Skocz do zawartości

MGR Dash

Recommended Posts

Cześć, Już raz się przywitałem ale jakoś tak nie oficjalnie ale jakoś tak to wtedy było. Mam cholerne 31 lat i zupełnie straciłem głowę odkąd poznałem prawie przypadkiem małe kucyki, mój świat stanął na głowie nawet w drodze do pracy je oglądam i szukam różnych produkcji fanowskich choć nie jest to proste w pkp bo strach że ktoś przyczai co robię a według norm społecznych to jest nie normalne i podobnie w domu ale tu już powoli domowników przyzwyczajam, Po za tym uwielbiam wyzwania i adrenalinę nie cierpię siedzieć w domu chociaż może nie długo zacznę coś tworzyć o kucykach bo je uwielbiam i chciał bym żebyśmy jak najdłużej się nimi jarali bo naprawdę dają dużo radości i pozytywnej energii. Mój ulubiony kucyk? Rainbow dash bo tak samo kochamy wolność, sport i adrenalinę i dbamy o swoich przyjaciół i Król Sombra bo lubię mroczne klimaty i Heavy Metal a twilight sparkle to moja siostra... Naprawdę. A co do sportu i adrenaliny to moją pasją od wielu lat jest rowerowy Downhill/Freeride. A oto moja nowa rama to jest legendarny Iron Horse na takiej ramie Sam Hill (legendarny zjazdowiec) zdobył 4x mistrzostwo świata w Downhillu a to coś znaczy! Ta nazwa po prostu się tu idealnie wpasowuje dla mnie i nigdy bym się nie spodziewał tak zaskakującego zbiegu okoliczności. Za sam znaczek na niej mam 20% do fajności i szybkości teraz. Rainbow Dash! Nadchodzę! 

WP_20170221_005 M.jpg

WP_20170221_001 Mm.jpg

WP_20170221_003 Mm.jpg

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Witoslavski napisał:

Nie tylko ja mam powyżej 18stki? emoji14.png

Witaj! Nie uprawiam takich rzeczy więc tym bardziej podziwiam takich ludzi. Mam nadzieję że zostaniesz tu na dłużej ;)

 

Czarny Leon + Tapatalk

 

 

@Witoslavski kocham kuce tak samo mocno jak downhill i myślę że zostanę tu na bardzo długo bo za dużo pięknych chwil przeżyłem z kucykami żeby olać temat to była by dla mnie wielka strata i wielki błąd:determined:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja już Cię kojarzę z paru fajnych postów! Oficjalnie witaj na forum! Jestem strasznie zazdrosny o twoją pasję, bo też bym był bardziej aktywny, gdybym nie rozwalił sobie kolana w 1 gimnazjum, bo do dziś lekko kuleję.

16 godzin temu Downhill dash napisał:

nie długo zacznę coś tworzyć o kucykach

Chciałbym wiedzieć co takiego chciałbyś tworzyć? Jest na YT taki koleś co połączył pasję z MLP... Ściga się w samochodach pomalowanych na postacie z serialu!

Spoiler

acracebest.jpg.a2257a45c997483e0613701f4b13eaa9.jpg

 

BROHOOF! :brohoof:

Edytowano przez Mielcar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Mielcar napisał:

Siema, ja już Cię kojarzę z paru fajnych postów! Oficjalnie witaj na forum! Jestem strasznie zazdrosny o twoją pasję, bo też bym był bardziej aktywny, gdybym nie rozwalił sobie kolana w 1 gimnazjum, bo do dziś lekko kuleję.

Chciałbym wiedzieć co takiego chciałbyś tworzyć? Jest na YT taki koleś co połączył pasję z MLP... Ściga się w samochodach pomalowanych na postacie z serialu!

  Ukryj zawartość

acracebest.jpg.a2257a45c997483e0613701f4b13eaa9.jpg

 

BROHOOF! :brohoof:

@Mielcarco sobie zrobiłeś w kolano? Ja do tej pory unikam poważnych kontuzji i wszystko mi się pozrastało i wyleczyło choć kilka poważnych w skutkach gleb miałem. Co do mojej twórczości myślę że wkrótce ją poznacie chociaż potrzebuję na to sporo czasu. Patrzcie na to toż to team fanów Rainbow dach.

Spoiler

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Downhill dash W sumie to nawet nie dokładnie pamiętam co sobie zrobiłem :rainderp: Dostałem z czegoś właśnie w kolano i chyba miałem tam jakoś skruszoną kość, czy coś innego, przez co jest tam teraz martwa tkanka, która po prostu wywołuje ból, kiedy za bardzo obciążę swoją lewą nogę... Ciekawe jest też to, że znajduje się tam gdzie kolano dotyka ziemi, jak się klęczy, przez to w kościele zawsze tylko na jedną nogę mogę xD Mam taki wielki problem, a nawet nic w życiu nie złamałem...

Edytowano przez Mielcar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Rainbow Guitar napisał:

Witaj :D

Ulubione zespoły? Wykonawcy?

