Skocz do zawartości

Co robicie, gdy nie śpicie?


Sowenia

Recommended Posts

Co robię kiedy nie śpię? To zależy od pory roku:D

Latem siedzę nawet 1,2 w nocy i jestem na komputerze.

A zimą jest szkoła i muszę chodzić o 22.00 i to mnie najbardziej boli:rainbowcry:

Najczęściej jestem na kompie słucham muzyki, oglądam youtuba czy coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wprawdzie ciągła praca wymusza na mnie długie odsypianie, ale gdy tylko przychodzą wolne dni, noc staje się dobrą przyjaciółką. Zacznijmy od gier, tak, uwielbiam je. Ale przychodzi czas gdy zmęczenie sprawia, że wyłaczam je i zaczynam przeglądać internet. Zazwyczaj jakieś prace, deviantart itp. I tak scroluje dalej i dalej, a czas leci. Gdy zegar właczy jakiś film albo animke do oglądania, któtka chwila i zasypiam. 

 

Pamiętam jak kiedyś zarywało się noce, by z gildią z wowa raidować, czy chociażby siedzieć nad jeziorkiem i łowić ryby. Tematy nocnych rozmów były takie ... inne. Kiedy nie rozmawiało się już o grze i itemach, a normalnym życiu, o spotkaniach, o problemach, o wspomnieniach. 

 

A tych jeszcze więcej! Bo przecież nie ma lepszego czasu na wspominki niż noc przy ognisku wśród przyjaciół, wśród harcerzy. Tyle nocnych gier, biegania po dworze z latarkami, piosenek i niezapomnianych chwil... kiedy budzisz w środku nocy znajomego, który za chwilę otrzyma swój upragniony krzyż. 

 

Chyba mnie troszke poniosło. Ale taka właśnie jest noc - pozwala zwolnić na chwilę, zamyślić się, zgubić. Niczego więcej nie trzeba. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zależy od dnia... jak nie śpię w tygodniu to staram się zasnąć, bo rano trzeba wstać. Jak jest weekend no to już inna sprawa. Zwykle albo dłubię coś na komputerze, gram albo czytam sobie jakąś książkę. Oczywiście dawniej było zupełnie inaczej... nieprzespane noce przez ogame albo traviana. Nigdy nie zapomnę pierwszego swoje Uni 19 ani zwycięstwa z sojuszem w Travianie (jest na youtube) :yay: Często też do późna siedziało się ze znajomymi na osiedlu i wspominało coś albo prowadziło emocjonujące dyskusje na różne tematy... często dziwne.:dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...