Skocz do zawartości

[Dyskusja] Rodzice Rainbow


twister

Recommended Posts

Witajcie

Jak pewnie wiecie (albo nie), w 7 sezonie poznacie moich rodziców :soawesome:

 

Ok ok, spokojnie :)

 

A ty co? Nie podjarany. :rd10:

 

Troche.... ;)

No więc, oto i temat do dyskusji.

Do dyskutowania o wszystkim co chcecie na temat rodziców Dashie

 

Obczaimy wszystko. :rdblink:

 

Dyskutujcie, dyskutujcie, ...... i dyskutujcie ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie się do tego nie szykuję. Bardziej się podjarałem odcinkiem, gdzie poznałem rodziców i brata Flutterki.

Myślę, że wiadomo czego można się spodziewać. Raczej gnający jak wicher ojciec i matka sportsmenka (luźny pomysł który pierwszy mi przyszedł).

Czuję że odcinek będzie głośny. Za głośny. Coś jak RD x3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Hmm, Hasbro postanowiło wyjaśnić wątki drążone od wieki wieków i w sumie mnie to cieszy. Jakoś specjalnie się tym nie ciesze, ale za to szanuje Hasbro za to, że podąża tą drogą. Czekam z niecierpliwością na Sezon 7, bo jak na razie te 20 minut, które zwykle spędzałem na oglądaniu odcinka, nudzę się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
8 godzin temu Golden&Girl napisał:

i czy w ogóle istnieją?

Raczej musieli by istnieć, Rainbow Dash nie została chyba urodzona przez roślinki :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy się nie zastanawiałem na temat rodziców naszej wspaniałej Rainbow ale odcinek może być ciekawy. Choć teraz się zastanawiam kim są czy są to zwykłe pegazy pracujące w fabryce chmur czy może jacyś zawodowi sportowcy. Choć skłaniam się ku pierwszej opcji bo Rainbow jakoś nigdy nie wspominała swoich rodziców jako swoją inspirację czy wzór do naśladowania. Zastanawia mnie jeszcze dom Rainbow przecież to jest pałac! Inne kucyki z mane 6 mieszkają w zwykłych domach po za Księżniczką Twilight rzecz jasna choć i ona długi czas mieszkała w przytulnej małej bibliotece a nasza Dashie od początku mieszka w wypasionym pałacu. Czy to może być spadek po jej rodzicach czy może owoc jej wybitnej kariery sportowej?:rd9:     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...