Skocz do zawartości

Lista Fanów Thoraxa


Szonszczyk

Recommended Posts

W odpowiedzi na listę antyfanów Thoraxa i uwagę ze strony @Uszatka, stwierdzam, że jednak w moim dziale potrzebna jest lista fanów. Pewnie nie będzie za długa, a wpisanie się na nią będzie swego rodzaju pośmiewiskiem wśród fandomu, ale kto lubi niech się wpisuje! Zapraszam!

 

Lista fanów:

@Szonszczyk

@Twister

@Poszukiwacz15

@Uszatka

@Claire

@Mielcar

@BeckerProPl (official)

@Ciastek

@Kruczek

@Lyokoheros

@Sonic song

@Hidoi

@Dabrowski

@DobryDobry ;)

@Catniss

@ClearFog

@Chip

@Jakubas18

@GlaceCordis

Zebrowaty

Zafira

...

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Twisterrrrrek napisał:

Wpisuję się (pierwszy :D) (lubię i tak Thoraxa)

Wiesz, że to pewnego rodzaju hipokryzja będąc wpisanym do listy fanów i antyfanów?

Chyba, że twoja opinia odnośnie tej przemiany jest tak podzielona, że może być zakwalifikowana do: "nienawidzę" i "jest bardzo fajna" w jednym momencie ...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz MasterOfRainbows napisał:

Wiesz, że to pewnego rodzaju hipokryzja będąc wpisanym do listy fanów i antyfanów?

Chyba, że twoja opinia odnośnie tej przemiany jest tak podzielona, że może być zakwalifikowana do: "nienawidzę" i "jest bardzo fajna" w jednym momencie ...

Lubię Thoraxa jako podmieńca, ale jako nowego nie zbyt, i nie podobają mi się ich nowa rasa/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Twisterrrrrek napisał:

Lubię Thoraxa jako podmieńca, ale jako nowego nie zbyt, i nie podobają mi się ich nowa rasa/

Czyli miałem rację :v

 

2 minuty temu Uszatka napisał:

W sumie słuszna uwaga. Dla jasności powinieneś @MasterOfRainbows dodać do tytułu, że to lista fanów Tęczowego Thoraxa :v 

Eeee tam, nie trzeba xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ze mnie i tak się śmieją, albo ostrzeżenia wlepiają, więc... co mi tam wpisz i mnie. 

Co z tego, że stare podmieńce miały więcej stylu, te nowe choć mogły być lepiej zrealizowane też ujdą, a Thorax sam w sobie to świetna postać i fantastycznie ją fabularnie wykorzystano. A że z wyglądem im nie wyszło... głupie jest nielubienie postaci za wygląd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...