Skocz do zawartości

Xyz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 501
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Jako, iż SPIDIvonMARDER dał radę tak szybciutko odpowiedzieć poprawnie, to tylko gratulować i życzyć powodzenia przy następnym pytaniu! Brawo! 

 

Lecimy, moi drodzy. Mając na uwadze tylko sezon pierwszy, w których odcinkach nie wystąpiła Rarity, ani też o niej nie wspomniano? 

a) 3 i 9

b) 12 i 14

c) 9 i 19

d) 12 i 15

e) 22 i 24

Link do komentarza

Norbert99, brawa dla Ciebie! Jako, iż tak szybko udzielono prawidłowej odpowiedzi, to nie ma co zwlekać z kolejnym pytaniem. Świetna robota.

 

 

3yevI.jpg

Jak się nazywają rodzice naszej cudownej klaczy? To nie powinno stanowić problemu! Chociaż... 

a) Magnum i Pearl

b) Mando i Pearl

c) Melly i Pipsqueak

d) Mando i Pipsqueak

e) Melly i Pearl

Link do komentarza

A więc znów gratuluję poprawnej odpowiedzi, Norbert99! Pewnie, możemy się nieco rozkręcić, skoro noc tak młoda :raritylaugh:

 

Polećmy z nieco trudniejszym pytaniem - ciekaw jestem, jak sobie dasz radę, lub ktokolwiek inny, kto tu zajrzy.

Jakiego koloru grzywy brzydzi się Rarity i zdecydowanie nie chciałaby takiego mieć?

a) Niebieski

b) Żółty

c) Różowy

d) Zielony

e) Pomarańczowy

Link do komentarza

Super, znowu mogę wstać i bić brawa! Gratuluję ponownie, Norbert99. Kolejną część quizu postaram się ułożyć rzeczywiście nieco trudniejszą. Jednak biorę pod uwagę, iż zaglądają tu nie tylko tak wielcy znawcy, jak Ty, więc poziom... ujmijmy, że rozgrzewkowy :P 

 

Kilka z podanych informacji należy do błędnych. Które to? 

  • Nosi sztuczne rzęsy.
  • Nosi perukę.
  • Co tydzień spotyka się w SPA z Twilight.
  • Jest jedyną projektantką mody, która mieszka w Ponyville.
  • Brzydzi się plam oraz wszelkiego brudu.
  • Jest bardzo nieśmiała, boi się mówić tego, o czym myśli. 
  • Posiada dwa zwierzaki.
  • Posiada Kota.
Link do komentarza

Świetna odpowiedź, gratuluję ponownie! Mam nadzieję, że przyjemnie bierze się udział w rozgrzewce? Gdy tylko wpadnę na coś trudniejszego, niż to, co... Hej, a czemu właściwie teraz by z tym nie wyskoczyć? 

 

Być może tęskniliście za czymś trudniejszym? 

3ylQh.jpg

 

Z którego odcinka pochodzi screen?

Podać moment jak najdokładniej. Normalnie dam punkt reputacji, jak mi to ktoś dzisiaj znajdzie :raritylaugh:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...