Adisso

Poznajmy się!

Recommended Posts

Cześć , nazywam się Marcin , w maju ukończyłem 17 lat . Lubię grać w piłkę nożną , co nie oznacza  , że potrafię :D , lubię grać na komputerze , no i oczywiście uwielbiam oglądać kucyki <3<3

P.S. No i jestem z Wejherowa (woj.pomorskie)

Edytowano przez Elantir
  • +1 1

21 minut temu, Orsiro napisał:

Kiedy się zaczęła Twoja przygoda z MLP?

Moja przygoda na poważnie zaczęła się w te wakacje , pierwszy raz kiedy w ogóle miałem styczność z MLP FiM miałem 10 lat jeśli dobrze pamiętam oglądałem na minimini pierwszy sezon , potem było cicho , aż do teraz pod koniec czerwca chciałem sobie obejrzeć coś wieczorem większość animowanych filmów z dub obejrzałem i natrafiłem na MLP EG film pełnometrażowy , następnego dnia obejrzałem MLP The Movie . I tak teraz skończyłem na etapie końca odcinków z dubbingiem i zastanawiam się czy dzisiaj sobie nie pooglądać z napisami :) .

27 minut temu, Orsiro napisał:

Która postać jest Twoją ulubioną?

Moją ulubioną postacią jest Księżniczka Luna , a poza nią to najbardziej lubię Rainbow Dash oraz Rarity , nie żebym nie lubił innych kucyków . :rwink:

Cześć. Witaj na naszym forum :squee: Można zobaczyć ponownie wszystko z napisami i porównać sobie głosy postaci. Mnie osobiście bardzo się podoba dubbing...to jeden z lepszych dubbingów, z jakimi miałem styczność. 

Właśnie włączyłem sobie 8 sezon od 3 odcinka bo z dubbingiem wychodzą dopiero 1-ego , jeśli mnie pamięć nie myli , ale ja nie mogę tyle czekać. Jak będę czekać na sezon 9 to spróbuję od nowa tym razem z napisami . Mi też bardzo podoba się dubbing a szczególnie głos Rary . Piosenka "The Magic Inside" w jej wykonaniu była świetna . Dziękuję za ciepłe przyjęcie. :lunahug2: Mam nadzieję , że pozostanę z wami na długo :) 

40 minut temu, Elantir napisał:

Dziękuję za ciepłe przyjęcie. :lunahug2: 

Broniacze zawsze ciepło przyjmują nowe świeże mię...znaczy nowych potencjalnych członków fandomu oczywiście. :fluttershy4:

1 godzinę temu, Kocicapl napisał:

Hejka jestem Lidia lat 17 jestem kaleką.

Witaj...

Niech kapusta będzie z tobą.

Czy coś...

Spoiler

A czy wiesz kto jeszcze jest kaleką?
CZERWONY WIEWIÓR!

Nie mogłem się oprzeć xd

Pozdrawiam

10 godzin temu, Kocicapl napisał:

Nie tylko skręcenie xD

to tak lepeij niż być Kaleką od dziecka jak ja, a i witam  jak coś to lubię Kotki i chętnie pomogę Mrug Mrug

15 godzin temu, Kocicapl napisał:

Nie tylko skręcenie xD

Skręcenie nie jest kalectwem. :thonk:

Chyba, że coś źle zrozumiałam...

Edytowano przez PervKapitan

11 minut temu, PervKapitan napisał:

Skręcenie nie jest kalectwem. :thonk:

Chyba, że coś źle zrozumiałam...

Niby tak, ale jeśli skrecasz noge co roku w tym samym miejscu to chyba już można dać jako kalectwo i ciamajstwo

1 minutę temu, Kocicapl napisał:

Niby tak, ale jeśli skrecasz noge co roku w tym samym miejscu to chyba już można dać jako kalectwo i ciamajstwo

Skoro skręcasz ją co roku to tym bardziej nie jest to kalectwo. Kalectwo to nieodwracalny stan.

Miło mi Cię powitać w tych skromnych prograch. Baw się dobrze, życzę Ci też wielu nowych przyjaciół i pamiętaj, bądź miły. Wszystkim Nam się będzie lepiej żyło.

Rozumiem, czyli skręcanie kostki to w pewnych kręgach tradycja? Ciekawe, ciekawe ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się