Skocz do zawartości

Kto wybiera się na IV Twilightmeet?


Claire

Recommended Posts

Tak jak napisane w tytule. Zastanawiam się czy ktoś się znajdzie, bo myślałam nad pojechaniem, jednak byłabym zmuszona wybrać się sama, a jako, że nie mieszkam w Gdańsku ani w okolicach czułabym się lekko nieswojo :dry: Także stąd moje pytanie: Czy ktoś weźmie pod swoje skrzydła małą sierotkę? :squee:

Edytowano przez Claire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich bid da!... Eeee, coś pochrzaniłem :DJa niestety jadę z matką, więc już kogoś "biorę :( Ja już oficjalnie zapisałem się jakiś czas temu :) Zamierzam spotkać się z Trójmiastem, trochę pozwiedzać - dlatego przyjeżdżam nawet przed BEFOR'em do Gdańska. No i upamiętnić konwent :) Specjalnie nawet zamówiłem zasilacz do aparatu cyfrowego, by zrobić z niego kamerę i pozbyć się konieczności zmiany baterii :)

 

Oczywiście ta modyfikacja ułatwi mi nagrywanie także na innych konwentach :) A ja już nie mogę się doczekać TwiMeeta :)

 

Ale chętnie się spotkam, jeśli tam przyjedziesz :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

Ich bid da!... Eeee, coś pochrzaniłem :DJa niestety jadę z matką, więc już kogoś "biorę :( Ja już oficjalnie zapisałem się jakiś czas temu :) Zamierzam spotkać się z Trójmiastem, trochę pozwiedzać - dlatego przyjeżdżam nawet przed BEFOR'em do Gdańska. No i upamiętnić konwent :) Specjalnie nawet zamówiłem zasilacz do aparatu cyfrowego, by zrobić z niego kamerę i pozbyć się konieczności zmiany baterii :)

 

Oczywiście ta modyfikacja ułatwi mi nagrywanie także na innych konwentach :) A ja już nie mogę się doczekać TwiMeeta :)

 

Ale chętnie się spotkam, jeśli tam przyjedziesz :)

 

 

Zobaczymy, jak się zdecyduję to będę dawać Ci znać i ustalimy, żeby się w razie czego gdzieś się spotkać ^^

 

Edytowano 8 godzin temu przez Midori

Niestety, nie ide na TM

Miłej zabawy na meecie! :squee:

 

Heh, no dziękuję :)

 

Dodano: 5 godzin temu

Dużo osób z forum będzie na meecie więc nie ma się czym przejmować. :) 

 

Tylko zapytam, czy to Twój pierwszy ponymeet?

 

Tak, pierwszy :) Wcześniej średnio interesowały mnie meety.

Edytowano przez Claire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Claire napisał:

Tak, pierwszy :) Wcześniej średnio interesowały mnie meety.

 

Pierwszy ponymeet jest najlepszy i wspomina się go do końca życia. Potwierdzam osobiście. :D

 

Jeśli zechcesz mogę zostać Twoim przewodnikiem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu FirstChoice napisał:

 

Pierwszy ponymeet jest najlepszy i wspomina się go do końca życia. Potwierdzam osobiście. :D

 

Jeśli zechcesz mogę zostać Twoim przewodnikiem. 

Z miłą chęcią :D Aktualnie jestem w 85% pewna, że jadę, ale myślę, że jak ogarnę kilka swoich rzeczy to zmieni się to na 100%. W razie czego będę dawać Ci znać :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Claire napisał:

 

Z miłą chęcią :D Aktualnie jestem w 85% pewna, że jadę, ale myślę, że jak ogarnę kilka swoich rzeczy to zmieni się to na 100%. W razie czego będę dawać Ci znać :aj5:

 

Jasne, jakby co kontakt do mnie na PW przez forum albo GG w profilu, jak wolisz. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
32 minuty temu Zeus napisał:

Zastanawiałem się czy nie wpaść na mój pierwszy meet własnie do Gdańska, ale zastanawia mnie czy jest tam miejsce gdzie mogę zaparkować, bo mam całkiem spory kawał drogi.

 

Cóż, z tego co pamiętam nigdy nie było problemów z parkowaniem w Gdańsku nawet w samym szczycie sezonu, więc myślę, że teraz tym bardziej. :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Miszcz Tencz napisał:

UWAGA UWAGA!!!

Moja osoba też wybiera się na tego meeta (w cóżem się wrąbał xD). Szukajcie mnie pod nickiem "Szonszczyk"!

Mam nadzieję, że kogoś ciekawego spotkam.

Pozdro!

O! Nasz Co-Leader się wybiera :) Jeszcze jedna osoba, i można by coś znowu o Bibliotece opowiedzieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...