Uwielbiam MLP A moje ulubione postacie to księżniczki Twilight i Cadence

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, m_szumik napisał:

Hejka. Jestem Marysia i mieszkam w województwie łódzkim. Rocznik 04. Moje zainteresowanie to fotografia, moda, podróże, ale w wolnych chwilach gram także na gitarze.

Uwielbiam MLP A moje ulubione postacie to księżniczki Twilight i Cadence

Witamy na forum :3

Co najbardziej lubisz fotografować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam jestem Dominika mam 16 lat lubię rysować grać na kompie oraz słuchać muzyki np.rocka albo muzyki pop.Od dziecka jestem wielką fanką MLP i jestem bardzo szczęśliwa że w końcu tu się zajerestrowałam.Lubię horrory,kryminały oraz komedii oraz fantasty.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hej,

Jestem Banshee (albo Gloria aka stara baba). Kreskówki (w tym wszystkie chińskie bajki dostępne na dekoderze) były ze mną od dzieciństwa i zostało mi to do dziś. Tak też gdzieś kiedyś trafiły mnie kucyki. Trudno powiedzieć kiedy, ale czasem obejrzę sobie epizod czy dwa. Bawiąc się tą dziecinnością w pewnym stopniu zżyłam się z dziewczynami z serialu o animowanych konikach.

Powiedzieć że jestem zagorzałą fanką to nieco za dużo, ale mniej lub bardziej każdy fandom czegoś co lubię, muszę zgłębić. Taka wariacja i niezdrowa ciekawość.

Tyyyyle wystarczy przydługiego wstępu.

Jestem zapaloną graczką i uwielbiam dźwięk turlanych kości, kiedyś tam był WH:FB, epizod z LOTRem czy też jakaś sesja z MG czy będąc MG. Tak, grywam też na konsoli.

Lubię książki jak Brave New World albo Autostopem przez Galaktykę. Nie pogardzę również dobrym filmem

Rozpływam się nad rzeczami słodkimi.

 

Wiem że spóźniłam się strasznie z wejściem do Fandomu, ale chyba jeszcze żyje i ma się dobrze, prawda?

Buziaki.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądałam forum, poszperałam trochę po jego zakamarkach. Oesu, mało który kontent jest odświeżony. Opiekunów działu jak na lekarstwo.

A szkoda.

Najbardziej szkoda Miszczów Gry i ich gier.

Może ktoś mi po krótce zreferować co jeszcze żyje na tym forum? Albo dać namiar na forum, które jeszcze zipie? Przyznam, że 3 do 5 userów np w godzinach wieczornych to marna szansa na reanimacje tego dziecięcia wielu ludzi. Wygląda sytuacja trochę jak takie świadectwo ocen z gimnazjum - aż strach patrzeć, ale szkoda powiedzieć let it go.

Rozumiem, że widmo śmierci forum było od 2016, gdzie pojawiły się pierwsze wzmianki "ola boga forum umiera". Cóż pejsbuki i inne instagramy mają swoje strony i formy kreacji kontentu i ja się dziwię, że koncepcje forum odchodzą do lamusa.

Anyway, Im new in this part of the internet, I need a guide.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Banshee napisał:

Może ktoś mi po krótce zreferować co jeszcze żyje na tym forum?

Ja swój dział odświeżam co jakiś czas, zarówno zabawy jak i poddział z bajkami i serialami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Banshee napisał:

Poprzeglądałam forum, poszperałam trochę po jego zakamarkach. Oesu, mało który kontent jest odświeżony. Opiekunów działu jak na lekarstwo.

A szkoda.

 

Jestem byłym opiekunem działu, który był mi naprawdę bardzo bliski (Lyra i Bon Bon). "Wcielanie się" w te postacie sprawiało mi MNÓSTWO frajdy. Uwielbiałem prowadzić zmyślone dialogi np. w tematach takich jak "zapytaj". LINK  Zrezygnowałem z prowadzenia działu z tego samego powodu, co większość opiekunów - malejącej aktywności. Wyobraź sobie, że wymyślasz dyskusje, zabawy, konkursy (nawet z nagrodami)... i nic. Wszystkie tematy "umierają" po kilku postach, a w konkursie pojawia się 2-3 zgłoszenia. Stajesz na głowie, poświęcasz czas i nic to nie daje. Cały wysiłek na marne. Prędzej czy później dasz sobie spokój.  

 

Cytat

Może ktoś mi po krótce zreferować co jeszcze żyje na tym forum? 

Zabawy w off-topie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...