Skocz do zawartości

Bekowe rysiaje by:ja XD


Pate

Recommended Posts

3 minuty temu ToxicMasterUzi napisał:

A rzuciłem bo raczej się nie nauczę, a nawet jak tak to lata nauki : (

No niestety żeby ładnie rysować trzeba ćwiczy. Ogółem rysianie rzuciłem trzy razy i jak dotej pory zakażdym razem powruciłem. Dlamnie nie ma dnia bez chciaż jednego rysunku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

YXhQ24d.gif

Spoiler

trmgcPM.jpg

Spoiler

8eQUBaf.jpg

Zamiast przerysowywać na chama cudze rysunki (co jest bardzo niemile widziane, swoją drogą) - naucz się, jak rysować samemu. W spoilerach masz rycinę z podstawami końskiej anatomii (stawy, niektóre kości), szkic kucyka (rozmieszczenie kółek formujących ciało) i szkic kucowego pyska "po mojemu". Wpisz też w Google "MLP pony drawing tutorial", powinno ci trochę wyskoczyć - celuj w pierwszej kolejności w konie serialowe, a własnym stylem baw się, gdy zrozumiesz proporcje i anatomię.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu Ylthin Maruda napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

YXhQ24d.gif

  Pokaż ukrytą zawartość

trmgcPM.jpg

  Pokaż ukrytą zawartość

8eQUBaf.jpg

Zamiast przerysowywać na chama cudze rysunki (co jest bardzo niemile widziane, swoją drogą) - naucz się, jak rysować samemu. W spoilerach masz rycinę z podstawami końskiej anatomii (stawy, niektóre kości), szkic kucyka (rozmieszczenie kółek formujących ciało) i szkic kucowego pyska "po mojemu". Wpisz też w Google "MLP pony drawing tutorial", powinno ci trochę wyskoczyć - celuj w pierwszej kolejności w konie serialowe, a własnym stylem baw się, gdy zrozumiesz proporcje i anatomię.

Dlatego zrezygnowałem 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ylthin Maruda napisał:
  Ukryj zawartość

YXhQ24d.gif

  Ukryj zawartość

trmgcPM.jpg

  Ukryj zawartość

8eQUBaf.jpg

Zamiast przerysowywać na chama cudze rysunki (co jest bardzo niemile widziane, swoją drogą) - naucz się, jak rysować samemu. W spoilerach masz rycinę z podstawami końskiej anatomii (stawy, niektóre kości), szkic kucyka (rozmieszczenie kółek formujących ciało) i szkic kucowego pyska "po mojemu". Wpisz też w Google "MLP pony drawing tutorial", powinno ci trochę wyskoczyć - celuj w pierwszej kolejności w konie serialowe, a własnym stylem baw się, gdy zrozumiesz proporcje i anatomię.

Dobrze, dzięki za rady. (Przerysowywałem tylko rysunki z mlp bo od niedawna dopiero zaczołem je rysować).

Edytowano przez BeckerProPl (official)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja wstawiam tu kolejnego kuca. Moze lepszy niz poprzednie, wy oceniajcie.

Grzywa i kopyta, tylnie ucho i piers mi nie wyszły.

_20170321_163519.JPG.5a5fbf71cd25fca249828b67f7694cdf.JPG

JesteJestem ak leniwy ze nawet linii pomocniczych niewymazalem.

Nach, kiedyś się zmaże.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez te "pomocnicze kółka" tułów jest taki cienki, bo reszta świetnie wyszła jak dla mnie

IMG_20170321_165521_019.jpg.1d0209a44708e179dccb1bc08005c871.jpg

Dlaczego taki tułów wyszedł? Pytam się bo nie wiem poważnie : /

 

Zaraz chyba wiem? Bo na tych rysunkach co podesłał Rapid tylnie koło jest większe niż przednie,a u chorych jest odwrotnie i dlatego tułów jest cienki, przynajmniej tak mi się wydaje hmmmm

Edytowano przez ToxicMasterUzi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu ToxicMasterUzi napisał:

I przez te "pomocnicze kółka" tułów jest taki cienki, bo reszta świetnie wyszła jak dla mnie

IMG_20170321_165521_019.jpg.1d0209a44708e179dccb1bc08005c871.jpg

Dlaczego taki tułów wyszedł? Pytam się bo nie wiem poważnie : /

 

Zaraz chyba wiem? Bo na tych rysunkach co podesłał Rapid tylnie koło jest większe niż przednie,a u chorych jest odwrotnie i dlatego tułów jest cienki, przynajmniej tak mi się wydaje hmmmm

Tułów jest cięki bo ten kucyk ma anemie. Ta cienkość pyła planowana :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...