Skocz do zawartości

[Wywiad] Sosna


BiP

Recommended Posts

Witamy ponownie, tym razem wywiad udziela jeden z Moderatorów... :sosna: 

 

1. Jak dowiedziałeś się o serialu i forum?

 

O serialu dowiedziałem się w sumie z youtuba, od gościa, który dzielił się historią memów. Nie pamiętam co to za koleś ale tak dowiedziałem się o istnieniu kucyków. Później poszukałem pierwszego odcinka na youtubie wtedy jeszcze z dubbingiem polskim i tak mnie wciągnęło. A o forum dowiedziałem się w sumie z Wiki, na której to założyłem konto, bo myślałem, że anony nie mogą edytować.

 

2. Czy pamiętasz jakąś zabawną sytuację z początków swojej kariery jako AV?

 

Czy trucie Arjenowi pośladów bo chciałem prowadzić dział Wonderboltów się liczy? Bo jak nie to raczej  nic takiego się w sumie nie działo :v

 

3. Skąd w ogóle taki drzewny nick?

 

Skąd? No cóż odkąd pamiętam byłem sosną, bo nazwisko. Aczkolwiek najczęściej jestem spotykany pod nickiem Sosna564, bo kiedyś tam, gdzieś tam nick Sosna był zajęty to dopisałem parę cyferek. Pod takim nickiem się tu w sumie rejestrowałem.

 

4. Co sądzisz obecnie o fandomie?

 

 Fandom jak fandom jest zróżnicowany i tyle.

 

5. Jakbyś rozmawiał z osobą która jest anty brony?

 

Dopóki by mnie taka osoba nie obrażała dopóty można z nią prowadzić rozmowę, o ile znalazłyby się jakieś wspólne tematy. A temat kucyków można pomijać i tyle.


6. Za jakim userem najbardziej tęsknisz?

 

W sumie to nie znam tu z forum nikogo zbyt dobrze, z tych userów co odeszli też mało z kim miałem jakiś lepszy kontakt, aczkolwiek nieco brakuje mi Aresa i Elfki z Amanu, bo w sumie fajnie się z nimi pracowało nad działem. Aretra chyba jeszcze na forum czasem zagląda acz tu nie mam pewności.

 

7. Jak widzisz przyszłość forum?

 

Hmmm co ma być to będzie, acz jak będą kucyki to będzie spoko.

 

8. Chciałbyś wrócić do początku istnienia forum?

 

I po co? przeszłość jest przeszłością i nie mam potrzeby do niej wracać.

 

9. Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

 

Skończyć studia i znaleźć pracę, a potem się zobaczy.

 

10. Nadal czujesz się częścią fandomu?

 

Nigdy w sumie się nie czułem częścią fandomu. Owszem działam na forum, ale żeby coś więcej to nie.

 

Dziękujemy za udzielony wywiad dla :cmc: i powodzenia w dalszej karierze jako Mod :brohoof: 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Pierwsze co mi przyszło na myśl kiedy zauważyłem temat "[Wywiad] Sosna" było:

Jak trudno było zrobić wywiad z drzewem?

Potem dopiero zaczaiłem, że to nasz moderator :drurrp:

gratuluję szybkiego kojarzenia faktów :v

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...