Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Suchedniów zalewa forum, tak ma być :D

@Warmen

Hej Aniu, jestem Wojtek i też mam 11 lat. Gdzie mieszkasz?

Rotfl. Skąd mogę wiedzieć gdzie mieszka Ania? Starczy tego xD

O to mi właśnie chodziło xd I warmen to nie było nic negatywnego tylko mi sie przypomnialo jak nauczycielka nam o takiej ani opowiadala i o wojtku ktory sie zboczencem okazal... xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako nowy na forum wypadałoby napisać parę słów od siebie. Tak więc mój nick to Olszak jak wszyscy widzą a tak naprawdę na imię mi Darek. Mam 20 lat i mieszkam w Katowicach. Jestem studentem tutejszej Politechniki Śląskiej na wydziale inżynierii materiałowej ^^, co zakończy się najprawdopodobniej po najbliższej sesji, no i trzeba będzie znaleźć jakąś prace. Swoją przygodę z MLP zacząłem dzięki znajomemu z Realu (Phosiq) który zaraził mnie wręcz swoją obsesją na punkcie kuców. Głównie prócz tłumaczenia razem z nim odcinków mlp (przyjemna sprawa, kiedy człowiek widzi że ludzie doceniają to co robi :D), zajmuję się systematycznym ćwiczeniem na siłowni, oraz słuchaniem muzyki (Rise Against, Simple Plan, A7X itp.). Nie pogardzę oczywiście też dobrą książką Fantasy czy też kryminałem. Do swoich ulubionych zajęć muszę dodać oczywiście czas spędzony na komputerze - czyli oglądanie Anime, granie w league of legends czy też czytanie nowinek ze świata MLP :). Miło mi was wszystkich poznać, i mam nadzieje że przyjmiecie mnie do waszego grona Bronies. Co do poprzedniego posta, proszę o wybaczenie :D, pomieszały mi się już karty w Google chrome ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mimo że zapisałem się na forum już kilka dni temu, to dopiero dziś napiszę coś o sobie. Jak widać mój nick to Deveel, a naprawdę mam na imię Kamil. Mam 22 lata i mieszkam w Łodzi, gdzie również studiuję diagnostykę laboratoryjną na Uniwersytecie Medycznym. Jestem Bronym od końca sierpnia, a do fandomu trafiłem całkowicie przypadkowo, przez YouTube, gdzie był sobie taki filmik "You're going to love me - Sparta remix" :P I tak od filmiku do filmiku, od artykułu do artykułu zacząłem oglądać, a potem to już wszystko potoczyło się z górki:) W fandomie staram się czasem zaznaczyć swoją obecność - poprzez Ponymeety, komentarze, mailowanie z innymi Bronymi. Tłumaczyłem również fanfic "Silent Ponyville" oraz "Too Shy for a Rainbow". Poza fandomem interesuję się grami, muzyką (powiedzmy, że słucham wszystkiego, co wpadnie mi w ucho), medycyną, filmami, książkami. Jestem również fanem anime i mangi oraz samej Japonii. Lubię dziwne, niepokojące rzeczy tj. wszelkiego rodzaju backmaskingi, CreepyPasty, miejskie legendy itp:) Ulubieni pisarze: A. Sapkowski, S. King, C.L. Zafon, G. Orwell Ulubioni wykonawcy: Jacek Kaczmarski, Queen, Michael Jackson, Normalsi, System of a Down, Within Temptation, Akira Yamaoka, Kult, Kaliber 44. I to tyle o mnie chyba:) Pozdrawiam wszystkich tutaj:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, rocznik 94, Suchedniów... No i co o mnie... Zacznę od muzyki, tak naprawdę nie ograniczam się do jednego gatunku, jak mi się coś podoba to tego słucham, lubię jeździć na rowerze, anime, kręgle... Z kucami przygodę zacząłem w szkole, kolega z klasy pokazał mi filmik z YT "Rainbow Rash you're gonna go far kid" i mnie to zaciekawiło, obejrzałem pierwszy odcinek, drugi... I jakoś tak mnie wciągnęło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtamojtam, wystarczy mieć odcinki na telefonie lub gdzieś na pendraku i oglądać gdy tylko nadarza się okazja, ewentualnie pokazać komuś jakiś odcinek (czy chce czy nie chce). Puki co z łodzi jest góra 4 osoby w tym 1 sam zbronyfikowałem, 1 to ja, i jeszcze jeden Deveel, nie wiem czy turak był na forum czy nie ale... aaa i nie policzyłem tych trolli :P BTW. trzeba ich zbronyfikować, u niech występuje zjawisko marabunty (mądrość grupowa) albo współzawodnictwa w debilizmie, bardzo ciekawe zachowania społeczności, może marabunta bardziej u mrówek ale mniejsza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...