Skocz do zawartości

Istota [Seria] [Mystery][Alternate Universe][Spin Off][Crosover]


Recommended Posts

Są na tym świecie rzeczy, które nie śniły się filozofom...

 

A więc...

Poniższe teksty są efektem ubocznym pisania serii "Legendy/Tajemnice Lodowca"

Niewykorzystane lub usunięte sceny w formie krótkich fików

 

 

 

Istota 

Istota II

Edytowano przez D.E.F.S
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że opowiadanie, choć krótkie, jest nawet ciekawe, zwłaszcza w kontekście pozostałych dwóch. Zastanawiam się tylko, czy wszystkich nie pasowałoby wydać w jednym temacie jako serii, ale to jest do przemyślenia.

Co do fabularnej strony to, cóż mogę napisać, wiele tutaj nie ma, ale, jak wspomniałem, jeśli czytał ktoś wspomniane dwa opowiadania, to wyłania się większa całość. Osobiście w tym opowiadaniu widzę jeszcze nawiązanie (przypadkowe bądź nie) do innego opowiadania, ale nie jest to coś, co akurat miałoby mnie zaskoczyć. Osobiście ciekawi mnie, czy wszystkie koniowate, występujące w opowiadaniu, są ze sobą spokrewnione, czy też nie. W zależności od faktu, czy nawiązanie jest; i w jakim stopniu; to powinny być.

Co do strony technicznej, to było potknięcie, ale rzuciło mi się w oczy jedno czy dwa. Dokładniej były to powtórzenia niepotrzebne w zdaniu. Poza tym, raczej w porządku.

 

Zasadniczo, jeśli ktoś czytał tamte dwa opowiadania, to zachęcam i do przeczytania tego.

Pozdrawiam :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Ok, żeby się nie powtarzać napiszę, że osobiście chętnie widziałbym rozwinięcie właśnie tego wątku serii, a dokładniej wydarzeń sprzed zniknięcia "dwunogów". Przybycie wspomnianych istot na Ziemię, pierwsze zderzenie z ludźmi, itp., itd..

Poza tym, uważam, że fajne mogłoby być opowiadanie z punktu widzenia ludzi lub tych Ligornów, lub jednych i drugich, dotyczące ostatnich dni funkcjonowania placówki i co się działo później, kiedy ludzie przepadli (nie wszyscy, jak mniemam z zasadniczej części cyklu, ale o tym nie tutaj).

Jedno mnie tylko zastanawia. Nie potrafili się dogadać z ludźmi, ale ich język pisany rozumieli? :sparkler3:

Pozdrawiam :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...