Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Mielcar

Zapomniałem się przywitać xD

Recommended Posts

Siemka, jestem Jan Mielcarek, lub po prostu Mielcar. Kończę w sierpniu 17 lat. Z fandomem jestem powiązany praktycznie od początku, lecz dołączyłem do niego dopiero parę tygodni temu. Zacząłem pisać trochę postów, więc niektórzy mogą już mnie znać, ale zapomniałem się przywitać! W gronie moich najbliższych znajomych nie ma nikogo kto lubi MLP, więc wybrałem się na to forum by znaleźć znajomych bronych z Poznania i Polski, oraz podzielać mój entuzjazm do kucyków nie tylko w internecie (i nie tylko po angielsku). Większość wolnego czasu spędzam siedząc przy komputerze, z tym forum otwartym w tle, więc duża ilość pytań jest mile widziana. Chętnie chciałbym pomóc w różnego rodzaju projektach, zahaczających o moje zainteresowania. Resztę informacji o mnie można znaleźć na moim profilu, a ja chciałbym usłyszeć parę pytań od was :fluttershy5:

• Upvote 5

5 minut temu Mielcar napisał:

ale zapomniałem się przywitać!

Wiesz, że ja też? :rainderp:

Ale ja na to forum to tak z butami wlazłem także tego :drurrp: (może kiedyś napiszę tu temat)

No i pytanko: Jak to się stało, że:

6 minut temu Mielcar napisał:

lecz dołączyłem do niego dopiero parę tygodni temu.

? Lub: co się takiego stało, że się zdecydowałeś na taki krok?

• Upvote 1

3 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

co się takiego stało, że się zdecydowałeś na taki krok?

po rozpoczęciu nauki w liceum, starałem się zrobić jak najlepsze wrażenie na nowych kolegach z klasy, lecz wyszło tak jak w gimnazjum. Każdy ma mnie teraz gdzieś, każdy oprócz gościa który jest właśnie najbardziej lubiany. (ironia losu co nie?) Na początek przerwy świątecznej wpadłem w depresje, bo nie miałem z kim spędzać swojego czasu, poza tym jednym gościem... Zobaczyłem alternatywę w postaci tego fandomu. Wcześniej ciężko mi się było do niego przyznać, bo znałem jego gorszą część, lecz teraz wiem że jak wszyscy, my tez jesteśmy normalni

7 godzin temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Jaki gatunek filmów lubisz, każdego o to pytam bo jako jedyny jestem horror maniakiem :evilshy: i fajnie by było gdyby ktoś nim jeszcze był

Filmów oglądam bardzo mało, lecz każdy który oglądałem mi się podobał. Możliwe że obejrzałem więcej filmów popularnonaukowych dołączanych w gazetach, niż pełnometrażowych, z postaciami itd... Nie miałem telewizji do gimnazjum, i tata mi zawsze przynosił popularnonaukowe z gazet xD. Czasem pomagałem rozwiązywać zadania z bioli starszemu bratu... Z racji że obejrzałem w życiu tak mało filmów to, wydaje mi się że nigdy nie widziałem złego filmu, więc nie mam dobrego punktu widzenia :dunno:

Chyba moim ulubionym filmem dotychczas był Interstellar, mogę go obejrzeć codziennie i mi się nie znudzi! Chyba mogę powiedzieć że ulubiony gatunek to Sci-Fi :rdblink:

Edited by Mielcar
  • Upvote 3

10 minut temu Beerbarian napisał:

Miałeś kiedyś styczność z trylogią S.T.A.L.K.E.R. ?

Nie, ale jestem ciekaw co stoi za tym skrótem :rdblink: (chyba że po prostu te kropki po literach to aspekt stylistyczny :1xkfz:)

3 minuty temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Byłem, jestem i będe jedynym horror maniakiem

Pokaż ukrytą zawartość

b4e.jpg.616f18d720f39be873d568c3bd99e076.jpg

Z tego co wiem o sobie, to nie reaguje bardzo mocno na to co oglądam, (np. mogę jeść, oglądając coś obrzydliwego) a słyszałem że taka umiejętność się przydaje przy oglądaniu horrorów :rdblink:

Właśnie teraz Mielcar napisał:

Z tego co wiem o sobie, to nie reaguje bardzo mocno na to co oglądam, (np. mogę jeść, oglądając coś obrzydliwego) a słyszałem że taka umiejętność się przydaje przy oglądaniu horrorów :rdblink:

Jaka umiejętność?

