Skocz do zawartości

Galacon 2017


Zbysio

Recommended Posts

Czyli jednak nie tylko mój samochód jest oszczędny, ale też moje matematyczne umiejętności. Na swoją obronę powiem, że było późno! :flutterblush:

No,  może w sumie nie. Bo nie policzyłem drogi powrotnej do Inowrocławia.

 

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak ci się chce 2/3 noce w samochodzie siedzieć to proszę bardzo :D

Ale miejsca do spania wcale nie są takie drogie jak się wydaję. Jest jeszcze ich sporo troche dalej od miejsca eventu także polecam przemyśleć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Dvorak napisał:

Ile? przecież to dwa dni trwa, jedna noc z soboty na niedzielę, a zapomniałem dodać że ja mam koło 120km do Ludwigsburg^^

 

Jak tak, to tobie raczej się opłaci spać w samochodzie. My nie mamy kolorowo, bo z Krakowa do Ludwigsburga musimy jechać, a to już pół dniowa wycieczka. Stąd bierzemy nocleg na 3 noce. Przeddzień jesteśmy na miejscu, i wracamy dzień po imprezie - lepiej się wyspać a niżeli wracać totalnie zmęczonym po konwencie.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu The Silver Cheese napisał:

 

Jak tak, to tobie raczej się opłaci spać w samochodzie. My nie mamy kolorowo, bo z Krakowa do Ludwigsburga musimy jechać, a to już pół dniowa wycieczka. Stąd bierzemy nocleg na 3 noce. Przeddzień jesteśmy na miejscu, i wracamy dzień po imprezie - lepiej się wyspać a niżeli wracać totalnie zmęczonym po konwencie.   

Jako kierowca potwierdzam! prawie 900 km to jednak trochę jest.

@Dvorak A jak ty masz tam 120 km to się nie oglądaj tylko jedź :D

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w sumie trochę macie, no i trzeba brać czynnik ludzki, ja dużo jeżdżę i trasa 700km to nie problem, dobrze by było jakby mielibyście kierowcę na zmianę;), raz jechałem z Francji do domu 1500km nic przyjemnego. No nic, będzie trzeba się na miejscu gdzieś odnaleźć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...