Skocz do zawartości

Co robicie, gdy nie śpicie?


Sowenia

Recommended Posts

P6nAiNg.png?1

 

Zapewne wszyscy wiecie co robię nocą, kiedy nie śpię. Pełnię swoją służbę. 

 

Ale co wy robicie w czas bezsennych nocy? Uszatka to wtedy głównie siedzi przed laptopem i gra, pisze, rysuje, ogląda filmiki i inne takie pierdoły. Obie chętnie się dowiemy czym zajmują się inne osoby~ 

 

Możecie tutaj pisać codziennie.

Wszak w jedną noc np. będziecie oglądać filmy, a w inną pójdziecie uratować miasto przed atakiem zmutowanych pająków czyż nie? ;3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

w nocy (jak jest weekend) to zwykle gram na kompie, a jak jest jakaś sportowa transmisja z czeguś co mnie interesuje, to oczywiście obejrzę. Ale muszę mieć wolne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, byle za dużo nie rozmyślać, i zająć swoją uwagę czymś innym. Głównie wyczerpujące rzeczy żebym łatwiej mógł zasnąć, jak granie w trudne gry, oglądanie głupich rzeczy typu youtube poop, czasem jak mam wenę to popiszę sobie recenzje albo porysuję (i tak wszystko ląduje w koszu, nadal się uczę), lub nieudolnie próbuję prowadzić konwersacje z ludźmi :rainderp:
A przynajmniej tak wyglądało parę ostatnich nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze. Nie robię nic. Czasem napiszę posta, czasem obejrzę film, a raz na ruski czas w coś zagram ewentualnie coś poczytam, ale tak to nic. Leżę w miłej ciemności i rozmyślam, czy to o wydarzeniach dnia, tygodnia lub o czymś co planuję zrobić. Spokój, cisza i nocne niebo. Warunki idealne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robia na szychta. Ciasto kulom. Chałki pleta. Kołoczki nadziewam. Ogółem takie roboty na nocnej zmianie śląskiego cukiernika. Od 19 do 4 rano na nogach. I nawet nie usiądziesz. A spróbuj pójść do WC.

Ach z nas cukierników to prawdziwe wampiry. Jeśli chcesz Luno zajrzeć do moich snów do celuj w godzinę ósmą, trzynastą. A i tak zobaczysz tam piekło smażenia pączków.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja oglądam filmiki z kucykami, oraz odcinki MLP, oczywiście jeśli nie gram w CS'a w nocy.

Gdyby nie było szkoły to byłbym bardziej aktywniejszy właśnie w nocy. Jest cicho, spokojnie, pozwala to na skupienie się na czynności którą się robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak RedPower, nie mam problemów z zasypianiem w nocy. Owszem, zdarza się, że siedzę do późna, czytając coś na necie lub oglądając kucyki, ale jak przychodzi do spania, odpadam w ciągu ok. kwadransa.

 

Natomiast jeśli chodzi o spanie podczas podróży autobusem czy samochodem... jest gorzej. Wtedy zwykle zapadam w stan mniej więcej pośrodku między snem a czuwaniem (mogę sobie pozwolić, nie jestem kierowcą).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczesniej czytam artykuly, ksiazki : ) albo przegladam filmiki na YouTube, czasem cos projektuje na zajecia. Ogólnie lubie strasznie te rzeczy robic wlasnie w nocy, lepiej sie czuje i ogóle .. jeszcze jakas muzyke odpale ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należę do takich którzy walną się do łóżka i zasypiają w 15 minut.. 

Od lat mam tak że zawsze jak się kładę to muszę z godzinę lub więcej coś porobić. Zazwyczaj korzystam z tableta czyli czytam jakąś książkę, oglądam anime czy kreskówkę. Tak się składa że MLP głównie oglądam właśnie na tablecie leżąc w łóżku. I jak nie mogę z jakiegoś powodu zasnąć to po prostu robię dalej to co robiłem przed spaniem. Zdarza się że jak nie chce mi się spać to w jedną noc obejrzę całą serię jakiegoś serialu xd Tak właśnie obejrzałem np Star vs The Forces of Evil. Cała seria w jedną noc.

