Skocz do zawartości

[wywiad] Decaded


BiP

Recommended Posts

Nie wiem czy można komentować, ale ... temat jest otwarty, także:

2 godziny temu BiP napisał:

Przeszłość zostawmy historykom i archeologom.

No i lustratorom :drurrp:

 

I powiem szczerze, króciutki ten wywiadzik, albo dec miał za mało do powiedzenia, albo BiP miał za mało pytań (albo te dwie rzeczy wcześniej wymienione naraz).

Ale ogólnie wywiad dobry (8/10 xD), czekam na kolejne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu MasterOfRainbows napisał:

I powiem szczerze, króciutki ten wywiadzik, albo dec miał za mało do powiedzenia, albo BiP miał za mało pytań (albo te dwie rzeczy wcześniej wymienione naraz).

 

Odpowiedziałem na wszystkie pytania, które dostałem. Jak ktoś z czytających ma jakieś swoje to chętnie na nie odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Decaded Proszę bardzo, sam chciałeś:

1. Kiedy ostatnio oglądałeś MLP?

2. Jak to się stało, że zacząłeś się interesować byciem "czerwonym" na forum i w końcu nim zostałeś?

3. Co robisz w większości czasu na forum?

4. Czy wróci stara paleta kolorów? (xD)

5. Czy jesteś nietoperzem? (bo ostatnio jak cię widzę to jesteś dostępny tylko w godzinach nocnych)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) z dniem wydania ostatniego odcinka sezonu.

 

2) Zwyczajnie chciałem pomóc, to wszystko. Jeżeli mam być szczery, to nigdy nie zależało mi na kolorze. Taka już moja natura - Siper miał problem z nadzorowaniem forum, ponieważ ma pracę i masę spraw na głowie, wiec zapytałem, czy chce pomocy. Efekt widać. 

 

3) Gapie się tępo w jeden punkt i zastanawiam się, co sobie zjeść na śniadanie/obiad/kolację. Serio.

 

4) Nie, ale chętnie w zamian dodam nowe emotki. Na przykład gołębia.

 

5) Hmm... Z tego co wiem, to należę do gatunku ludzkiego, a nie przypominam sobie, żebym został ugryziony przez napromieniowanego toperka (albo jakiegokolwiek innego), więc nie. Nietoperzem nie jestem.

Lubię noc, ponieważ jest cisza, spokój i mogę się skupić na tym, co robię. To jedyny powód, dla którego jestem częściej widziany nocą, niż dniem. Acz to jeszcze zależy od mojego kaprysu i tego, kiedy mi się z wyra zlezie.  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wywiad, dobrze, że forum ma Decadeda, czasami mam wrażenie, że to człowiek, który odwala 95% roboty tutaj a reszta ekipy się forum nie interesuje ( podkreślam, że to tylko moja opinia wyciągnięta z własnych obserwacji).

 

Cóż, nigdy bym nie podejrzewał, że "Decaded" to nick z generatora z gry więc ciekawa informacja. :D Sam posiadam nick z gry ( a dokładniej symulatora) więc wiem, że da się przywiązać do jakiejś nazwy, która została nam przydzielona i używać jej już na stałe, gdziekolwiek jesteś. "Firstu" się przyjął wszędzie, u kolegów, przyjaciół, w pracy ( chodź tam mówią z polskim odpowiednikiem "Pierwszy"). I przydomku nigdy nie planuje zmienić. Dziękuje o gro!

 

Pytań do samego Decadeda nie mam, jednak życzę Ci powodzenia w Twojej robocie i żebyśmy dalej byli dumni z tego, że posiadamy tak aktywną osobę wśród administracji i moderacji- takich dzisiaj na forum to ze świecą szukać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu FirstChoice napisał:

mam wrażenie, że to człowiek, który odwala 95% roboty tutaj

 

Bo tak jest :v I nie 95, a 100%, bo Siper chyba nawet teraz nic nie robi, bo życie i praca.

A i też powinno być przynajmniej z trzech technicznych, by w miarę szybko ogarnąć to wszystko. A póki co, nie widać takowych (bo albo za małe umiejętności, albo bez kija nie podchodź :v)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu ZiemowitZacnyJakTramwaj napisał:

Czy gołąb zostanie podpisany :ziemowit:?

Prędzej :hevra: ponieważ ona była Pierwszym Gołębiem Forumowym.

 

22 godziny temu ZiemowitZacnyJakTramwaj napisał:

Co najbardziej utrudniało ci pracę moderatora?

Użytkownicy, do których nie docierały argumenty i trzeba było sięgnąć po narzędzia moderatorskie. Okazyjnie przełożeni, ale to chyba norma na każdym stanowisku, nie tylko forumowym :D

 

7 godzin temu FirstChoice napisał:

czasami mam wrażenie, że to człowiek, który odwala 95% roboty tutaj

Bo się zarumienię.

Niestety, nie jestem taki fajny, na jakiego wyglądam. W praktyce robię bardzo mało, znacznie mniej niż bym chciał robić.

 

7 godzin temu FirstChoice napisał:

Cóż, nigdy bym nie podejrzewał, że "Decaded" to nick z generatora z gry więc ciekawa informacja.

Nic dziwnego. O tym wiedzieli głównie ci, z którymi wówczas grałem.

 

7 godzin temu FirstChoice napisał:

Pytań do samego Decadeda nie mam, jednak życzę Ci powodzenia w Twojej robocie i żebyśmy dalej byli dumni z tego, że posiadamy tak aktywną osobę wśród administracji i moderacji- takich dzisiaj na forum to ze świecą szukać.

Cholera. Chyba muszę zacząć się przykładać do mojej roboty :D

A tak serio, to cieszy mnie niezmiernie, że ktoś ma o mnie tak dobrą opinię. Dzięki.

 

5 godzin temu Niklas napisał:

Bo tak jest :v I nie 95, a 100%, bo Siper chyba nawet teraz nic nie robi, bo życie i praca.

Nie jest. Fakt, może się wydawać, że robię "więcej niż inni", bo od kilku lat jestem praktycznie wszędzie, jeśli chodzi o forum. Siper ma życie i pracę, ale nie jest tak, że przestał cokolwiek robić. Widzę po historii w konsoli, że coś dłubie. Może nie widać tego gołym okiem, ale nad czymś pracuje.

Plus nie samymi "redami" forum żyje. Ekipa posiada jeszcze fioletowych, zielonych i niebieskich. Jakbym faktycznie robił 100% tutejszej roboty, to po co te grupy i nabory by były? :D 

 

5 godzin temu Niklas napisał:

A i też powinno być przynajmniej z trzech technicznych, by w miarę szybko ogarnąć to wszystko. A póki co, nie widać takowych (bo albo za małe umiejętności, albo bez kija nie podchodź :v)

Dwóch wystarcza w całości. Muszę tylko nadgonić Sipera z wiedzą (co będzie praktycznie niewykonalne).

Ogarniane jest na bieżąco wszystko to, co ważne. Zmian nie widać, ponieważ odbywają się głównie po stronie serwera, jednakże ciągle nad czymś się dłubie i psuje.

Zapewnić mogę, że w niedługiej przyszłości pojawi się kilka widocznych zmian, jednak na chwilę obecną nie mogę zdradzić, czego będą dotyczyć.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...