Skocz do zawartości

Najlepsze odcinki z Applejack


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

Witajcie!

Na pewno oglądaliście, któryś odcinek MLP, gdzie w roli głównej była Applejack. Który z nich najbardziej przypadł do gustu, dzięki któremu odcinkowi tak bardzo polubiliście wiejską klacz? Ja najbardziej polubiłem postać klaczki w odcinku Where the Appelies (Niewinne Kłamstwa). 

 

Historia kłamiącej AJ w dzieciństwie przypadła do gustu. No i jej pozytywna zmiana na szczerego do bólu kuca. Pokazana zmiana w serialu była ciekawym pomysłem twórców i w sumie dzięki temu odcinkowi jeszcze mocniej polubiłem charakter Applejack.

 

A wam, który odcinek z Applejack najbardziej przypadł do gustu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Moje ulubione odcinki z udzialem AJ to:
- Proste Życie
- Dziewczeński Wieczór
- Wspólne Święta
- Superszybki Wyciskacz Soku 6000


Niby moglbym wymienic wszystkie w ktorych wystapila, ale do tych trzech najczsciej wracam. W przypadku pierwszych dwoch jednym z powodów jest to iz mamy do czynienia również z Rarity, a ją strasznie lubie. W przypadku Wspólnych Świąt podobal mi sie smutny moment, kiedy AJ narobiła bardachy. No, i była też Pinkie, a ona jest spoko. :)

Edytowałem żeby dodać jeszcze czwartą pozycję do listy - Superszybki Wyciskacz Soku 6000. Również zawiera smutny moment, przy czym przez większość odcinka można się uśmiać. Piosenka jest spoko, oraz Flim i Flam mają swój bajerancki debiut.

Edytowano przez ByczekPazerny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...