Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po angielsku i z napisami pls (moje niemożliwe do spełnienia marzenie).

Nie będę wybiegał daleko w przód i nie napiszę, czy jadę czy może też nie ... ale masz moje zainteresowanie tym "meetem kinowym".

Ps. Fajne tagi :yay:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Dank Lord napisał:

Still za daleko Kołobrzegu :/

 

Dlaczego jeśli coś ciekawego się dzieje to zawsze daleko mnie? D:

Zawsze możesz samemu zorganizować wyjście do kina z Bronies z regionu, albo pojechać do Szczecina lub Gdańska, tam też powinno się coś dziać z tej okazji. Wiem, że oba miasta dość daleko, ale dużo bliżej niż do Warszawy ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Littlepip napisał:

W soboty są droższe bilety i nie wiem czy większość nie będzie wolała iść w tańszy dzień.

 

Większość ma zapewne pracę/szkołę i wolałaby iść w wolny dzień ( przynajmniej ja bym wolał ). Niedziela też tak średnio, bo wracanie w nocy do domu, kiedy trzeba wstać rano nie jest zbyt fajne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna w 100% czy dam radę się pojawić (bo ze mną bywa różnie), ale póki co jestem dość ochoczo nastawiona na taki mały meet :fshug:

 

Choć przeraża mnie trochę miejsce spotkania. Złote tarasy = wieczny tłum :fluttercry:

Edytowano przez Claire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do października jeszcze kawałek więc nie mogę powiedzieć na pewno ale z pewnością spróbuję! Fajna opcja :) Z Czewy do WWA 200 km ale może do października już kupię sobie auto i będzie łatwiej. :wrWgR: A jak nie to od taty pożyczę :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa, nie spodziewałem się tego, że tyle osób się zainteresuje, a tutaj nawet jeszcze nie mamy marca. :D Postaram się rozwiać teraz wątpliwości na wasze posty.

 

22.02.2017 at 19:37 Littlepip napisał:

W soboty są droższe bilety i nie wiem czy większość nie będzie wolała iść w tańszy dzień.

 

To jest fakt. Ale większość jednak nie będzie wolała organizować meet w "tańszy dzień". Sam bym nie dał rady. 1. Praca 2. Szkoła. 3. Studia. Jedna z tych 3 opcji obowiązuje 95% aktualnego fandomu. Myślę więc, że sobota jest najlepszym pomysłem. Dodatkowo... uzbierać kilka złoty więcej na bilet w prawie 7 miesięcy to chyba nie aż taka "niemożliwość". Organizując meet w dzień powszedni nikt by się nie pojawił z organizatorem włącznie.

 

18.02.2017 at 18:24 Dank Lord napisał:

Still za daleko Kołobrzegu :/

 

Dlaczego jeśli coś ciekawego się dzieje to zawsze daleko mnie? D:

 

> Warszawa > Daleko od kołobrzegu. Pick one. Sam w Warszawie nie mieszkam i na miejsce organizacji jadę kilkaset kilometrów i uwierz- mam o wiele gorsze połączenie niż Ty. Kołobrzeg ma tą wygodę, że pojedziesz i wrócisz sobie bezpośrednio, bez przesiadek do Warszawy więc wymówka taka trochę niewypalona. No ale cóż. ;)

 

21 godzin temu Claire napisał:

Nie jestem pewna w 100% czy dam radę się pojawić (bo ze mną bywa różnie), ale póki co jestem dość ochoczo nastawiona na taki mały meet :fshug:

 

Choć przeraża mnie trochę miejsce spotkania. Złote tarasy = wieczny tłum :fluttercry:

 

Zapraszam! Jeśli chodzi o Złote Tarasy- Czy ja wiem, czy wieczny tłum? W Warszawie przemieszkałem ponad pół roku i byłem tam częstym klientem- tragedii nie ma. ;) 

 

20.02.2017 at 12:13 Major Degtyarev napisał:

Jak uda mi się przeprowadzić do Wrocka na studia to czemu nie:squee:  Miałbym wtedy możliwość transportu ;) 

 

Było by super. A nawet jeśli nie uda Ci się przeprowadzić będziesz mógł zabrać się ze mną. Przewiduje transport dla dodatkowych 4 osób.

 

17 godzin temu Vezz napisał:

Do października jeszcze kawałek więc nie mogę powiedzieć na pewno ale z pewnością spróbuję! Fajna opcja :) Z Czewy do WWA 200 km ale może do października już kupię sobie auto i będzie łatwiej. :wrWgR: A jak nie to od taty pożyczę :pinkie4:

 

Ten kawałek zleci szybciej niż podejrzewasz. :D Zapraszam!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu FirstChoice napisał:

Zapraszam! Jeśli chodzi o Złote Tarasy- Czy ja wiem, czy wieczny tłum? W Warszawie przemieszkałem ponad pół roku i byłem tam częstym klientem- tragedii nie ma. ;) 

 

To chyba zależy jak to kto odczuwa :) Ja dosyć często bywam w Warszawie, bo mieszkam stosunkowo niedaleko (jakieś 80 km, ale lepsze to niż 500 :D) i za każdym razem jak odwiedzałam Centrum, po chwili miałam ochotę się wycofać :ppshrug: No ale tak jak napisałam powyżej, zależy od osoby :)

Edytowano przez Claire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Downhill dash napisał:

Jak się chce to można! Niech się wali niech się pali mam chęć wpaść. do tego czasu spokojnie sobie ogarnę żeby w ten dzień nic mi nie przeszkadzało. Brohoof Brony!

