Skocz do zawartości

Witaj MLPPolska


Night Sky

Recommended Posts

Witam, mam na Jakub Ślusarczyk 

i mieszkam w Bobrownikach Wielkich, obok Tarnowa. W Marcu będe miał 14 lat

i chodzę do 1 gimnazjum.

W fandomie jestem od sierpnia 2016 roku, zaś na forum od listopada. Witam się dopiero teraz, ponieważ wcześniej nie miałem za bardzo chęci. Bardzo interesuję się sportem, czołgami i samolotami z II wojny światowej.

Jestem piłkarzem. Czytam też dużo różnych fanfic'ów i słucham muzyki fandomowej.

Mam nadzieję że na forum będe się udzielał i że zostanę z wami jak najdłużej. :)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie witaj na forum Kuba! Słuchasz muzyki fandomowej? Zapodasz jakimiś linkami? Czy są to Polskie utwory? Ciągle szukam nowej muzyki, także sory jeśli trochę za dużo wymagam :fluttershy3: Mogę Ci też coś podesłać, jeśli chcesz. :rdblink: Czy masz jakichś kolegów, bronych? Czy koledzy w gimnazjum wiedzą, że jesteś brony? Moi nie, oprócz jednego, ale jestem ciekaw jak zareagują na taką wiadomość xD Zobaczymy się, pod jakimś tematem! BROHOOF! :brohoof:

 

Edytowano przez Mielcar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mielcar

1. Nie wymagasz za dużo. W najbliższym czasie jeśli chcesz mogę ci przesłać kilka utworów.

2. Kilka osób wie o tym że jestem bronym i to szanują. Mam kolegę bronego, ale narazie nie myśli o dołączeniu na forum.

3. Zawsze na priv możesz coś podesłać.

Dziękuje za miłe przyjęcie :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleflar

Cytuj

Jeśli twoja aktywność na forum ogranicza się do witania nowych to  mógłbyś się chociaż trochę wysilić, a nie kopiuj wklej.

Właśnie rozbudowałem swoje przywitanie o dwa słowa więc nie kopiuje :P a poza tym raz na tysiąc tak napisze coś w innym temacie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Bleflar napisał:

Ale tak poza tym. Cześć. Witaj na forum. uciekaj póki możesz  gdzie każdy założony przez ciebie kreatywny temat zostanie szybko zbanowany można spokojnie rozwijać i dzielić się swoją kreatywnością!

 

Hahaha :lol:

Dobre

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Night Sky napisał:

i mieszkam w Bobrownikach Wielkich, obok Tarnowa. W Marcu będe miał 14 lat

O! To blisko mnie, bo ja z Tarnowa właśnie :) Witam serdecznie na forum. Zarówno w imieniu własnym jak i tego pięknego forum. Witaj w stadzie :)

Jeździsz na ponymeety w Krakowie? Wnioskując po wieku, raczej znam odpowiedź, ale i tak zapytam :)

 

41 minut temu Bleflar napisał:

Patrząc na twój nick i avek wnioskuję że jesteś fanem Luny. Mylę się?


Tez mam wrażenie, że mamy tu moją - i nie tylko - bratnią duszę, bo to na 100% LUNARNY :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
15 godzin temu Bleflar napisał:

uciekaj póki możesz  gdzie każdy założony przez ciebie kreatywny temat zostanie szybko zbanowany

Bez przesady. Owszem, moderatorzy nie jednokrotnie popełniali kontrowersyjne decyzje, ale zdecydowana większość ich była mądra i przemyślana (przynajmniej od momentu, gdy zarejestrowałem się na forumie), szukanie dziury w całym nie jest zawsze właściwym rozwiązaniem ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...