Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

@BiP jasne, dzięki za info!

 

@Triste Cordis

18 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Zrezygnowałem z prowadzenia działu z tego samego powodu, co większość opiekunów - malejącej aktywności. Wyobraź sobie, że wymyślasz dyskusje, zabawy, konkursy (nawet z nagrodami)... i nic. Wszystkie tematy "umierają" po kilku postach, a w konkursie pojawia się 2-3 zgłoszenia. Stajesz na głowie, poświęcasz czas i nic to nie daje. Cały wysiłek na marne. Prędzej czy później dasz sobie spokój.  

 

Nie chcę być złośliwa, ale patrząc na ilość postaci, to zwyczajnie większość tematów się kanibalizowała. Plus, nie można wymagać topowego zainteresowania postaciami pobocznymi (chyba że w jakimś odcinku było więcej o L&B, ale to chyba dopiero przede mną). Niemniej rozumiem ból tego, że nasza kreatywność i praca nie dają oczekiwanego rezultatu.

 

19 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Zabawy w off-topie

 

No cóż, ostatni bastion każdego forum. Przebobruje trochę jeszcze stare tematy, poczytam co polski fandom w swych najpłodniejszych dniach wypluł z siebie i się zobaczy co dalej.

 

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Banshee napisał:

Plus, nie można wymagać topowego zainteresowania postaciami pobocznymi (chyba że w jakimś odcinku było więcej o L&B, ale to chyba dopiero przede mną).

 

I tu się mylisz :) Absolutnie wszystko zależy od opiekuna działu. Owszem, główne bohaterki przyciągają większą uwagę, ale ostatecznie wszystko rozbija się o opiekuna, jego pomysłowość, zapał oraz sumienność. Swego czasu Cheerilee miała swój dział, który był naprawdę popularny i świetnie zarządzany. No, ale te czasy przeminęły bezpowrotnie :starcry:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Triste Cordis napisał:

Swego czasu Cheerilee miała swój dział, który był naprawdę popularny i świetnie zarządzany.

Owszem, jednak opiekun szybciutko wyczerpał temat związany z postacią i stracił zapał, a dział zniknął w archiwum. Co potwierdza tylko...

4 godziny temu, Triste Cordis napisał:

Absolutnie wszystko zależy od opiekuna działu.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
12 godzin temu, BiP napisał:

Witaj, a jakie horrory lubisz najbardziej?

Lubie Piłe, Autopsja Jane Doe, The Ring, To, Zakonnica, Obecność 2 i wiele innych choć najstraszniejsze są dla mnie te religijne ^^

17 godzin temu, Cahan napisał:

Witaj na forum @MG227! Liczę na to, że pokażesz nam swoje prace^^

Swoją drogą - jeśli lubisz fanfiki, to polecam Ci dział opowiadań oraz Discorda Klubu Konesera Polskiego Fanfika. I tego... Jakie fiki konkretnie lubisz :3?

Właściwie to większość czytam na fimfiction, w różnych tematach ale najbardziej podobają mi się te związane z Alternatywnymi Przyszłościami z sezonu 5. Chętnie zobacze co mi polecasz :celgiggle:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MG227 napisał:

Chętnie zobacze co mi polecasz 

 

Obawiam się, że mało u nas alternatywnych historii tego typu, ale sądzę, że mogłabyś polubić "Opowieść o Szklanej Kuli", "Kruchość Obsydianu" czy nawet mój "Smak Arbuza". Radziłabym też spróbować "Wiedźmy", bo to dobry fik jest.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór , jestem tu  nowy , interesuję się Mlp od 2012 ,ale nigdy nie uczestniczyłem na żadnych tego typu forach ,mam kilka zainteresowań takie jak gastronomia czy astronomia .

W wolnym czasie czytam książki "Mitologia nordycka" lub "Nie mamy pojęcia" książka o wcześniej wspomnianej astronomii.
Od pewnego czasu piszę fanfik  w klimatach [Sci-Fi] ,postaram się w wam w czasie najbliższym udostępnić nieco swojej pracy.
Pozdrawiam :angelbloom:
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry wszystkim ^-^ W sumie przyszłam tu w większości dla nostalgii bo jako dzieciak przebywałam na tej stronce godzinami. Aż się robi ciepło na serduszku kiedy znów widzę to wszystko i wracam do starych miejsc. Dzięki za bycie fajną (acz lekko niepokojącą) społecznością mordki

  • +1 3
  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Siema, nazywam się Kacper jeżdżę konno jakieś 12 lat, przez zlecenie pomocy przy spektaklu poznałem MLP i oto jestem :) bawię się troszkę grafika, muzyka, fotografią, akwarystyką. Rocznik 1990. moim ulubionym kucykiem jest Twilight oraz Starlight Glimmer. Miło was poznać!:)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Saphirrr napisał:

Siema, nazywam się Kacper jeżdżę konno jakieś 12 lat, przez zlecenie pomocy przy spektaklu poznałem MLP i oto jestem :) bawię się troszkę grafika, muzyka, fotografią, akwarystyką. Rocznik 1990. moim ulubionym kucykiem jest Twilight oraz Starlight Glimmer. Miło was poznać!:)

Spoiler

4hTqKRf.gif

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 11 months later...

Hejka, niby nowy nie jestem, ale lata mnie tutaj nie było, więc jakby zaczynam od nowa. Jestem Michał, z Wrocławia, mam 27 lat (tak wiem, czas umierać), w kucach byłem od wilu lat. Zepsułem kilka rzeczy w życiu, może dlatego, że już nie kucuję, więc zobaczymy gdzie mnie zaprowadzi powrót tutaj :) Jestem otwarty na rozmowy o wszystkim i pytania o wszystko. Moje ostatnie zainteresowania to siłowania, programowanie w Pythonie, rower, czytanie, chcę się też nauczyć gry na gitarze i rysowania (znowu). No, ale jednak siłownia rządzi, nie ma to jak wysiłek fizyczny :) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...