 

Bardzo mi miło, zapraszam. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam stosunkowo niedaleko od Warszawy, wkrótce się przeprowadzam do stolicy to czemu nie? Zabiorę przyjaciółkę i w drogę!

PS. Mam nadzieję, że nie ma żadnego ograniczenia wiekowego. W tym roku stuknie mi 15 lat. :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Kisieleeqq napisał:

nie ma żadnego ograniczenia wiekowego.

Prędzej będzie "nie wpuszczamy powyżej 20 lat" niż "nie wpuszczamy poniżej 18" :yay:

Jaką film ma kategorię wiekową? +3? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Kisieleeqq napisał:

Mieszkam stosunkowo niedaleko od Warszawy, wkrótce się przeprowadzam do stolicy to czemu nie? Zabiorę przyjaciółkę i w drogę!

PS. Mam nadzieję, że nie ma żadnego ograniczenia wiekowego. W tym roku stuknie mi 15 lat. :TWcU3:

 

Na meet może przyjść każdy. Wyjątkiem będzie tradycyjny "after" gdzie już niestety +18 lat to wymóg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ciekawa sprawa, chętnie bym wpadł, ale niestety użyję kiepskiej wymówki, jaką jest potrzeba przejechania 1/4 szerokości Polski. Niby nie tak źle, ale cóż. ...Noooo i z rozsądnego punktu widzenia, koszt dojazdu pewnie większy niż kino i after (z możliwymi dodatkami) razem wzięte. :hBB25:

 

22.02.2017 at 19:37 Littlepip napisał:

W soboty są droższe bilety i nie wiem czy większość nie będzie wolała iść w tańszy dzień.

Tak jak wspomniano wcześniej, większość na pewno pracuje, lub chodzi do szkoły. Weekend jest idealny na tego typu meety.

Już prędzej każdy weźmie te 5 zł więcej, niż ucieknie ze szkoły. :derp6: Prawdą jest, że osoby pracujące jeszcze jakoś mogą sobie to zaplanować urlopem, ale wybierać wolny dzień by zaoszczędzić 5 zł to trochę śmieszne z uwagi na to, że dla tych osób to jest tak na prawdę niewiele. To tyle co wygrać popcorn.

Zresztą, 30 zł a 35 zł to i tak niewielka różnica. Już gorszy będzie transport w większości przypadków.

 

 

1.03.2017 at 18:38 Mateusz Burdzinski napisał:

Ile to mogłoby kosztować, bo takiej informacji nie napisałeś.

Wychodzi na to, że cennik biletów (na weekend) w tym kinie przewiduje koszt w granicach ~35 zł za normalny; ~27 zł za uczniowski/studencki z legitymacją szkolną. Dokładna cena tego seansu jeszcze nieznana, ale mogą one skoczyć o te 5 zł w górę lub w dół. Nie orientuję się jak bardzo ceny ulegają zmianie między seansami, sezonami itp..

Ciekawostką jest, że w weekendy jest drożej o ~5 zł.

 

26.02.2017 at 19:27 Kisieleeqq napisał:

PS. Mam nadzieję, że nie ma żadnego ograniczenia wiekowego. W tym roku stuknie mi 15 lat. :TWcU3:

To zależy jak na to patrzeć. Jeśli chodzi o kino, to nawet powinno się dzieci zabierać, co byłoby bardziej 'normalne', niż armia dorosłych oglądających film animowany kierowany ku dzieciom. :rdwild: Z tego względu masz otwartą drogę.

Co do interakcji z fandomem ~ tu już to trochę inaczej wygląda. Z tego co widzę, nie określono żadnej grupy wiekowej, więc łączcie się w siłę, niezależnie od wieku. Należy jednak tylko zwrócić uwagę, że dorośli po filmie pewnie pójdą po dawkę equestriańskiej magii, więc tutaj drogi mogą się rozejść, z uwagi na to, że nikt nie bierze odpowiedzialności za opiekę nad nieletnimi. Aczkolwiek jeśli będzie dość dużo młodszych osób, to pewnie i dla tej grupy wiekowej ktoś coś może 'w locie' zorganizuje, na przykład wypad do Mc'Donalds czy coś. Myślę, że w tym temacie moglibyście sobie coś zaplanować, jeśli byłoby więcej młodszych osób. Wszystko na własną rękę, tu nie ma opiekunów/nauczycieli itp.. W każdym razie będziesz z przyjaciółką, więc na pewno dobrze się będziecie bawić. :giggle:

 

Sumując, wszystko na własną rękę w granicach rozsądku i za zgodą dorosłych*

 

* - dotyczy niepełnoletnich

 

26.02.2017 at 21:35 FirstChoice napisał:

Wyjątkiem będzie tradycyjny "after" gdzie już niestety +18 lat to wymóg.

Coś czuję, że przewidziane są potiony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 


Heh, no wpadłoby się. Może uda mi się coś wyczaić w moim województwie. A jak nie, to seansik z rodziną też dobra opcja.

 


No i znowu ściana tekstu, wybaczcie. :lunaderp:

Edytowano przez Rikifive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...