Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam nazywam się Michał pseudo " Mietek " . Mam 18 lat , od dobrych 10 miesięcy interesuje się Kucykami Pony . Mieszkam w Błażejowie , mała miejscowość , położona przy granicy z Czechami , niedaleko Kamiennej Góry Moje hobby to : 1. oczywiście że MLP 2. Gry Komputerowe i wszystko z nimi związane 3. Piłka nożna 4. Nauka ( jak Twili :twilight2: ) Chodzę do Technikum Logistycznego , 2 klasa w Kamiennej Górze Ja i 3 kolegów od czasu do czasu wymyślamy historyjki z właśnie MLP :) , też je lubią Xfire : Mieczysław E-mail : [email protected] [email protected] GG : 2245339 Facebook : Michał Mędrala Jestem dostępny w wtorki i czwartki , a w piątki i soboty - całą noc :) Pozdrawiam wszystkich Bronies , i Admnistratorstwo tej Strony A bym zapomniał z MLP najbardziej lubię Twilight Sparkle :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się tomek, dla znajomych po prostu Kurak. Na miesiącach kończę 22 lata. Moje hobby: oczywiście MLP, fantasy (czytam, pisze), trening walki orężem średniowiecznym (głównie łuk i miecz jednoręczny). Mój ulubiony kucykami to miłościwie nam panująca Księżniczka Luna oraz Big Macintosh. Zamieszkuje Warszawę, a dwa miesiące w roku Łomianki. Pozdrawiam wszystkich!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Sosnowca! Matko, jak ja nie cierpię tego miasta...no ale do rzeczy: nazywam się Julia, MLP zaczęłam oglądać za sprawą koleżanki, która przez dwa tygodnie śpiewała mi Cupcakes Song. Nie wytrzymała, musiałam dowiedzieć się, o co chodzi...Słucham różnej broniackiej muzyki, robię fanart i bazgram bezsensowne Fanficki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...