Skocz do zawartości

Wielbiciele Pani Nocy


Sowenia

Recommended Posts

6 godzin temu, Król Etirenus napisał:

A propo co do tej postaci (że się tak skromnie wtrącę) mam plan, który dzisiaj wpadł mi do głowy. Jeżeli go wcielę jakoś życie, to może się wydawać, iż będzie miał humorystyczny charakter. 

 

Nie bardzo rozumiem... To jest wątek, w którym możesz się podzielić swoim uwielbieniem do mnie, Księżniczki Nocy. Chcesz być wpisany na listę wielbicieli? 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość BrainDev

Droga Księżniczko Nocy, Gwiazd i Opiekunko naszych Snów... Z wielką radością proszę o wpisanie tego skromnego i cichego sługi do listy Twoich wielbicieli ;)

Edytowano przez BrainDev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
14 godzin temu, Solar Night napisał:

Witam ^^ Droga Pani, proszę łaskawie o dopisanie do Twych wielbicieli.

 

2 godziny temu, GlaceCordis napisał:

Księżniczko Luno Proszę łaskawie o dopisanie do listy twych wielbicieli.

 

2 godziny temu, Lunar Zagłady napisał:

O Wielka i Wspaniała Księżniczko, Najjaśniejsza z gwiazd  twój wierny i pokorny sługa ulegle prosi o wpisanie do listy twoich pokorny sług.

 

Dziękuję za Wasze oddanie, na pewno będę o Was pamiętała :lunasmile:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Szczerze mówiąc, jestem zbyt leniwa na założenie własnego profilu. Trudno. Zakradanie się na cudzą nazwę chyba mam we krwi (nie pytać :derp2:), więc skorzystam z tego konta. Ale już bez zbędnych wyjaśnień, proszę łaskawie  naszą najlepszą księżniczkę, najjaśniejszą z gwiazd (oraz super opiekuna :rdblink:) o wpisanie na tą jedyną słuszną listę.

 

Edytowano przez Księżniczka Luna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~ No cóż, niechaj tak się stanie. W końcu każdy wie, iż nie mam zbyt wiele czasu na prowadzenie własnego profilu, stąd pomocny okazuje się Opiekun mojego działu. Apropo, gdzie on się podziewa? :lunathink:

 

- Tak, tak! Już jestem Księżniczko Luno. Co by to było? A tak, kolejna do listy, znowu...:lunawrath: ...no przecież się cieszę, nie widać?

5 godzin temu, Księżniczka Luna. napisał:

Szczerze mówiąc, jestem zbyt leniwa na założenie własnego profilu. Trudno. Zakradanie się na cudzą nazwę chyba mam we krwi (nie pytać :derp2:), więc skorzystam z tego konta. Ale już bez zbędnych wyjaśnień, proszę łaskawie  naszą najlepszą księżniczkę, najjaśniejszą z gwiazd (oraz super opiekuna :rdblink:) o wpisanie na tą jedyną słuszną listę.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Gdzie jest ta klacz, w której spojrzeniu jest wszystkich gwiazd blask. By odnaleźć ją przemierzyć muszę cały świat. Rozproszę mrok, dosięgnę nawet najjaśniejszej z gwiazd. Wierzę, że przyjdzie dzień kiedy w końcu cię odnajdę. Sam już nie wiem gdzie iść, wciąż się miotam muszę znaleźć drogę. Serce me zaczyna lekko drgać, czy to jest znak? Czy to tylko złudzenie, czy ukoisz mej duszy cierpienie. Naglę widzę pałac, pokryty blaskiem. Mogę biec lecz nie wiem gdzie. Wnet wspomnienia budzą się, tak już pamiętam, w końcu odnalazłem cię.

 

(Prosił bym o dopisanie mnie do listy, ale nie byłbym sobą gdybym napisał to wprost.)

 

Pozdrawiam.:lunalaugh:

Edytowano przez MagiMemNon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...