Ale wiadomo, różnie bywa. Np. wczoraj w nocy [w sumie to dziś] wróciłem o 1:30 z Warszawy (do Częstochowy czyli jakieś 220km) i byłem na tyle zmęczony że zasnąłem od razu:rainderp: 

Edytowano przez Vezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj nie mam problemów z zasypianiem ale często mam tak że budze się bez wyraźnego powodu w środku nocy. Zazwyczaj wtedy oglądam mlp lub siedze na forum lub fge. Miałem tak kiedyś że oglądałem mlp o 2 w nocy na telefonie. Miałem założone słuchawki. W pewnym momęcie coś się poluzowało i w całym domu rozbrzmiał głos twiglight:grumpytwi:. Wszyscy się obudzili łącznie z rodzicami i młodszym bratem. Powiedziałem im że na telefonie internet przeglądałem i jakaś reklama się włączyła.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy siedziałem w pracy i zastanawiałem się czemu Uszatka nie prowadzi już tematu "Nocne Marki". Osoby z SB mogą potwierdzić bo nawet pytałem na przerwie.

 

A jak nie śpię w nocy to właśnie głównie z powodu III zmiany lub nadgodzin, które są liczone premiowo 100% stawki. :D

 

A, że wolę pracować i jestem bardziej aktywny w nocy to podwójna korzyść. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm... no dobra, często mi się zdarza nie spać przez te 40+ godziny, ale jak bym się położył, to bym zasnął. :twiblush:

 

Jeżeli nie śpię, to zazwyczaj jestem czymś zajęty i powiedzmy, że nie chcę mi się robić pauzy. Najlepiej mi się pracuje jednym ciągiem, z uwagi na to, że potem tym schodkiem jest się z powrotem zmotywować, by odpalić te wszystkie programy itd.. A tak to ogółem nie skarżę się na problemy z zasypianiem.

 

Jeżeli nie śpię, to:

- najczęściej (i w momencie pisania tego posta): piszę/czytam posty, odpowiadam na prywatne wiadomości, których nie jest mało, bądź rozmawiam na chat'ach, gdzie też spamią.

- pracuję.. w sensie w pracy - nocne zmiany, duh! :1xkfz:

- bawię się pixel artem (najczęściej kontent do gier, nad którymi pracuję lub czasem po prostu jakieś losowe prace, tudzież zlecenia)

- gram z bratem w gry przez sieć lokalną lub na 'jednym ekranie' (tylko w weekendy / dni wolne - powód: praca, a on szkoła)

- piszę gry (tj. skrypty)

- komponuję 8-bitowe utwory, bądź coveruję piosenki z MLP na 8-bit.

- używam kolorów, co jest zgodne z regulaminem, by rozwścieczać mody, prowadząc ich do niestosowania się do zasad netykiety, tym samym łamania regulaminu :5N9ul: Ups, ja tylko.. um.. żartowałem. :woops: Nic nie widzieliście. :wow:

 

U mnie to jest tak, że jak się rozpędzę, to przesiedzę całą noc.. a czasem nawet i kolejny dzień... :rd8:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko śpię w nocy

A gdy nie śpię to albo słucham muzyki lub w coś gram 

ew po prostu gapie się w księżyc

Czasem zdarzy się że z kimś rozmawiam :v 

 

Ostatnio też czytam kryształowe oblężenie a najlepiej czyta mi się w nocy :v 

 

Edytowano przez Zirathel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram, coś poczytam lub pooglądam jakieś filmiki na yt.(najczęściej oglądam mlp)

Czasem też się zastanawiam o co chodzi z tym animowanym gruchaczem na fb.

Edytowano przez BeckerProPl (official)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...