• Upvote 1

24 minuty temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Jaki gatunek filmów lubisz, każdego o to pytam bo jako jedyny jestem horror maniakiem :evilshy: i fajnie by było gdyby ktoś nim jeszcze był

Wiesz też lubię Horror'y

• Upvote 2

Właśnie teraz Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Jaka umiejętność?

Że, się nie boje tak mocno jak niektóre osoby... ale co ja tam wiem, nigdy nie widziałem żadnego horroru xD

• Upvote 1

6 minut temu Mielcar napisał:

Że, się nie boje tak mocno jak niektóre osoby... ale co ja tam wiem, nigdy nie widziałem żadnego horroru xD

Pojęcie bania się to jest kwestia wieku jak dla mnie i psychiki, bo wiadomo za dzieciaka jak miałem 7/8/9 lat i oglądałem horror tym bardziej gore to się bałem i właśnie dlatego mi się podobały, teraz mam 19 lat i gore już mi nie straszne, bo teraz mnie fascynuje jak zabójstwa zostały wykonane zwłaszcza te horrory z lat 70/80 gdzie nie używano efektów specjalnych, tylko były robione ręcznie

Boję się tylko horrorów z pająkami bo ma arachnofobie, jak za łepka oglądałem film "Arachofobia" to o mało co nie robiłem pod siebie ze strachu, a teraz po kilkunastu latach

też mam ochotę ze strachu pod siebie robić 

:fluttercry2:

Edited by Hi I'm Uzi Wanna Play?
  • Upvote 1

6 minut temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Pojęcie bania się to jest kwestia wieku jak dla mnie i psychiki

to ja już kurde nie wiem :drurrp: Może po prostu obejrzę jakiś horror, i zobaczę czy mi się spodoba :fluttershy5:

• Upvote 1

1 minutę temu Mielcar napisał:

to ja już kurde nie wiem :drurrp: Może po prostu obejrzę jakiś horror, i zobaczę czy mi się spodoba :fluttershy5:

Hmmm napisałeś że lubisz sci-fi, to ja mogę polecić klasyka, saga filmu "Obcy"

• Upvote 1

Cześć

Spokojnie, ja też zapomniałem się przywitać

Może kiedyś mi się przypomni :rainderp: 

• Upvote 1

5 minut temu RedPower napisał:

Skądś Cię już kojarzę

Jak napisałem wcześniej 

godzinę temu Mielcar napisał:

Zacząłem pisać trochę postów, więc niektórzy mogą już mnie znać

Guest Ziemowit

Orrki z Poznania,

I ze Stalowej Woli

Witaj panie na naszym forume i kilka pytanek ode mnie:

1. Poglądy Polityczne?

2. Interesujesz się jakimś sportem z tych: (Piłka nożna, żużel, skoki narciarskie), jak tak ty komu w nich kibicujesz?

3. Jakie lubisz najbardziej owoce i dlaczego?

4. Twoja ulubiona potrawa i wyjaśnienie?

5. Boso czy skarpetki i argument?

6. Cola czy Pepsi?

7. Pepsi czy Cola?

Witaj po drugie stronie lustra rzeczywistości! 

Ty nie oglądasz TV bo nie miałeś telewizji a ja nie oglądam bo nie lubię tych reklam i show typu porycz się itp... I myślę że nie masz czego żałować. 

Jak lubisz Sci-Fi w klimatach post-apo to polecam ci trylogię gry S.T.A.L.K.E.R ja właśnie teraz znowu sobie w to gram i zamiast siedzieć na jakimś kucykowym forum to powinienem w to nawalać i cieszyć się z chyłkiem weekendu przy soku chmielowym. W sumie to ja też jeszcze oficjalnie się nie przywitałem bo zrobiłem to w czyimś temacie, jakoś tak wtedy wyszło. Coś jeszcze miałem ci napisać ale zapomniałem bo młodszy brat ciśnie ze mnie bekę:pinkiehappy: 

• Upvote 1

No w sumie, to już chyba raz Ci odpowiadałem, jednak bez przywitania (gdzież się podziały moje maniery?)

Witaj na forum! Mam nadzieję, że spędzisz tutaj miło czas, w naszym wspólnym gronie :>

Spoiler

"Coś jeszcze miałem ci napisać ale zapomniałem bo młodszy brat ciśnie ze mnie bekę"

Hahaha, @Downhill dash rozwaliłeś mnie tym ;)

Edited by XNorbi
  • Upvote 1