Adisso

Poznajmy się!

Recommended Posts

BiP    3578

Dawno już mam budę za sobą.

Also nie pisz 2 postów jeden po drugim, tylko edytuj poprzedni, zanim mod się doczepi ;)

FlashDusk    6

OK 

Uwaga Przyjęta ! Skatalogowano i zapisano ! Rozpoczynam procedurę wdrażania wytycznych regulaminu ! Wytyczne wdrożone !

Ja za dwa lata będę kończył technikum, będąc upoważnionym do świadomego wyłączania zasilania elektrycznego w całym Poznaniu, hehe :interesting:

BiP    3578

Ja uczyłem się na Świcie w Technikum elektryczno-elektronicznym.

FlashDusk    6

Spokojnie, każdy ma prawo się wyspać :TWcU3: Wszak mi także miło Cię poznać. 

Aczkolwiek mam pytanko do Wszystkich tu zgromadzonych. Czy ktoś z Was zajmuje się tworzeniem animacji w programie Source Filmmaker, bądź zna inną osobę z forum, która tym się zajmuje, rozumie działanie tego programu i mogła mi pomóc, bądź poradzić jak się tym posługiwać ? 

Z góry dziękuje za odpowiedź :celgiggle:

Hej! Jestem Hania mam 13 lat i kilka miesięcy temu pokochałam MLP! Lubię tworzyć postacie z plasteliny, więc w mojej kolekcji kucyków jest już AppleJack, RainbowDash, BigMac, Flutthershy, Twilght, Scootaloo, Sweetie Belle, i Księżniczka Luna, a kolekcja cały czas rośnie. Moim ulubionym kucykiem jest Flutthershy i AppleBloom :))

• +1 2

BiP    3578
5 godzin temu, taki_pierniczek napisał:

Hej! Jestem Hania mam 13 lat i kilka miesięcy temu pokochałam MLP! Lubię tworzyć postacie z plasteliny, więc w mojej kolekcji kucyków jest już AppleJack, RainbowDash, BigMac, Flutthershy, Twilght, Scootaloo, Sweetie Belle, i Księżniczka Luna, a kolekcja cały czas rośnie. Moim ulubionym kucykiem jest Flutthershy i AppleBloom :))

Spoiler

4hTqKRf.gif

• +1 1
  • Haha 1

Starray    48

Hej :derp2:

Mam 14 lat i mieszkam we Wrocławiu. Gram na gitarze, niedługo zacznę jeździć konno, lubię rysować. Planuję zrobić komiks na podstawie MLP (na papierze) :yay:

Ostatnio założyłam konto na toonator i zamierzam zrobić tam kilka animacji z kucykami ^^ (link do profilu)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się