Baw się dobrze na forum :)

Luxtorpeda, Coma, Behemoth, Jelonek, Rammstein, Epica, Misfits, The offspring, Prodigy, Chemical brothers, Linkin park i wiele innych zdecydowanego faworyta nie mam. Bardzo cenię polskich wykonawców i garażowy undergrund. Podobnie jak w sporcie pracuję nad własnym stylem i cenię naszych oraz amatorów i lokalne miejscówki bo sam nim też jestem tyle że trochę bardziej zaawansowanym. 

Edytowano przez Downhill dash
Rozbudowa wypowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Mielcar napisał:

@Downhill dash W sumie to nawet nie dokładnie pamiętam co sobie zrobiłem :rainderp: Dostałem z czegoś właśnie w kolano i chyba miałem tam jakoś skruszoną kość, czy coś innego, przez co jest tam teraz martwa tkanka, która po prostu wywołuje ból, kiedy za bardzo obciążę swoją lewą nogę... Ciekawe jest też to, że znajduje się tam gdzie kolano dotyka ziemi, jak się klęczy, przez to w kościele zawsze tylko na jedną nogę mogę xD

Hehe na jednym chyba wygodniej jest? Klęczałem całe wieki temu i nie pamiętam jak to jest.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie spotkać na forum miłośnika mocnych wrażeń. Baw się dobrze w naszym gronie pozytywnie zakręconych fanów kolorowych kucyków. Używasz może kamerki typu GoPro? Masz może jakieś ciekawe filmiki z przejazdów? Wspominałeś, że nie możesz oglądać kucyków w pkp. Pracujesz na kolei, czy raczej używasz jej jako środka transportu?

Edytowano przez Korund
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Twister napisał:

Jeszcze się nie przywitałem O_O

 

 

Hejka, witaj na naszym cudownym forum :D

Rozgość się, i czuj się jak u siebie ;)

No co? Oficjalnie to się jeszcze nie przywitałem a jak się kogoś ceni to i kilka razy można hehe. 

Właśnie zaczynam tu się rozgaszczać i dobrze czuć:rdblink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go pro 3 jak potrzebuję to pożyczam od kumpla ale na naszej skromnej miejscówce wolę zwykłą kamerę tyle że wtedy ktoś musi z nią chodzić za mną. Kilka w miarę udanych produkcji mam. PKP dojeżdżam do pracy ale w PKP nie pracuje. Pociąg to dobre miejsce do oglądania kucy jak nie ma zbytniego tłoku i już sobie obczaiłem miejscówki w których nie widać co oglądam/przeglądam hehe. A oto nasza najbardziej dopracowana produkcja choć nie pierwszej świeżości, kumpel się strasznie rozgadał, ja wyglądam jak człowiek lasu no i teraz śmigamy na zupełnie innych sprzętach i mamy fachowe stroje.

Spoiler

 

        

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Mam nadzieję że zosta....

Wait, mam poczucie, jakbym to już kiedyś pisał xD

 

A tak całkiem serio, miej się dobrze i pozdrów brata. Niech wie, że wkrótce sam będzie oglądał kolorowe koniki muhahahaha, jest to tylko kwestią czasu.

I nie zabij się tam na tych zjazdach :) 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu XNorbi napisał:

Witaj na forum! Mam nadzieję że zosta....

Wait, mam poczucie, jakbym to już kiedyś pisał xD

 

A tak całkiem serio, miej się dobrze i pozdrów brata. Niech wie, że wkrótce sam będzie oglądał kolorowe koniki muhahahaha, jest to tylko kwestią czasu.

I nie zabij się tam na tych zjazdach :) 

Powiem tak będę jeździł tak szybko żeby kostucha nie zdążyła mnie dopaść i ogarnąć o co chodzi bo "Śmierć jeździ szybko ty jedź szybciej" to jest moje powiedzenie którego się trzymam. Brat już chyba to podskórnie przeczuwa tylko ciężko mu się przełamać:dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Mielcar napisał:

@Downhill dash I teraz pojawia się pytanie... Który to Ty? :rainderp: Poza tym Monster Energy <3 i macie zarąbiste miejsce. Mega propsy i się nie połam :rdblink:

Czarna koszulka z czaszką, złota szyba w goglach, rower z białą kierą i czaszką na główce. Jestem podpisany Michał. Dzięki, cieszę się że ci się spodobało. Brohoof brony:rdhug:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Downhill dash napisał:

Brat już chyba to podskórnie przeczuwa tylko ciężko mu się przełamać:dunno:

Nic nie jest niemożliwe. Jak ja, kiedyś antybrony mogłem przejść na drugą stronę, jemu też się uda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za ciepłe przywitanie mnie wczoraj a tak naprawdę to już przed wczoraj (22.02.2017) Czułem się jak bym świętował urodziny! I wiecie co wam powiem?

Z całą pewnością mogę teraz powiedzieć że dnia 22.02.2017 narodziłem się jako Brony! Wpisuję tę date do kalendarza! BROHOOF BRONY!!!:HLihR:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...