Skocz do zawartości

Jaki uroczy znaczek powinien mieć użytkownik powyżej? Napisz lub narysuj.


Cipher 618

Recommended Posts

9bQiIMi.png?1

 

Witajcie. Razem z dziewczynami wymyśliłyśmy fajną zabawę. Co prawda podobne były tu i ówdzie, ale co jest złego w inspiracji? Spójrzcie na użytkownika powyżej i pomyślcie jaki mógłby mieć znaczek. Opiszcie go krótko. A może ktoś zechce dodać rysunek? I jeszcze jedno. Najciekawsze, najzabawniejsze otrzymają nagrodę w postaci punktu reputacji :1xkfz: 

 

Kilka zasad:

- znaczki (opisy/rysunki) nie mogą być obraźliwe

- znaczki nie mogą zawierać treści 18+ 

- opis powinien zawierać przynajmniej jedno zdanie. Jednowyrazowe posty będą kasowane. 

Przestań zanudzać. Za karę pójdziesz na "pierwszy ogień" :grumpybloom:

 

Za pomysł dziękujemy użytkownikowi @darkblodpony

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Triste Cordis

Kamrat, dla ciebie to pewnie dałabym pióro i pergamin/książkę. Po prostu, otwarta książka/pergamin i pióro znajdujące się obok, lub piszące coś w książce/na pergaminie. Niby takie... bardzo fanficowe, ale... fajnie się z tobą rozmawia, jesteś na prawdę miłą osobą, Poza tym prowadziłeś dział Lyry i Bon Bon, teraz zajmujesz się działem CMC, a to też podchodzi pod ten znaczek - umiejętność ciekawego pisania, pomysłowość, no i oczywiście rozmowa, czyli coś, z czego cię głównie znam. ^^

 

Dziękuję za miłe słowa i rozbudowany opis. Mam nadzieję, że inni użytkownicy też się rozpiszą :giggle:

Triste

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Triste Cordis Coś często wędrujesz ostatnio, jako opiekun, od działu do działu :lunathink:

Co do @Socks Chaser i jej znaczka natomiast.

Dałbym Ci skarpetkę, ale to takie banalne, więc coś innego. Cóż, znam Cię głównie z kłótni dyskusji w dziale opowiadań; dotyczących chyba wiadomo jakich tematów; oraz z opisu Twojego profilu, więc będzie tak. Biały gołomp :D Biała gołębica otoczona fantazyjnie zawiniętą gałązką. Dlaczego tak? Ponieważ nie lubisz przemocy, co piszesz w profilu oraz przez wzgląd na Twoje poglądy. A zawijas? Żeby było nieco bardziej fantazyjnie :)



Choć widzę, że Twój OC ma nieco inny znaczek. Serduszko (chyba), myślałem nawet, ale jakoś nie do końca mi pasuje.

Tak więc biała gołębica w locie, otoczona pozwijaną nierealnie gałązką, oraz odziana w skarpetki, a co. Dałbym rysunek, gdyby nie to, że kompletnie nie mam weny na rysowanie.

Pozdrawiam :giggle:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie @Polineks96 bym zaproponował jakiegoś zwierzaka za Cutie Marka. Fluttershy ma motyle to tobie mógłby pasować jakiś śpiący, włochaty kotek. Albo taki wkurzony Angel od Drżypłoszki - po avku tak sugeruję :D.    

 

Ouu, coś wszedłem w słowo @ToxicMasterUzi. Tobie bym dał cutie marka z ketchupem. Bo coś na avku twój kuc lubi się pochlapać i po postach twoich tak wnioskuje- taka dwuznaczność :grumpytwi:.

Edytowano przez The Silver Cheese
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Zandetsu napisał:

Toxic Master Uzi cóż nie gościa nie znam głeboko ale z tego co zostawia na forum wynika jedno lubi psychopatów ala Freddy Krugger, więc jego znaczkiem byłby np piła łańcuchowa brocząca krwią + np strzykawka z arsenem XD

Lubi wojnę więc 2 skrzyżowane miotacze ognia z czasów II wojny światowej na tle czołgu 

 

Btw nie lubię Freddy'iego bo on dużo gada, mało zabija taki z niego śmieszek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest psychopatą, tylko człowiekiem z zasadami, byłeś zły poniesiesz za to karę, ale dostajesz cień szansy by się uratować i przy okazji innych chociaż na to nie zasłużyli, bo też świeci nie byli ale wybór należy do cb

 

 

Też dałbym 3 motylki, ale jako Discordy ponieważ nie zawsze wydzi wszystko pozytywnie

Discord_butterfly_ID_S2E1.png.bc9b3b0d62df6030708e8d6cd308f56b.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokejowa maska wchodzi w grę. xD Lubisz postać z nią związaną, wiem o tym i z tego powodu by ci podszedł taki CM (faktycznie cutie xD).

 

Psst...Zdradzę sekret, który nie jest sekretem.

Spoiler

To nie ja rysowałem tylko moja koleżanka ;)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję powrót do tematu. Dyskusja o horrorach jest fajna, ale trochę nie na miejscu. W sensie - nie ten dział :) Tak tylko przypominam. 

 

@ToxicMasterUzi Myślę, że spodobałby ci się ten. Pasuje do horrorów i jest w klimacie MLP

Spoiler

Qs0A9Do.png

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ToxicMasterUzi
Coś w rodzaju telewizorka albo po prostu szarego tła, takiego które pokazywało się w starych telewizorach podczas zakłóceń. Takie jak tutaj
Uzi rzadko mówi o czymś innym oprócz horrorów, więc pamiętając, że niemal wszystkie horrory to fikcja przedstawiona na ekranie, myślę, że taki znaczek by mu pasował. Część mózgu podpowiada mi, że bardziej by mu pasował jakiś obleczony flakami, stępiony nóż, ale ta rozsądniejsza część podsyła mi sygnały - kinomaniak. Lub po prostu jak ja - fan starego kina grozy. 
Ale i tak Uzi jest jedną z tych osób z którą nie chciałbym zostać sam na sam w pokoju, powodów może być mnoga liczba, niekoniecznie takich, które przychodzą pierwsze na myśl po zobaczeniu jego wypowiedzi ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę nick i myślę mały kruk.

Patrzę niżej i myślę szabelka. Arystokracja i te sprawy poza tym ładny OC. Jakoś zrazu przywodzi mi na myśl szlachtę czasów dawnych. Czasy piękne, gdzie za jedno słowo ginąłeś na stosie albo wylatywałeś przez okno. Zatem co bym ostatecznie dał? Myślę, że lilię z francuskiego herbu w złocistej barwie.

Something like this

Spoiler

lilia.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...